شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ -  ۵ اوت ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

احضار دانشجویان معترض دانشگاه صنعتی شریف به کمیته انضباطی و دفتر پی‌گیری وزارت اطلاعات

کلمه


حداقل 14 تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به علت سردادن شعارهای شبانه الله اکبر و نیز حداقل 8 تن به اتهام حضور در تجمع 22 خرداد این دانشگاه به کمیته انضباطی فرا خوانده شده اند. همچنین تاکنون 6 نفر از دانشجویان فعال این دانشگاه به دفتر پیگیری اطلاعات فراخوانده شده اند و مورد بازجویی قرار گرفته اند.


ده ها تن از دانشجویان دانشگاه شریف درپی برگزاری مراسم ۲۲ خرداد به کمیته انضباطی و دفتر پی گیری وزارت اطلاعات احضار شدند.

به گزارش دانشجونیوز، حداقل ۱۴ تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به علت سردادن شعارهای شبانه  الله اکبر و نیز حداقل ۸ تن به اتهام  حضور در تجمع  ۲۲ خرداد این دانشگاه به کمیته انضباطی فرا خوانده شده اند.


همچنین تاکنون ۶ نفر از دانشجویان فعال این دانشگاه به دفتر پیگیری اطلاعات فراخوانده شده اند و مورد بازجویی قرار گرفته اند.


گفتنی است، علی رغم فضای به شدت امنیتی حاکم بر دانشگاه ها، مراسم اعتراضی ۲۲ خرداد امسال در دانشگاه های تهران، شریف و برخی دیگر از دانشگاه ها با حضور صدها تن از دانشجویان معترض برگزار شده بود.


همچنین دانشجویان سبز این دانشگاه در فراخوانی اینترنتی اعلام کرده اند که  به یاد تمامی شهیدان راه آزادی ، یکشنبه ۳۰ خرداد ماه ۱۳۸۹ ، ساعت ۱۲ ظهر در سکوت کامل مقابل دانشکده کامپیوتر گرد هم خواهند آمد و با در دست گرفتن عکس شهدا و روشن کردن شمع یاد آنها را گرامی خواهند داشت.

منبع: کلمه: 28 خرداد 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کلمه:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.