شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

پاسخ عفو بین الملل پیرامون دکتر محمد ملکی

علی ناظر

این ترجمه دقیق نیست و تنها مفهوم متن را بیان می کند

با تشکر از پیامی که ارسال کرده اید و بخاطر فعالیت بشردوستانه شما.

عفو بین الملل مستمرا پرونده دکتر ملکی را دنبال می کند، و در این ارتباط نگرانی خود از بازداشت دکتر ملکی بخاطر انتقاد از نحوه برگزاری انتخابات، را ابراز داشته، و در فراخوانی فوری خواهان آزدی بی قید و شرط و فوری او شده است. عفو بین الملل همچنین از جمهوری اسلامی خواسته است که در طول بازداشت، ملکی را تحت آزار و شکنجه قرار نداده، و به او امکان تماس با وکیل، اعضای خانواده و پزشک داده شود.

آدرس فراخوان عفو بین الملل:

http://www.amnesty.org/en/library/info/MDE13/094/2009

عفو بین الملل دائما اطلاعات و گزارشات در ارتباط با آزار و اذیت و شکنجه و دیگر موارد نقض حقوق بشر در ایران را دنبال کرده و به ثبت می ساند. در صورت تمایل به ارائه گزارش و یا اخبار مشابه به عفو بین الملل، لطفا باآدرس ای میل زیر تماس بگیرید.

iranalert@amnesty.org

فرانسوا پاتئول

 

پایان ترجمه

 

یک نکته

این پیام پس از دریافت پیامی کوتاه و لیست 418 حمایت کننده (با حذف آدرس ای میل ها) دریافت شده است.

یکی از دوستان که در باره رسم و طریق برخورد با عفو بین الملل در سطح کارشناس مطلع است، راهنمایی می کرد که تماسهای بعدی با عفو می تواند آنها را در این راه فعالتر کند، مخصوصا اگر متوجه این نکته بشوند که فعالیت آنها مورد قدردانی هموطنان ایرانی قرار گرفته است. طبیعتا، دلگرمی و حمایت از عفو بین الملل، آنها را در راستای انجام کارهایشان کوشاتر می کند.

شاد باشید

علی ناظر

14 شهریور 1388

 

 
Dear Dr. Behrooz,

Thank you for your message and for your work for human rights in Iran.

We have been monitoring the case of Dr. Maleki and have recently issued an urgent action expressing concern that he has been detained for criticizing the conduct of the recent presidential election and calling, if this is the case, for his immediate and unconditional release. We have also called on the Iranian authorities to protect him from torture and ill-treatment while in detention and to grant him immediate access to his lawyer, family and any medical treatment he may need.

The urgent action is available in English and Farsi on:
http://www.amnesty.org/en/library/info/MDE13/094/2009

Amnesty is recording information on excessive use of force, torture, ill-treatment and other human rights violations in Iran. Should you or anyone you know wish to bring information to our attention, please complete the questionnaires attached in Persian or English, and return them to iranalert@amnesty.org

Yours sincerely,

François Patuel

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 05 Sep 2009]  [ارسال‌کننده: داریوش افشار]  [  ]  

با درودهای فراوان به آقای علی ناظر بدینوسیله خواهان ابراز سپاسگزاری از شما بخاطر تمامی زحماتتان در راه دفاع از آزادیخواهان دربندی همچون دکتر ملکی هستم. امید دارم تا قدمهای مثبتی که شما و یاران آزاد اندیش شما در دفاع از حقوق پایمال شدۀ شخصیّتهائی همچون دکتر ملکی برداشته اید موجب فعّالتر شدن هرچه بیشتر دیگر آزاداندیشان ایرانی در دفاع از آزادی و آزادیخواهان دربند بشود. با تقدیر از تمامی زحمات شما و امید به آزادی تمامی ملکی ها و دیگر فرزندان اسیر و دربند در سیالچاههای حکومت ضد بشری جمهوری اسلامی.

داریوش افشار

علی ناظر: رفیق عزیز

با تشکر از لطف شما. همانطور که می دانید این یک کار جمعی بود که با پیشنهاد سعید اطلس، مهدی تقوایی، اسماعیل وفا یغمایی، و بیژن نیابتی، و حمایت 418 انسان آزاداندیش، از جمله خود شما عملی شد. سایت دیدگاه تنها ابزاری بود برای پیشبرد این کار جمعی. خود بارها نوشته اید که سرنگونی رژیم ددمنش اسلامی تنها با همبستگی تمام نیروهای سرنگونی طلب امکان پذیر است. 
  

[تاریخ ارسال: 04 Sep 2009]  [ارسال‌کننده: جواد شفايى]  [  ]  

با سلام وگرم ترين درودها به اقاي ناظر. اگه امكان دارد ترجمه فارسي ان هم بگذاريد تا هم وطناني كه با زبان لاتين اشنايي ندارند استفاده كنند.اين نكته را حداقل 3 نفر به من گفتند ومن قول دادم به شما منتقل كنم.با تشكر

علی ناظر: ترجمه اضافه شد
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.