شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷ مه ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

چه کسانی تیغ زنگیان مست را تیز کردند؟
هوشنگ اسدیِ تواب و طرح «تهاجم فرهنگی»

ایرج مصداقی

هرچند «غرب ستیزی» از موضع ارتجاعی و عقب مانده، ویژگی حاکمان به قدرت رسیده در کشورمان بود و آن‌ها سابقه‌‌‌ای طولانی در مخالفت با «هنر» و پیشرفت‌های فرهنگی و هنری داشتند، اما تا آن‌جا که می‌دانم تئوری «تهاجم فرهنگی» در زندان‌های رژیم با مساعدت «روشنفکران» به خدمت درآمده ساخته و پرداخته شد و از طریق بخش فرهنگی زندان که توسط حسین شریعتمداری و حسن شایانفر اداره می‌شد به کار گرفته شد. این بحث پس از دستگیری رهبران حزب توده و کادرهای فعال آن و همکاری گسترده‌ی بخشی از آنان با دستگاه سرکوب رژیم، قوام و دوام یافت. عبدالله شهبازی یکی از این افراد است. او پس از دستگیری بلافاصله تبدیل به مسلمان دوآتشه‌ای شد و ...
برای خواندن متن کامل روی لینک زیر کلیک کنید:

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایرج مصداقی:[تاریخ ارسال: 05 Jun 2007]  [ارسال‌کننده: محمود بهرنگی]  [  ]  

بخش اول توشته آقای بهرنگی در ستون نظرات موجود است. با کلیک روی همین جا نظرات قبلی دیده میشود] 

 تکمیل توضیحات پیشین!

...نگفتم:توده ایسم دیرزمانی است از مرز هویت سازمانی و حزبی گذشته و به پدیده ای اخلاقی وروانشناسانه تبدیل شده؟ نگفتم:توده ایسم یعنی بی پرنسیپی و بی اخلاقی ووقاحت؟ باور نمیکنید؟ نگاهی کوتاه به افاضات این جناب عیسی خان صفا بیاندازید تا بدانید چه میگویم؟ بعید میدانم اگر تمام جهان با همه فاکتهای غیر قابل انکار موجود جمع شده و به نقد و تقبیه حزب توده و اکثریت بپردازد بتوان ذره ای شرم و حیا در وجود ذیجود این صفاخان و توده ایهامشاهده کرد !!!! موجودیت اینان از گستاخی و دریدگی سرشته شده است. اینان برای ابراز موجودیت خود هیچ حد و مرزی نمیشناسند. این اقای صفا اگر که نام بزرگ حمید اشرف وسازمان چریکهای فدایی خلق در سالهای 50 در میان نمیبود امروز از "عباس شهریاری و الله مراد دلفانی " نیز دفاع میکرد و انها را مانند هوشنگ اسدی نفوذی حزب توده در ساواک میخواند .

متنها و افاضات اقای صفا که به تمامی بیانگر دریدگی نظری است عمیقا بوی عباس شهریاری را به مشام می رساند ، و تاکیدی بر این است که مطلق راههای فکری و نظری برای برخورد با چنین موجوداتی نه تنها مسدود بلکه مردود است و اقایان و خانم هایی چون مهدی سامع و زینت میر هاشمی که دیر زمانی است از پرنسیپ ها و گرایشات انقلابی و کمونیستی فاصله گرفته اند باید حداقل در این یک مورد می دانستند با چه کس یا کسانی در" ایران سوسیال فوروم" نشست و برخاست دارند؟

اقای صفا نیز باید بدانند که دیگر کسی با فرمایشات تهدیدامیز اشان مرعوب نمی شود! اینکه مجادلات اینترنتی مجازی است و شرکت کنندگان در ان مجازی اند وو... دلیلی برتبرئه و عدم جاسوسی شماو سرکوب جنبش توسط شماو سرمایه داران اسلامی نیست . اینکه سازمان مجاهدین تا کجا سقوط کرده یا می کند ربطی به جنایتی که شما در حق توده های محروم و تحت ستم ایران کردید ندارد، اینکه شما تک تک نگارندگان نظرات موجود را نمی شناسید هیچ تاثیری در ماهیت گفتمان ندارد، مگر همه نگارندگان شما را می شناسند؟ هر چند که من و شما یکدیگر را حضورا دیده ایم. واقعیت این است که اصلا بحث در مورد این که فلان توده ای ساواکی بوده یا هست .... اصولا بی مورد است، واقعیت این است که حزب توده به عنوان یک حزب عملا کارگذار سرمایه داری اسلامی و لائیک ایران بوده و هست و الحق که وظائفش را با ظرافت و موفقیت تمام پیش برده است و شما نیز سخنگوی چندان بدی برای حزب تان نیستید، ولی اشکال کارتان این است که زیادی به خودتان مطمئن اید و حواستان جمع نیست که اینبار چشمان بسیاری مراقب اضاع هستند و دیگر جائی برای باز آزمودن آزموده های پیشین ندارند، حساب کتاب های نیمه رها شده با عباس شهریاری ها بالاخره باید روزی به سرانجام برسند ، عدم خوش حسابی جنبش انقلابی کیانوریهاو شاگرد خلفش فرخ نگهدار ها رابه دنبال داشت. دیگر کافیست ، کار ما شده زباله جمع کنی ، باید که با یک تلاش همه جانبه زباله ها را از مسیر حرکت انقلاب زدود و حرکت مثبت به پیش را آغاز کرد. حمید اشرف کبیر سر آغاز این گشایش بود و هست ، یادش گرامی و جسارتش سرمشق باد. محمود بهرنگی
  

[تاریخ ارسال: 04 Jun 2007]  [ارسال‌کننده: مژگان امیرقاسمی]  [  ]  
در لس انجلس يک تلويزيون فارسی زبان هست که صاحب ان يک لمپن کفتربازی بنام داور میباشد در برنامه بيندگان با بيندگان تلويزيون مربوطه بسيار اتفاق می افتد که فرد مزبور که البته چهره اش را هم نشان نمی دهد در پشت صحنه و در شرايطی که يکنفر در حال حرف زدن است يا دنبال خوردن چای رفته و يا برای تخليه خود به توالت عقب نشينی کرده است . پس از بازگشت هم بدليل انکه متوجه حرفهای شنونده نشده به پرت وپلا گويی پرداخته و شنونده بيچاره را مات ومبهوت بر جا ميگذارد که اخر اين مذخرفات تو چه ربطی به حرفهای من دارد . حکايت اين عيسای با صفا و با وفای ما هم همين است . بيچاره هر از چند گاهی پس از مدتی سروکله اش پيدا می شود و بدون انکه فهميده باشد کی چی گفته است پابرهنه وسط ميدان دويده و خود را بی توجه به اطرافش تخليه می کند . من اوايل با ديدن خزئبلات او حالت تهوع بهم دست می داد ولی حالا يواش يواش دارد دلم برايش می سوزد . بر پدر خمينی لعنت که چه بر سر نيروهای خط اماميش اورد.اولش با ديوانگی شروع ميشود و بعد هم در ديار غربت با انداختن خود جلوی قطار ضد جنگ خاتمه می يابد. يکی در اطراف او نيست که کمکش کند .   

[تاریخ ارسال: 03 Jun 2007]  [ارسال‌کننده: عیسی صفا]  [ issasafa@yahoo.fr ]  

راه گنجشگ به سنگ افتاد!

با اعتراض 34 نفر به این مقاله تا حدی دست ایرج مصداقی به عنوان مُرده خور و علی ناظر بعنوان پرووکاتور ، توطئه گر ، سیاست باز ، باند باز ، هفت خط ، شهرت طلب و قالتاق رو شد.

به قول شاهسونها، « بالاخره راه گنجشگ از مسیر سنگ عبور کرد»

تخریب جو سیاسی در بین اپوزسیون خدمت به جمهوری اسلامی است.

سایت دیدگاه با نعل و به میخ زدن و ظاهر طرح نظریات گوناگون چنین ماموریتی دارد.

عیسی صفا 
  

[تاریخ ارسال: 01 Jun 2007]  [ارسال‌کننده: کيانوش رشيدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  
با اجازه ی آقايان ناظر و هم نشين بهار!
آقای عيسی صفا!
۱_ من کيانوش رشيدی هستم.چهره سياسی و حقيقی من اگر برای افرادی همچون شما مشخص نباشد، برای "علی خاوری"که معرف خاص و عام است، مشخص است.از او بپرسيد که کيانوش رشيدی کيست؟ او بخوبی می داند که من از لحاظ سياسی چه مواضعی دارم و چه شده است که از حزب مردم فروش شما اکنون ساليان است که جدا شدم.

۲_اگر چهره مرا می خواهيد ببينيد، پيشنهاد می کنم آدرس درست پست الکترونيکی خود را بدهيد تا عکسم را برايتان بفرستم، تا خيالتان راحت شود.

۳_آقای صفا!
همچنان داريد سفسطه می کنيد.
هوشنگ اسدی، عبدالله شهبازی و...با جنايتکاران رژيم خمينی همکاری کرده اند يا نه؟
به اين پرسش پاسخ دهيد.  

[تاریخ ارسال: 31 May 2007]  [ارسال‌کننده: جمال فراهانی]  [ jamal75de@yahoo.de ]  
آقای عيسی صفا در جواب ليچارگوئيت تنها يک تکه از شعر احمد شاملو تو را بس است:« ابلها مردا ، عدوی تو نيستم من، انکار توام».
  

[تاریخ ارسال: 31 May 2007]  [ارسال‌کننده: مهناز امیرقاسمی]  [  ]  
می گويند که هارون برادر حاتم طاعی برای انکه مشهور شود در اب زمزم ادرار کرد . حالا حکايت امثال عيسی صفا داستان برادرحاتم طاعی راتداعی می کندکه برای مشهورشدن چشمه ديدگاه راانتخاب کرده است .بريدگی انهم در سرانه از کارافتادگی سياسی چه کارها که نمی کند .   

[تاریخ ارسال: 30 May 2007]  [ارسال‌کننده: عیسی صفا]  [ issasafa@yahoo.fr ]  
جدل با جوجه فاشیستهای بی هویت!

محمود فکری، مژگان، کیانوش رشیدی،کشاورز، داوری ، جمال فراهانی و....پشت این اسمها کدام چهره سیاسی ـ ایدئولوژیک نهفته است؟ هیچکدام از شماها جرات نکردید چهره سیاسی ـ ایدئولوژیک خود را مشخص کنید. در این دنیای مجازی انتر نت شماها بازهم مجازی تر هستید. شماها اگر وجود خارجی داشته باشید یک مشت حزب الهی فالانژ و کینه توز بیشتر نیستید.
  

[تاریخ ارسال: 26 May 2007]  [ارسال‌کننده: مژگان امير قاسمی]  [  ]  

ظاهرا توده ای راه گم کرده ای که سايتهای خودی را ول کرده و در ديدگاه لنگر انداخته هر گونه کنترلی را بر خود از دست داده و به خود زنی پرداخته است . تير ايرج مصداقی به هدف نشسته است . توابان و بريدگان ماسک بر صورت به جنب وجوش افتاده اند. صد تا مدرک وسند هم که جلويشان بگذاريد افاقه نمی کند . بهتر از اين نمی شد ماهيت [...]همکاران امام ضدامپرياليست را نشان داد . جای سوال از اقای سامع و خانم زينت ميرهاشمی دارد که با اين جرثومه غير متعادل در سوسيال فروم چه کار می کرده اند . مژگان امير قاسمی

 
  

[تاریخ ارسال: 26 May 2007]  [ارسال‌کننده: عليرضا]  [  ]  

آقاي عيسي صفا ! اگر افشاي چهره توده اي ها « جنون ضد توده ای!» است، همه گروههاي سياسي كه در سال هاي 60 فعاليت مي كردند همين همين « جنون » را دارند چونكه حرف آقاي ايرج مصداقي كه براي همه مان عزيز[هستند] را مي گويند. .اگر او دروغ مي گويد، پس همه ما دروغ گوييم.

اگر قرار است دست او رو شود ( نمي دانم با اينكه توده اي ها و اكثريتي ها لو دادند چرا بايد دست ايرج مصداقي رو شود ) دست او دست ميليون ها ايراني است. همه دارند از توده اي ها و اكثريتي ها مي نالند. همين نيم ساعت پيش داشتم شعار هاي توده اي ها در سال 60 را مي خواندم. اين هم « جنون » دارد؟


پس كي سالم است ؟ لابد فقط توده اي ها و اكثريتي ها! ادامه مقالات ایرج مصداقی « یک نقد و یک پاسخ و دستگیری خانم هاله...» نشان می دهد که وی در این شرایط مشخص با دروغ در مورد همکاری حزب توده و سازمان اکثریت با پلیس سیاسی، بویژه با حمله به حزب توده، شوروی سابق وکاسترو، هدف توجیه سیاستهای تجاوز کارانه امپریالیسم جهانی به وطن ما را دنبال می کند.دست افرادی مانند وی در روزهای آینده بیشتر رو خواهد شد! در مقابل افرادی مغرض چون ایشان من از حقوق و موجودیت سیاسی حزب توده ایران دفاع خواهم کرد!
  

[تاریخ ارسال: 26 May 2007]  [ارسال‌کننده: عیسی صفا]  [ issasafa@yahoo.fr ]  

جنون ضد توده ای! ادامه مقالات ایرج مصداقی « یک نقد و یک پاسخ و دستگیری خانم هاله...» نشان می دهد که وی در این شرایط مشخص با دروغ در مورد همکاری حزب توده و سازمان اکثریت با پلیس سیاسی، بویژه با حمله به حزب توده، شوروی سابق وکاسترو، هدف توجیه سیاستهای تجاوز کارانه امپریالیسم جهانی به وطن ما را دنبال می کند.دست افرادی مانند وی در روزهای آینده بیشتر رو خواهد شد! در مقابل افرادی مغرض چون ایشان من از حقوق و موجودیت سیاسی حزب توده ایران دفاع خواهم کرد!

سلام بر شما جناب آقای عیسی صفا ، آیا نظر فوق واقعا مال خود شما است؟ یا فرد دیگری به منظور زیر سئوال بردن جنابعالی و حزب کمونیست فرانسه، فرستاده است؟ خواهش می کنم اگر از شما نیست، اطلاع دهید. با کمال احترام: همنشین بهار 

ادامه تواب سازی! آقای همنشین بهار! نمیدانم شما کی هستید و چه مسئولیتی در سایت دیدگاه دارید. برای روشن کردن سئوال شما از زاویه دیگری به بحث وارد می شوم .آنچه که در زندانهای جمهوری اسلامی گذشت « جنایت علیه بشر» بود.یکی از موارد همین ننگ جمهوری اسلامی، وادار کردن زندانیان به همکاری بود. چیزیکه حتی در زندانهای شاه که من چند سالی را در آنجا تحمل کردم ، وجودی کمرنگ داشت.شکستن و تخریب شخصیت شیاسی زندانیان تا حد همکاری و خیانت کامل در سطح بی سابقه ای در رژیم فاشیستی جمهوری اسلامی وجود داشته و دارد.این فرو ریختن شخصیت زیر فشار و شکنجه از طرف اعضا بسیاری از سازمانهای سیاسی ایران وجود داشته است. ایرج مصداقی در این باره کوشش میکند حرب توده و اکثریت را برجسته کند و کل موجودیت سیاسی آنان را از این طریق زیر ضرب گیرد. کار ایشان ادامه تواب سازی است! منتهی تواب سازی سیاسی در خارج از زندان!شما هم در این امر همکار ایشان هستید! سئوالات شما از من تفتیش عقاید است! به شما توصیه می کنم که دام در جای دپگر نهیدکه: عنقا شکار کس نمی گردد!
  

[تاریخ ارسال: 26 May 2007]  [ارسال‌کننده: عیسی صفا]  [ issasafa@yahoo.fr ]  

 

جنون ضد توده ای!

ادامه مقالات ایرج مصداقی « یک نقد و یک پاسخ و دستگیری خانم هاله...» نشان می دهد که وی در این شرایط مشخص با دروغ در مورد همکاری حزب توده و سازمان اکثریت با پلیس سیاسی، بویژه با حمله به حزب توده، شوروی سابق وکاسترو، هدف توجیه سیاستهای تجاوز کارانه امپریالیسم جهانی به وطن ما را دنبال می کند.دست افرادی مانند وی در روزهای آینده بیشتر رو خواهد شد! در مقابل افرادی مغرض چون ایشان من از حقوق و موجودیت سیاسی حزب توده ایران دفاع خواهم کرد!

سلام بر شما جناب آقای عیسی صفا ، آیا نظر فوق واقعا مال خود شما است؟ یا فرد دیگری به منظور زیر سئوال بردن جنابعالی و حزب کمونیست فرانسه، فرستاده است؟ خواهش می کنم اگر از شما نیست، اطلاع دهید. با کمال احترام: همنشین بهار 
  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: کشاورز]  [  ]  

آقای صفا شیوه‌یرذیلانه را شما پیش گرفته‌اید تا بحث را منحرف کنید. نظرتان را راجع به دوست عزیز و رفیق توده‌ای تان هوشنگ اسدی بگویید. این هایی که آقای مصداقی فاکت آورده درست است یا نه؟ من کاری ندارم هدف ایشان چه بوده است. دوست دارم نظر شما را راجع به هوشنگ اسدی بدانم. با او چه برخوردی باید کرد. ایا کسی که در رابطه با هنرمندان میهنمان این سخنان را گفته بایستی حلوا حلوا کرد؟ چه کار بایستی کرد به این سؤال جواب دهید.

  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: کيانوش رشيدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  
آقای صفا!
اين را نيز فراموش نکنيد که در پناه اشغال ايران توسط نيروهای امپرياليستی همانند انگليس، آمريکا و شوروی زير رهبری چرچيل، روزولت و استالين در سال ۱۳۲۰ برابر با ۱۹۴۲، به بهانه ی مقابله با فاشيسم ماری بنام "حزب توده" سر از لانه بر آورد که تا به امروز به جان هر آنچه نام ايران بر خود دارد،نيش می زند.

  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: محمود فکری]  [  ]  
آقای صفا جنبش ضد جنگ شما و عواملش را که دیدیم. کدام یک از فاکت هایی که آقای داعی آورده بود دست کاری شده است.
افشای سابقه‌ی افراد شد اقدامات پلیسی ؟ خجالت بکشید؟
بیش از دو دهه در اروپا و فرانسه به سر می‌ برید هنوز ابتدایی ترین اصول دمکراسی را یاد نگرفتی. امیدی نیست در بقیه عمرتان هم چیزی یاد بگیرید.
  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: کيانوش رشيدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  
آقای صفا!

اعلام آمادگی برای همکاری با امپریالیسم جهانی!

در پناه اشغال اشغال عراق توسط امپرياليسم جهانی،حزب برادر شما ،

حزب کمونيست عراق، ششمين کنگره خويش را برگزار کرد.

  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: کيانوش رشيدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  
راستی آقای صفا!
تا فراموش نکردم اين را نيز بگويم که از هنگام حضور شما در ديدگاه، بيشتر سنگ پا ها در قزوين لنگ در دست گرفتند. از آنجا که رژيم جنايتکار خمينی پس از شنيدن اين خبر لنگ را در قزوين جيره بندی کرد، آن دسته از سنگ پاها که تا کنون لنگ بدست نياورده اند، تا هنگامی که شما در ديدگاه حضور داريد، خود را مخفی کردند تا بيش از اين در مقابل شما خجالت نکشند!

  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: عیسی صفا]  [  ]  

اعلام آمادگی برای همکاری با امپریالیسم جهانی!

برخی انتقادها به من این گونه فورموله شده که در نقد نوشته مصداقی حاشیه رفته ام. بر عکس من با تشخیص هدف اصلی ایشان به نقد مقاله پرداخته ام.عده ای می خواهند با خوش رقصی برای امپریالیسم جهانی و خام کردن ایرانیها در رابطه با خطر جنگ ، همچون کرزایهاو طالبانیها، حکیم ها و.... با همکاری با قدرتهای امپریالیستی سهمی از خوان یغما را از آن خود کنند.افرادی چون حسن داعی در حمله به جنبش ضد جنگ ایرانیان به شیوه های رزیلانه ی جاسوسی و پلیسی کوشش می کنندهمه مبارزان ضد جنگ را ماموران جمهوری اسلامی قلمداد کنند. مسئله اصلی این است که امروز عده ای برای اعلام همکاری با امپریالیسم آمریکا و متحدانش [...]  گسیخته اند!
  

[تاریخ ارسال: 24 May 2007]  [ارسال‌کننده: کيانوش رشيدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  

آقای صفا! شما يک تنه [...] همه ی آنانی را که به سياستهای حزب توده در قبال رژيم جنايتکار خمينی موضع گرفته اند، را گرفته ايد. شما بخوبی می دانيد که حزب توده در هيچ سند رسمی از سياستهای خويش در قبال رژيم خمينی انتقاد نکرده است.اگر شما کوچکترين سندی در زمينه داريد، آن را در جايی منتشر کنيد که همگان آن را ببينند. تا آنجا که من ميدانم حزب توده دراوايل سال ۱۳۶۷ در يک سند داخلی در حدود ۱۵ صفحه ی تايپ شده ی ماشينی تلويحا و پس از از اين شاخه به آن شاخه پريدن تنها انتقادی بسيار آبکی از خود نمود. اين سند حتی بدست همه ی توده ای ها در آن زمان نرسيد. تن دادن سران خائن حزب توده به اين انتقاد آبکی از سياستهای خويش پاسخی بود به شوروش در درون اين حزب که از سوی اعضای ساده ی آن در حال گسترش بود. بعدها همه ی اين شورشيان با اتهامات ساختگی از اين حزب اخراج شدند. در زمينه پشتيبانی حزب معلوم الحال شما از رژيم تا به امروز به همين بسنده می کنم که سران کنونی شما در اطلاعيه ای از مردم ايران خواستند در انتخابات رياست جمهوری رژيم شرکت کنند و خاتمی را برای دور دوم رياست جمهوری اش برگزينند. از آنجا که شما يک توده ای معتقد هستيد به ما بگوييد در راستای اجرای اين دستور رهبرانتان به کدام شعبه کنسولگری رژيم در فرانسه مراجعه کرديد و رايتان را به خاتمی داديد؟

  

[تاریخ ارسال: 23 May 2007]  [ارسال‌کننده: رضا سرگردان]  [  ]  
آقای صفا آیا با این تفسیر شما رژیم جمهوری اسلامی در حال سقوط است و مجاهدین خیال دارند به هر طریق که شده مانع از سقوط رژیم شوند؟‌ یعنی منظورتان این است که حزب توده قصد دارد همراه با مبارزه ضدامپریالیستی، رژیم را هم سرنگون کند؟ آقای صفا ما را گرفته‌اید؟   

[تاریخ ارسال: 23 May 2007]  [ارسال‌کننده: شهرام فاضل]  [  ]  

آقای صفا, علت وجود این برخوردها با حزب توده و سازمان اکثریت صرفا گذشته مصیبت بار آنها نیست بلکه حتی در زمان فعلی بخش های از این دو حزب مشغول تبلیغ و حمایت از رژیم جانی و مرتجع جمهوری اسلامی می باشند. برای مثال آقای فرخ نگهدار که معرف حضورتان هست که به یک بورژوا لیبرال تما عیار تبدیل شده است هنوز در شورای رهبری سازمان اکثریت می باشد و او علنا از رژیم فاشیستی ( ظاهرا بخش اصلاح طلب آن) حمایت می کند و بوی گند تبلیغات او برای رژیم مرتجع به جای رسیده که حتی بعضی از اعضای این سازمان از داخل ایران نامه ای به سایت " اخبار روز" وابسته به سازمان اکثریت فرستاده اند و دادشان به آسمان رسیده است! این جناب نگهدار و بقیه همفکران او در سازمان اکثریت و اتحاد فدائیان وحزب بورژوازی " اتحاد جمهوری خواهان" و بقیه اپوزیسیون بی خطر رژیم با تبهکارترین افراد وابسته به رژیمخائن پهلوی و رژیم فاشیست مذهبی خمینی مشغول چانه زنی می باشند. "راه توده" که بیشتر به یک محفل اطلاعاتی رژیم می ماند که باید برایتان نیز آشنا باشد که روزی نیست که به تمام مردم ایران و اپوزیسیون هشدار ندهد که روزگارشان سیاه خواهد بود اگر به شکنجه گران اوین و مزدوران وزارت آدمکشی خمینی خدای ناکرده رو نیاورند! افراد زیادی که از حزب توده نیز جدا شده اند و اکنون احزاب لیبرالی طراز نوینی را بوجود آورده اند که نیز معرف شما باید باشند نظیر رفقای سابق توده ای تان( حزب برادرتان)و بقیه سوسیال دموکراتها, لیبرالهای که زمانی افتخار توده ای بودن را داشتند. بقایای حزب توده نیز یک چشم به دوستان خط امامی سابق رژیم دارند و یک چشم به احزاب برادر جهانی که وضعش برای تمام اپوزیسیون انقلابی ایران به خوبی روشن است. امپریالیسم خطری جدی برای مردم ایران می باشد اما مارهای سمی مانند فرخ نگهدار و سازمان بی آبروی او که اکنون بعد از تکامل ایشان به یک ملی-مذهبی لیبرال و دوم خردادی درجه یک هنوز در شورای رهبری آن می باشد نباید دست کم گرفته شوند. شما مطمن باشید که مردم ایران از چماق یاران خط امامی حزب توده بیشتر آسیب دیده اند و شما با این بی انصافی کامل تلاش می کنید که برای این سیاست بازان اکثریتی و توده ای خائن به سوسیالیسم و مردم ایران مظلومیتی را که ندارند را کسب کنید. رفقای سابق اکثریتی شما با وزرای سابق ساواکی و کارمندان بنیان گذار وزارت آدمکشی آخوندهای مرتجع مشغول لاس زدن و بده بستان می باشند و شما از خطر امپریالیسم برای ما صحبت می کنید! جناب صفا, دشمن در خانه است. دشمن در داخل حزب توده, سازمان اکثریت, و حزب جدید و با نام گمراه کننده "اتحاد جمهوری خواهان" می باشد و اینها در انتظار ایفای نقش خود در حفظ رژیم جنایتکاران مرتجع حاکم بر ایران و یا رژیم آینده جنگ افروزان سرمایه داران نئو لیبرالی می باشند. کار افشاگرانه و شناسائی این ساواکی و توده ای سابق به مبارزه مردم ایران کمک می کند و به هوشیاری مردم ایران مطمنا یاری می رساند. حق بود که به جای انتقاد از آقای مصداقی از او تشکر می کردید.

  

تعداد نظرهای ثبت شده در پیوند با این مقاله بیش از ۲۰ نظر است. برای مطالعه بقیه‌ی نظرها اینجا را کلیک کنید.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.