شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ -  ۸ ژوئیه ۲۰۲۰

ارسال‌کننده: فرزين   کد نظر: 7315      تاریخ ارسال: 11 Jan 2007

آقای ناظر درود!
هم موافقم و هم اجازه می خواهم اضافه کنم که؛
نيروهای امپرياليستی چرا بايد حق داشته باشند که در کشورهای دنيا کودتا راه بياندازند و وزير امور خارجه را تيرباران کنند و نخست وزير را تبعيد کنند و در هواپيمای عمر توريخوس بمب کار بگذارند و ...؟ کدام منافع را در بيخ گوش ما دارند؟ اگر اينطوری است، من هم منافع در خليج هودسن دارم و می خواهم به آنجا لشکرکشی کنم. اين را نمی شود حقوق بين الملل و دمکراسی نام گذاشت.جنگل است و قوانين جنگل حکمفرماست. اصولا هرکس زور داشته باشد، حق هم دارد.
برو قوی باش اگر عظم زندگی داری
که در نظام طبيعت، ضعيف پايمال است
همه بايد دست بدست هم بدهند، تا کشورمان را نجات بدهيم و صاحب کشورمان بشويم. موقعيت بسيار بسيار بسيار بسيار خطرناک است.
  

ارسال‌کننده: دکتر کریم سعتری   کد نظر: 7314      تاریخ ارسال: 11 Jan 2007

آقای ناظر عزیز. بعد از سلام نوشته اتان مثل همیشه جالب است.در دو روز گذشته دو انفجار در کرمان و اهواز عالمی را به لرزه در آورده ولی هیچکس مسئولیتش را به عهده نگرفته است!! احتمالن امدادهای غیب است !! برای اولین بار دارند احمدی نژاد را در مجلس می برند به زیر اخیه!! به این هم باید فکر کرد!! آمریکا به سفارت ملا در اربیل حمله می کند!! به این هم باید فکر کرد! مقدار ناقابل هفده هزار سرباز اضافه می شود!! به این هم باید فکر کرد! ماجرای اعدام صدام حسین که در ابتدا قند در دل جمهوری اسلامی اب نمود در ظرف چند روز از یکطرف صدام حسین را تبدیل به شهید خلقهای عرب و مسلمان خاور میانه کرده و موجب شده که شعار مرگ بر ایران در اکثر کشورهای عربی و حتی فلسطین و لبنانی که پولهای رژیم بخورد انها می رفت بر خیزد و اعراب سنی ایران شیعه را قاتل قهرمان شهیدو سنی اعراب بشناسند و خشمشان به طور جدی بر افروخته شود !و خامنه ای ذکر چی فکر می کردیم چی شد؟!! بگیرد. به اینهم باید فکر کرد!! و نمی دانم شما خبر دارید که گور صدام از همان روز اول تبدیل به زیارتگاه شده و باید مطمئن بود که این یکی از آن زیارتگاههائی هم هست که اعراب در حقانیتش شک و تردیدی بخود راه نمی دهند. شهیدی که همزمان با تیغ مشترک امپریالیزم و صهیونیزم و شیعیان رافضی ایرانی کشته شد ه است و فیلم کشته شدنش را هم همه دیدند وچیزهای بسیاری هم هست که بنده و شما از آنها خبر نداریم ولی مطمئن باشید هست!!ملاهای اسلامپناه به همه یز فکر کرده اند ولی احتمالن در برآورد جهانخوار درست فکر نکرده اند که جهانخوار را نمی شود با این شیعیان مزد بگیر که سر هم می برند و برای هر جنایتی آماده اند شکست داد و اگر جهانخوار به این نتیجه برسد که با ملا نمیشود زیر لحاف رفت و نزدیکی نمود بناچار و بر اساس قانون ساده ای که امپریالیزم به شکست خوردن از اسلام بی پشتوانه مردم رضایت نخواهد داد چنان بلائی بر سر ملا خواهد آورد که باید به مثنوی کبیر مراجعه نمود و داستان کنیزک و الاغ را باز خواند که ممکن است این الاغ ایندفعه ملا را نشانه برود.باید منتظر بود و دید باد به پرچم چه کسی خواهد وزید وآیا این انفجارها که هشدارهای الهی است!! و افول ستاره بخت احمدی نژاد مادر مرده باد را به پرچم رفسنجانی وجناححهای آمریکا پسند خواهد داد یا این که سرنوشت برگهای دیگری بازی خواهد نمود در هر حال یک چیزهائی دارد تغییر می کند و طوفانی مرموز وزیدنش را آغاز نموده که باید به ان توجه داشت و به این فکر نمود که در این شرایط توفانی و بواقع تاریخی ما کجا هستیم ما یعنی اپوزیسیون! و آلتر ناتیو که هنوز هم از فقط من! فقط من! دست بر نداشته ایم و حاضر نیستیم به طور جدی واقعا جدی از جلد افکار شخصی بیرون بیائیم. فقط می شود گفت افسوس!و خدا به مردم ایران رحم بکند.   

ارسال‌کننده: نیوشا شایان   کد نظر: 7313      تاریخ ارسال: 11 Jan 2007

مجاهدین عنوان خبر را را به اینصورت درج کرده اند:

"نیروهای چند ملیتی در عراق به كنسولگری رژیم ایران در اربیل حمله كردند."

چرا چند ملیتی نه آمریکا؟ بعلاوه در سایت مجاهدین می بینیم که خبر سیاست جدید دولت بوش با این عنوان منعکس می شود:
"رئیس جمهور آمریكا: استراتژی موفقیت در عراق با برخورد ضروری با رژیمهای ایران و سوریه شروع می‌شود" آیا مجاهدین نمی دانند که سیاست تحریم سازمان ملل در جهت منافع استعمار است؟ چرا مجاهدین تحلیلی از سیسات استعمار نمی دهد؟ اپوزیسیون به دو جناه هوادار استعمار و مخالف آن تبدیل شده است.
  

بقیه نظرهای دریافتی در صفحه‌های: 1   2   صفحه‌ی بعد

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.