شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

27 سال دروغ، 27 سال خيانت، 27 سال جنايت
27سال مبارزهء سرنگوني طلبانه

مملکتي که آزادي ندارد تمدن ندارد

علی ناظر

خميني: «این جنایتکارها که در بازداشت هستند متهم نیستند بلکه جرمشان محرض است؛ باید فقط هوییت آنها را ثابت کرد و بعد آنها را کشت. اصلاً احتیاج به محاکمه آنها نیست. هیچگونه ترحمی درمورد آنها مورد ندارد. ما معتقدیم که مجرم اصولاً محاکمه ندارد و باید او را کشت.» پیام به ملت ۹ تیر ۱۳۵۹ 

براي شنيدن سخنراني خميني اينجا را فشار دهيد

تاريخ دقيق اين سخنراني را نمي دانم   (شايد28 آبان 57). لطفا اگر تاريخ دقيق را مي دانيد آن را به سايت ديدگاه ارسال کنيد.

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 04 Feb 2007]  [ارسال‌کننده: شیخ جعفر قندی شهدیقی]  [ shikjafar@yahoo.com ]  

جناب ایران دوست.نکته ای را خدمت شما عرض می کنم که گاه میشود که فعل محدود نتایج نامحدود می دهد.مثلایک جنایت که به مدت یکساعت انجام می شود نتایجش نامحدود می شود.به همین علت است که شارع اسلام اشاره می کند کسی که حتی یکنفر را بکشد مثا این است که تمام انسانها را کشته و این دال بر احترام به حیات انسانها در یک نظر و منظر انسانی اسلامی است که توسط آخوندهای حاکم پایمال شده است.مثال دیگر می زنم کودتای خبیث بیست و هشت رداد توسط محمد رضا شاه در مدت کوتاهی انجام گرفت ولی ابعادش نامحدود شد و ساقط شدن حکومت مرحوم مصدق موجبات آن را فراهم آورد که اساسا کاروان ملت ما از صراط مستقیم منحرف شده و منجمله بنده دلیل وجود حکومت خبیثه جمهوری اسلامی را در ساقط شدن دولت مرحوم مصدق می دانم و از جمله تاریخا و با در نظر گرفتن قانون علت و معلول که قانونی عام و جاری در همه چیز است محمد رضا شاه را در سقوط یک ملتی به دامان عبای آخوندها و جمهوری اسلامی دخیل می دانم. به این ترتیب جناب ناظر اگر نوشته است بیست و هفت سال یا بیست و هشتسال تفاوتی نمی کند چون ابعاد جنایات و خونریزیها و فسادی که این آخوندها در جمهوری اسلامی و البته به به ابزار شیعه و تشیع خودشان بر سر ملت ایران اوردند.چه بیست و هفتسال باشد یا بیست و هشت سال لاتعد و لاتحصی است و ابعادی دارد که اساسا قابل محاسبه نمی باشد. بنابر این جنابعالی خیلی زیاد روی بیست و هفت یا بیست و هشت مجادله نفرمائید.جمهوری اسلامی کاری نموده که حکومتهای قبلی در مدت یکقرن هم انجام نداده بودند.والسلام علی من اتبع الهدی.
___

علي ناظر: باز هم تشکر.
فرض بگيريم که امروز 22 بهمن 1385 است. پس مي گوييم 28 سال جنايات رژيم. اما در عين حال مي گوييم 29مين سالگرد قيام. چون خود 22 بهمن 29 بار اتفاق افتاده، ولي براي «سال» بايد حداقل 365 روز بگذرد.
براي روشن شدن اينطوري به خودتان بگوييد: از 22 بهمن 57 تا 22 بهمن 58 يکسال. از..تا... دو سال، تا برسيم به امروز. آنوقت بايد بتوانيد بگوييد از 22 بهمن 1384 تا 22 بهمن 85 (که هنوز نرسيده است).
با اجازه ديگر به اين موضوع نمي پردازم. چون جنايات رژيم بسي مهمتر از حساب هاي سادهء کلاس دوم دبستان است.
شاد باشيد.

  

[تاریخ ارسال: 04 Feb 2007]  [ارسال‌کننده: ایراندوست]  [  ]  
آقای ناظر اینقدر روی اشتباه خود پافشاری نکنید. این حساب است. از هر کس که خواستید بپرسید. همان طور که خودتان حساب کردید هم می‌شود ۲۸ سال، این بدیهی است. ۲۸ سال تمام شده است و ما وارد ۲۹ مین سال شده ایم. اگر قرار بود به گونه‌ای که شما توضیح دادید حساب می‌کردم می‌گفتم ۲۹ سال. من مثل شما حساب کردم و می‌ شود ۲۸ سال تمام.   

[تاریخ ارسال: 04 Feb 2007]  [ارسال‌کننده: ایراندوست]  [  ]  

آقای ناظر در یکی از مطالب توضیح دادم که بیست و هشت سال از آمدن خمینی می‌گذرد، برای چه روی اشتباهتان ایستاده و همچنان در تیتر مطالب بعدی هم ۲۷ سال را ذکر می‌ کنید. این نظر نیست که کسی بگوید از سال ۵۷ تا حالا به نظر من می‌شود ۲۷ سال. حساب و رقم است.
___

علي ناظر: کاربر محترم با تشکر از لطف و پي گيري شما. آن نظر اول را ثبت کردم و به عمد نخواستم پاسخ بدهم.
فقط جهت يادآوري: روزي که شما به دنيا مي آييد، فورا نمي گويند يکساله شده ايد. صبر مي کنند تا برسد سر يکسال، بعد کيک مي خرند.
قيام 57، روز 22 بهمن اتفاق افتاده است. يعني تا 22 بهمن 58 هنوز يکسالش نشده است، و همينطور تا 22 بهمن 59 دو سالش نمي شود. همينطوري بياييد جلو تا بهمن 1385 که الان است. بنابراين تا 22 بهمن امسال (1385) هنوز 28 سالش نمي شود. مي توانيم بگوييم 27 سال و 11 ماه و 25 روز، ولي براي 28 گفتن بايد چند روزي صبر کنيم. وقتي که شد 22 بهمن 1385 شروع مي کنيم به تفريق کردن و 57 را از 85 کم مي کنيم و آنوقت محاسبهء شما درست در مي آيد. ولي از 222 بهمن 1357 تا 22 بهمن 1385.
اميد است که اين توضيح کوتاه، کافي باشد.

  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.