شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳ ژوئن ۲۰۲۱

سايت ديدگاه


ماهنامه دیدگاه سوم، شماره 12، منتشر شد - سرسخن
یاران دیدگاه

لینک به متن کامل ماهنامه با فورمات پ.د.اف در زیر آمده است


ماهنامه دیدگاه سوم قرار نبود یکساله شود، اما شد. قرار بر این بود که در عرض 6 ماه اول امکان ایجاد پلاتفورمی برای همسویی نیرو ها بررسی شود. در پایان 6 ماه، با توجه به جوّ مسموم حاکم بر اپوزیسیون، به این نتیجه رسیدیم که ایجاد چنین پلاتفورمی در چنین شرایطی، ممکن نیست. اما همکاران خواستند که به کار خود بعنوان یک نهاد کوچک رسانه ای در جمع پراکنده اپوزیسیون، ادامه دهیم و امروز شماره 12 ماهنامه را تقدیم می کنیم.


ماهنامه دیدگاه سوم صدای یک ارگان سیاسی، و یا نهادی تازه پا نیست؛ چرا که نویسندگان ماهنامه دیدگاه سوم در برخی از موارد و مسائل با یکدیگر همسویی ایدئولوژیک و یا پراتیک سیاسی ندارند، این فقط یک پروژه جمعی است که طبق یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده، ارائه می شود. این  نکته بخودی خود مثبت است، بخصوص در فضای مسمومی که خواسته و یا ناخواسته ایجاد شده است.
برای 6 ماه آینده، برخی از خوانندگان پیشنهاد داده اند که ماهنامه به فصلنامه تبدیل شده و بیشتر تخصصی شود، برخی دیگر پیشنهاد داده اند که به هفته نامه، اما با حجمی کمتر به کار خود ادامه دهد.


بدون شک، ماهنامه دیدگاه سوم بی عیب نبوده، و در موارد مختلف به اهداف خود نرسیده، و شکل و محتوای آن می توانست با کیفیتی بالاتر تنظیم شود.
برای همه شادی آرزو می کنم.


از سوی همکاران
علی ناظر
دی ماه 1393
دسامبر 2014منبع: ماهنامه دیدگاه سوم، شماره 12نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از یاران دیدگاه:[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.