شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ -  ۴ اکتبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

در بارهء ستون تازه ترين مطالب

علی ناظر

کاربران عزيز ديدگاه با سلام و تشکر از صبوري شما که در عرض چند روز اخير مطلب ارسال کرديد ولي درج نشد و شما با صبر و متانت منتظر رفع اشکال شديد.
دليل اين بود که کامپيوتر مسئوول مقالات ديدگاه دچار سکته کامل شده بود و احتياج به تعمير داشت. البته در اين مدت من خودم مي توانستم اين مهم را به عهده گرفته تا رفع اشکال شود، ولي از آنجايي که روش قبول و درج مطالب من با ايشان فرق دارد – ايشان خيلي بيشتر در انتخاب مطالب جوش مي زنند و واقعا دلشان مي خواهد ديدگاه مطالب خوب و ارزنده درج کند، و من کمتر از ايشان دل نگران اين گونه مسائل هستم، نمي خواستم در سنت ثبت و درج مطلب دوگانگي به وجود بيايد.
ولي اينطور که معلوم است، بايد چند روز ديگري صبر کرد تا از کامپيوتر ايشان  رفع اشکال شود. به همين دليل تا اطلاع بعدي خودم مطالب را درج خواهم کرد، تا شايد بتوانيم اين گونه کمبود ها را در آينده با کمک شما جبران کنيم.
باز هم پوزش از تأخير در ثبت مطالب شما. سعي مي کنم که مطالب را هر چه سريعتر وارد سيستم کنم.
با سپاس
علي ناظر – 20 خرداد 1385

ديدگاه

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 14 Jun 2006]  [ارسال‌کننده: مریم عبادی]  [  ]  
سلام عرض می کنم.اقای ناظر فکر نمی کنید صحبت در مورد فوتبال کمی طولانی شده است و به نظر من تبدیل به نزاع های بچگانه و رو کم کنی شده است.بهتر نیست دیدگاه به مسائل مهمتر بپردازد.خوب اگر کسی تیم فوتبال را ملی بداند و یا نداند این چه چیز را ثابت می کند که انقدر روی این مسئله تکیه می کنید.بیاید همدیگر را همینطور که هستیم بپذیریم و سعی نکنیم افراد را به زور هم عقیده خود کنیم.فراموش نکنیم همه ما هدف مشترکی داریم لطف کنید ومقالاتی را گزینش کنید که کیفیت بالایی دارند.از زحمات همه شا سپاسگزارم   

[تاریخ ارسال: 14 Jun 2006]  [ارسال‌کننده: ف. نهایت]  [  ]  
"دیدگاه ها" و ستون "تازه ترین مطالب" را اگر از بیرون نگاه کنیم، بد جلو نمی ره. خیلی از نوشته های "تازه ترین مطالب" کیفیت روزنامه نگاری ندارد، مثل نوشته خود من، ولی به نظر من ارزش این ستون از همین جاست. چرا؟ به این دلیل: خوبه نخبه ها (نویسندگان با کیفیت خوب) خود را در میان مردم ببینند، ببینیم چقدر تحمل خواهند کرد؟ و بگذار توده ها (نویسندگان با کیفیت ید) خودشونو جای نخبه بگذارند و در مقابل گفته هایشان مسئول شوند. ببینیم مئل نخبه ها فشار انتقاد را تحمل خواهند کرد؟ پس با این ستون همه یاد می گیرند و آبدیده می شوند. کلا من اعتقادات سوسیالیستی دارم، اما نگرشم با تمام سوسیالیستهای ایرانی فرق می کنه. من میگم کارگران فشار روحی زحمات مدیریت تولید، اقتصاد، مشکلات اجتماعی و "سیاست" را باید بچشند و آبدیده شوند و مسئولیت و سختی آنرا به رهبران دولت مرکزی متمرکز ندهند. برای من جامعه سوسیالیستی کار امروز است نه فقط اید ه الی برای فردا و بعد از سرنگونی سرمایه داری. غرض از این توضیح این بود که به زاویه علاقه من به ستون مزبور پی ببرید. یک توضیح اضافی: یک دیکتاتور بی نهایت فشار تحمل می کند و برای همین سقوط می کند، یک آزادیخواه تازه تقاضای مسئولیت می کند و درجه بلوغ تاریخی او از آزادی نشان خواهد داد که چقدر می تواند آنرا تحمل کند و آزادیخواه بماند. پائین آمدن از مقام رهبری هم برای آزادی مهم است هم برای خود رهبر تا روزی برسد که در جامعه نخبه ای وجود نداشته باشد.   

[تاریخ ارسال: 14 Jun 2006]  [ارسال‌کننده: نازنین افشار]  [  ]  
ستون فراسوی دیدگاه نشان می دهد که خوشبختانه مسئول مقالات دیدگاه مجددا تلاش خویش را از سر گرفته اند با این امید که بر خلاف این یک هفته گذشته، هیچ مطلب سطحی که فقط ارزش دیدگاه را پائین می آورد درج نشود.   

[تاریخ ارسال: 13 Jun 2006]  [ارسال‌کننده: مهتاب ماکویی]  [  ]  
به ستون فراسو هم توجه بکنید وگرنه کیفیت سایت به شدت پایین می اید   

[تاریخ ارسال: 12 Jun 2006]  [ارسال‌کننده: رضا]  [  ]  
از زحمات بی دریغ آقای ناظر برای سایت سپاسگزارم. یکی از نه همیشه موافقان ایشان.   

[تاریخ ارسال: 11 Jun 2006]  [ارسال‌کننده: مدد صبحی]  [  ]  
اقای ناظر نکند ارتباطی بین خراب شدن کامپیوتر مسئول مقالات و عکس مار دوسر و رامین مولایی باشد؟ شما چه فکر می کنید.در ضمن شما یک پیام من را سانسور کردید و ان را درج نکردیدکاربر محترم،


1-مسئولیت ثبت و یا حذف نظرات ارسالی به دیدگاه به عهده من می باشد ونه آقای ناظر


2- مطلب قبلی شما را من حذف کردم چون " تیکه انداختن" بود. همانطور که نظر فعلیتان است.

3-فکر می کنم برایتان سخت وقابل تصور باشد که هرکدام از ما ومسئل مقالات دیدگاه با چه مشکلاتی داریم کار می کنیم. شما می توانید هر سوال و انتقادی را صریح مطرح کنید ولی " تیکه انداختن" را درست نمی دانم.

به امید توجه بیشتر شما
مسئول ستون کاربران، ح. قهرمان
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.