شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

فراخوان برای سازماندهی القاعده مسیحی

علی ناظر

 
پنجم اسفند در نوشتار «دنیای دیوانه دیوانه پوپولیست ها و فاشیست ها» هشدار دادم که «پس از اشغال افغانستان توسط روسیه، غرب، با ارسال پول و تجهیزات، اولین گروه و گردان طالبان و القاعده را در افغانستان تشکیل داد. شاید غرب به دنبال تشکیل القاعده (مسیحی) در اوکراین باشد.»
امروز هشتم اسفند، بنا به گزارش رادیو فردا، رئیس جمهور اوکراین در همین راستا فراخوان می دهد «.... اوکراین در حال ایجاد یک لژیون «بین‌المللی» خارجی برای داوطلبان دیگر کشورها است که می‌خواهند برای دفاع از اوکراین بجنگند. زلنسکی در بیانیه‌ای خطاب به شهروندان دیگر کشورها گفت که پیوستن به این واحد نظامی «گواه اصلی حمایت شما از کشورمان خواهد بود.»....»
آخر و عاقبت افغانستان را فراموش نکنیم، و آنچه القاعده، و سپس طالبان و داعش بر سر مردم ستمدیده منطقه آوردند را به یاد بیاوریم.
در نوشتار دیگری «ریشه یابی کادرگیری در غرب» (3 بخش - 1394) به تز «شُک و وحشت» اشاره داشته، و نوشتم که غرب با ایجاد شُک های دور از ذهن (اشغال اوکراین)، و وحشتی که روسیه برای جنگی فرسایشی آماده می شود، استراتژی خود را پیاده کرده، و از مردم ساده اندیش «کادر گیری» می کند.
آنچه زلنسکی می گوید چندان تعجب آور نیست. در هنوز بر همان پاشنه ای می چرخد که استثمارگران از طریق عروسک های خیمه شب بازی خود، استراتژی و برنامه های درازمدت خود را عملیاتی می کنند.
شاد باشید
8 اسفند 1400
26 فوریه 2022
 

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.