شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ -  ۸ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

گاهنامه مستند سوژه سازان، منتشر شد
شماره 1، فورمات پ.د.اف

علی ناظر

از روزی که سایت دیدگاه متولد شد، سعی بر این داشتم که مطالب را بدون دست بردن در محتوا، و بدون در نظر گرفتن مواضع شخصی خودم، جهت اطلاع عموم منتشر کنم.

در برخی از اوقات سایت موفق بود، و در مراحلی به خطا می رفت.
فعلا، دیدگاه آنظور که باید و لازم است فعال نیست. دلایل سیاسی و شخصی آن هم برای علاقمندان به کارکرد و کاربرد این سایت روشن است که به آن نمی پردازم.

واقعیت اینست که در این مدت چندین ساله و طولانی، رویدادهایی به وقوع پیوستند که به لحاظ سیاسی، و از منظر پژوهشی شایان تأمل هستند، و آرشیو دیدگاه به این لحاظ بسیار غنی است. بدین منظور، و برای هموطنانی که علاقه به پژوهش دارند، گاهنامه ”سوژه سازان“ را تنظیم و تقدیم می کنم.

 

کلیه مطالب از آرشیو سایت دیدگاه برگرفته شده اند. مطالبی هم که  در دیدگاه بازتکثیر شده و منبع آن رسانه دیگری بوده، آن منبع هم ذکر شده است.

طبیعتا، تعداد مطالب در سایت  دیدگاه بسیار، و موضوعات فراوان است، و منطقی است که مطلبی از قلم بیفتد. این خطا به عمد نیست، بلکه خطای چشم و نتیجه کار فردی یکنفر است، که لازمه کار فردی، خطا و اشتباه است.

برای شماره نخست، اخبار، و موضعگیری هایی که پیرامون حمله وحشیانه به اشرف در ”چنین روزی“ 6 و 7 مرداد 1388، در دیدگاه منتشر شد، را برگزیده ام.
در این مجموعه، کلیه مواضع شخصی و سازمانی که در این رابطه به دیدگاه ارسال و منتشر شد، گردآوری شده است.

مطالب در این شماره و یا شماره های بعدی، طبق یک رده بندی و یا طبقه بندی بر مبنای اهمیت تنظیم نشده اند، بلکه به ترتیب تاریخ انتشار در دیدگاه آمده اند. ناگفته روشن است که من نمی توانم با تمام مطالب نقل شده در این گاهنامه موافق باشم.
امید است که این پروژه شخصی مورد استفاده پژوهشگران قرار بگیرد.
از دریافت راهنمایی شما پیرامون نحوه ارائه گاهنامه و یا سوژه هایی که می تواند مورد استفاده قرار بگیرند، بسیار خوشحال می شوم. لطفا، به قوانین کپی رایت توجه شود.

شاد باشید
علی ناظر

6 مرداد 1393 

منبع: گاهنامه مستند سوژه سازان، شماره 1، مرداد 1393
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.