شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

تمجید مجدد کروبی از رژیم شاه

رجانیوز

شیخ اصلاحات برای دومین بار در هفته های اخیر به دفاع از رژیم شاه پرداخت و این رژیم را نظامی دانسته که در آن "حرمت انسان‌ها نگه داشته می‌شد."


به گزارش رجانيوز، شیخ اصلاحات که به دلیل مواضع شاختارشکنانه خود، در میان مخالفان جمهوری اسلامی ایران به عنوان "شیخ شجاع" شناخته می‌شود، ضمن توهین به مسئولان کشور مدعی شده که "با انتخابات اخیر عده‌ای سر کار آمدند که به هیچ عنوان نظام و انقلاب و امام را قبول ندارند."


وی همچنین در ادعایی جالب، هدف از آشوب‌های خیابانی سال گذشته را که منجر به هتک حرمت نظام و مقدسات شد، "بازگشت به مسیر قانون اساسی" دانسته است.


شبکه ايران نوشت: آقای کروبی که بارها مورد اعتراض گسترده مردم قرار گرفته و پیش از این گفته بود که به دلیل اعتراضات مردمی حتی نمی‌توان سر قبر پدرش هم حاضر شود، در ادامه گفته است: در شرایط کنونی حتی نمی توانیم یکجا با خیال راحت جمع شویم.


شیخ اصلاحات برای دومین بار در هفته های اخیر به دفاع از رژیم شاه پرداخت و این رژیم را نظامی دانسته که در آن "حرمت انسان‌ها نگه داشته می‌شد!"


وی ماه گذشته هم در دیدار با خانواده یکی از متهمان فتنه 88، در دفاع از رژیم طاغوت گفت که حتی "نظام شاه" هم با "خانواده ها" مانند جمهوری اسلامی برخورد نمی کرد.


مواضع و اظهارات آقای کروبی علیه جمهوری اسلامی ایران و در حمایت از رژیم پهلوی، موجب  اهدای نشان شجاعت فرح پهلوی، همسر شاه معدوم به او شده است.


دیگر ضد انقلاب ها نظیر علیرضا نوری زاده جاسوس دوجانبه سیا و موساد، کروبی را به دلیل مقابله با ولایت فقیه از افتخارات خود دانسته اند.

منبع: رجانیوز: 27 مرداد 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
رجانیوز:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.