شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ -  ۴ اکتبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

خامنه ای در کوچه و بازار
علی ناظر

علی ناظر

خامنه ای پس از صدور فتوای اجتناب از چهارشنبه سوری از «امت در صحنه» انتظار داشت تا برای رهایی از «خرافه» چهارشنبه سوری دست به دامان امامی که 1400 سال غایب است شده و برای بقای نظام اسلامی نذر و نیاز و دعا کرده و بر سر قبر خمینی دخیل ببندند.

بنا به گزارشات دریافتی، دیشب پس از شنیدن سر و صداهای مهیبی که تا قعر چاه جمکران هم شنیده می شد، با دلخوری به احمدی نژاد می گوید که چقدر مردم ترقه و نارنجک صوتی پر و صدا می ترکانند. رئیس پاسداران که در میان جمع حضور داشت، با افسردگی می گوید: رهبر معظم، این صدای ترقه و نارنجک نیست که به گوش مبارک می رسد، صدای شیشکی مردم است که برای فتوای شما و دیگر آیت الله ها باد می کنند.

 

احمدی نژاد در تأیید این گزارش، به سخنان نغز مردم در کوچه و بازار که در این کلیپ (کلیک کنید) آمده اشاره کرده و می گوید که مردم از شعار مرگ بر دیکتاتور گامی فراتر برداشته اند. (لطفا کلیپ را زیر 18 ساله نبیند)

علی ناظر

26 اسفند 1388

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 19 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: nima]  [  ]  

اقای علی ناظر گرامی با درود. من تعجب میکنم که چرا ما دیگر مقالات و مطالب افشاگرانه اقای حسن داعی در باره لابی های مزدور و فرصت طلب رژیم را در سایت مردمی دیدگاه نمی بینیم؟. این مطالب افشا گرانه اگر چه هنوز با دید و منافع کسانی امثال من صد در صد همخوانی ندارد امثال از ان نظر که ما را با نام و ماهیت کثیف همدستان فاشیست های حاکم برایران اشنا تر میکند بسیار مهم هستند.

علی ناظر: همانطور که می دانید، نویسندگان می توانند با استفاده از کد ورودی، خودشان مطالبشان را در دیدگاه منتشر کنند.  برای دریافت کد، یک عکس از نویسنده با فورمت جی پگ، و یک ای میل لازم است.
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.