سايت ديدگاه

پایان فعالیت موقت دیدگاه
علی ناظر


تا همین چند روز اخیر، وقتی به ناحق مورد هجمه ای از ناسزا قرار می گرفتم، دل چرکین می شدم. اما پس از برچسبهای غیر اصولی از سوی شورای ملی مقاومت ایران به آقایان روحانی و قصیم که نزدیک به 34 سال یار غار بودند، دیگر از دشنام ها و برچسب ها احساس بدی ندارم. چگونه می توانم احساس بدی داشته باشم وقتی که افراد بسیار نزدیکتر از من به ناحق متهم به خیانت می شوند؟
چه غم انگیز است که «خیانت» معنای خود را از دست داده است. وقتی مسعود خدابنده و ده ها جاسوس و جنایتکار دیگر خائن باشند، و عزیزانی چون کریم قصیم و محمد رضا روحانی «خائن» خوانده شوند، دیگر مرزی برای تعاریف و واژه ها نمی ماند.
بنابراین، برچسبهایی که اخیرا به من زده می شود چراکه ایرج مصداقی و اسماعیل وفا یغمایی و حال روحانی و قصیم را خائن نمی نامم و سوار این موج نمی شوم، نه تنها دیگر دل چرکینم نمی کند، از خود می پرسم، با این اندیشه حاکم مگر می توان انتظار دیگری داشت؟
نوشته بودم که دیدگاه موقتا و آزمایشی فعال می شود. ظاهرا، فعالیت کنشگران در فیسبوک و دیگر سایت های اجتماعی کاربرد سایتهایی مانند دیدگاه را محدود می کند، و لزومی به ادامه آن نخواهد بود. البته کاربرانی که کد ورودی دارند می توانند مطالب خود آتومات منتشر کنند.
برای تمام کاربرانی که دلشان برای وطن و آزادی می تپد، بخصوص آقایان روحانی و قصیم، بهترین ها را آرزومندم.
شاد باشید
علی ناظر
19 خرداد 1392منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.