شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

نقدی به موضع علی ناظر

علی ناظر

هموطنی که همیشه به سایت دیدگاه لطف داشته اند، در ارتباط با «نبرد بین دموکراسی و دیکتاتوری» (علی ناظر -  14 اسفند 1400) ایمیلی کوتاه اما پر محتوا نوشته اند که منتشر می شود. طبق روال همیشگی امضاء محفوظ است.
آنچه مرور خواهید کرد، دو مزیت دارد. نخست اینکه، در میان افراد غیر تشکیلاتی که مجبور به پذیرش خط سیاسی سازمانی نیستند، افرادی هستند که با دیدگاه های متفاوت به مبحث اشغالگری، آزادیخواهی و استقلال برخورد دارند.
از این هموطن بسیار تشکر می کنم که دیدگاه را از خود دانسته و نگاه و موضع خود را با دیدگاه در میان گذاشته اند. برای رشد فرهنگ مبارزاتی، هیچ چیز سودمندتر از برخورد اندیشه ها نیست.
متن ایمیل در زیر می آید
شاد باشید
علی ناظر
15 اسفند 1400
6 مارس 2022
متن ایمیل
 «....من در کنار زنان و کودکان آواره و زیر بمب و موشک اکراینی هستم . همانطور که در هنگام حمله دا عش به کوبانی برای رزمندگانش لباس گرم و... فرستادم. پشتیبانی از آوارگان خط استراتژیکی نیست. با نگاهی به جنگ جهانی دوم و ترکیب کنونی ناتو صف آرایی ها را میبینیم . آلمان ایتالیا و ژاپن در یک طرف روسیه امریکا انگلستان ... در طرف دیگر . برای من نظام کنونی اکراین یا هر کشور اروپایی سگش به,, شاه  پوتین,, شرف دارد. هر حمله به هر کشوری محکوم است صدام , امریکا و پوتین و... هم ندارد . محکوم کردن خشک و خالی درست مانند محکوم کردن اعدام سازمان های حقوق بشری است !
پوتین داره آدم میکشه من باید یقه ککلوس کلان ها را بگیرم ؟ اگر اوکرائین پشتیبانی مردمی نبود ۲۴ ساعت دوام نمیاورد . کجا با ید بایستیم . کنار پوتین ؟ یا برای اینکه خودمان را راضی کنیم و کثیف نشیم هر دوطرف را محکوم کنیم؟ و یا اینکه بطور مقطعی در کنار متجاوز شدگان ا  کرائینی  قرار بگیریم که به گمان شما فاشیستند و حتمن پوتین داره مردم آنجا را از چنگ فاشسیست میرهاند. لطفن یک کشور غیر استثمار گر نام ببرید ؟ ...»
نام نویسنده (محفوظ)

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.