شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ -  ۴ اکتبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

4 روز ديگر، جنايتي ديگر
پيام دوم [جديد] از ولي الله فيض مهدوي (شنيداري)

فراخوان ديدگاه
با اعتراض به‌ صدور حکم اعدام
برای نجات جان ولی‌الله فیض مهدوی بکوشیم

علی ناظر

اين پيام هم اکنون (10:00 صبح به وقت لندن - 21 ارديبهشت 1385) به ديدگاه ارسال شده است.

پیام دوم ولی الله فیض مهدوی از زندان گوهر دشت

ضبط شده توسط فعالان حقوق بشر در ایران

 

من ولی الله فیض مهدوی که در مهرماه 1380به اتهام پیوستن به سازمان مجاهدین خلق در عراق و اقدام علیه امنیت کشور دستگیر شدم . چون من یک زندانی عقیدتی هستم و اقدام تروریستی علیه حکومت انجام نداده ام و فقط صرف داشتن عقیده ام در داخل زندان به سر می برم از تمام افراد آزادی خواه و سازمان های حقوق بشری می خواهم که از اعدام من ممانعت به عمل بیاورند و جلوی این عمل غیر انسانی حکومت را بگیرند .

پیام دوم ولی الله فیض مهدوی از زندان گوهر دشت (شنيداري)
چگونه اعتراض خود را به اطلاع رسانه ها، مجامع بين المللي و مدافع حقوق بشر برسانيم؟

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 12 May 2006]  [ارسال‌کننده: امیر پویان]  [ pooyanamir@yahoo.it ]  
خانم آزاده اصفهانی این دیگه چه جور توضیحی است ؟ آیا بدتر و سختر از اعدام هم شکنجه دیگری موجود است ؟ پس از این به بعد هر کی رو گرفتند سکوت کنیم که مبادا شکنجه اش بیشتر بشه ؟ این حرف موقعی درسته که طرف ناشناخته باشه و روابط لو نرفته باشه . تو موردی که حکم اعدام وجود داره باید بیشتر کار بشه که اعدام لغو بشه . نه اینکه تو برکلی داد بزنند "ایران رجوی ، رجوی ایران" . واللگ من اگه مجاهد بودم از مجاهد بودنم خجل میشدم !   

[تاریخ ارسال: 12 May 2006]  [ارسال‌کننده: آزاده اصفهانی پور]  [ isfahanipour@yahoo.com ]  
یک جواب ! دلیل اینکه درسایت های مجاهدین از فیض مهدوی چیزی نیست( که البته منظور سایت های اصلی مجاهدین است) این است که وقتی آنها یک زندانی را که تازه تنها جرمش وابستگی فکری به مجاهدین است و هیچ عملی هم دراین رابطه انجام نداده است را دارند اعدام میکنند . هرحرکت مجاهدین که نشانگر وابستگی او به این جریان باشد شکنجه های اورا بیشتر میکند. و مرگش را نزدیکتر. این مساله آنقدر روشن است که دیگر جای سئوال ندارد. و نمونه های فراوانی هم داشته است . درضمن هواداران شورای ملی مقاومت تا همین دوهفته پیش کمپین هایشان را درهمه شهرهای دنیا داشتند و هرروز برای این منظور درخیابان بودند و هنوز هم هستند. موفق باشید   

[تاریخ ارسال: 12 May 2006]  [ارسال‌کننده: جواد محمدی]  [ sabzesabzft@yahoo.com ]  
خستگان عشق را ایام در مان خواهد آمد
جان/ محسن / غم مخور ایام درمان خواهد آمد!!

اگر تک تک ما احساس مسئولیت کنیم و مبارز فصلی نباشیم و چون مجاهدین کلفت و نوکر خیابان خوابها . در عرض یک هفته طومار قدرت پوشالی وقیحان حاکم را در خواهیم نوردید . و اگر ما بجای کرکری خواندن برای مجاهدین و مبارزین
کمی از خود غیرت و همت عملی نشان بدهیم . آرزوی کشتار امثال فیض را . دشمنان شناخته شده مردم به گور خواهند برد.و اینهمه بی آزر مانه مردم وطن را به سلاخ خانه خمینی ساخته نمیتواند ببرند و روزانه خون شقایق های کوهی را بنوشند.
برای ایران و ایرانی بجوشیم و بکوشیم تا لباس شرف بپوشیم
  

[تاریخ ارسال: 12 May 2006]  [ارسال‌کننده: نیما باغبان]  [  ]  
گرچه پیش تر علیه حکم اعدام ولی الله فیض مهدوی هواداران مجاهدین اعتراض کرده اند و گرچه در برخی از سایت ها مثل http://mobarezrgan.blogspot.com/ و طلیعه سپیده دمان و http://yadname.blogspot.com/ و یا سایت آقایان منصور قدرخواه و جمشید پیمان و حسین کریمی و...افرادی مثل من و شما مطالبی در محکومیت اعدام ولي الله فيض مهدوي فرستاده اند که بعضا همراه با نوار صوتی ایشان (که ابتدا سایت دیدگاه گذاشت) درج شده است. اما این ابدا کافی نیست سئوال مشخص این است: چرا در شرایطی که فقط چند روز به اعدام احتمالی این اسیر باقی است، روزنامه مجاهد، و یا سایت مادر، یعنی سایت همبستگی ملی که این همه اخبار مربوط به کاندولیزا رایس و امثال او را درج می نماید و از نظائر هرنان كرسپو، بازيكن آبي پوشان چلسي،هم می نویسد ــ این مسئله مهم را اشاره نمی کند؟ آیا برای این است که اعتمادی به این نوار (یعنی صدای ولي الله فيض مهدوي) نیست؟ و ممکنست صدای خود رژیمی ها باشد که همه را دست انداخته اند؟ آیا مجاهدین هم فکر میکنند چطور میشه این نوار از زندان بیرون اومده باشه؟ آیا از تکرار مسئله مرجان ملک محمدی می ترسند که ناگهان نامبرده که بینه مریم رهایی نام گرفته بود، تو زرد از آب در آمد؟ آیا مثلا می خواهند باعث فشار کمتری به ولي الله فيض مهدوي بشوند و رژیم از بابت حمایت مجاهدین او را در تنگنا قرار ندهد؟ آیا نمی خواهند آنچه رژیم به این اسیر مقاوم نسبت می دهد ، دامن سازمان را بگیرد؟   

[تاریخ ارسال: 12 May 2006]  [ارسال‌کننده: عليرضا تبريزی]  [ tabrizialireza@hotmail.com ]  
وقتی که مطلبی کاملا مشخص و واضح مغرضانه عنوان می شود ، به نا صالح بودن گوينده بيشتر و بيشتر واقف ميشويم. اولا اين آقای امير پويان معلوم نيست از سر دلسوزی نظر ميدهد يا با خود شخص ولی الله فيض مهدوی دشمنی دارد ، (با مجاهدين بديهی است که دارد) اگر دلسوز است ، پس چرا تحت همين نام (امير پويان ) پای بيانيه ديدگاه را امضاء نکرده اند؟ صد البته دلسوز های اين مدلی کم نيستند ، که من لزومی نمی بينم اسامی يک به يک آنها را اينجا نام ببرم. مجاهدين ۳ـ۴ ماه پيش خبر وقوع اعدام ولی الله فيض مهدوی را در تمام سايت خودشان اعلام کردند و متعاقب آن هم شهر به شهر آکسيون اعتراضی بر پا کردند ، که من خودم در يکی از اين آکسيون ها در شهر يوتوبوری در سوئد زير باد و باران و سرما شرکت کردم ، تازه محل سکونتم هم در شهر ديگر ی هست، اين از اين!!! در بيانيه ومحکوم کردن حکم اعدام ولی الله فيض مهدوی ، جهت اطلاع اين دوست بهانه جو هم به چند سايت هم بسنده می کنم. http://www.iran-khabar.net/ و از اين سايت http://www.talieh-sepidedaman.com/ اگر روی مطلب « بخوان ای همسفر با من »کليک کنيد لينک می شويد به اين سايت http://yadname.blogspot.com/ فکر کنم فعلا برای دست گرمی کافی باشد، دوست عزيز ديگر وقت برای بهانه جوئی نيست ، وقت ، تنگ است ، تنگ .....   

[تاریخ ارسال: 11 May 2006]  [ارسال‌کننده: امیر پویان]  [ pooyanamir@yahoo.it ]  
یک سوال : چطور است که مسئله ولی الئه فیض مهدوی اصلا در سایت های مربوط به مجاهدین منعکس نمیشود ؟ 8 اردیبهشت اکسیون در برکلی و عکس های دو رجوی بالا ولی هیچ چیز از ولی الئه مهدوی ! ایا مجاهدین منتظرند تا ولی الئه فیض اعدام شود و بعد..... ؟   

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.