شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

هماهنگي‌هاي‌محرمانه برای اسكورت‌سياسي مهدي‌هاشمي از كيش تا تهران

رجانیوز

اخبار و گزارش هاي رسيده از برنامه ريزي محرمانه و برخي هماهنگي هاي پشت پرده براي بازگشت مهدی هاشمی رفسنجانی به كشور حكايت دارد.


به گزارش رجانیوز، پس از تشديد سرخوردگي در رده هاي مختلف جريان فتنه، این طیف براي بازسازي روحي عوامل مياني خود و نيز عمليات فريب در مقابل برخي دستگاه هاي ذيربط، اقدام به برنامه ريزي يك سناريوي پيچيده براي روزهاي آينده با استفاده از تعطیلات نوروزی كرده است.


بنا بر این گزارش، پس از برنامه ريزي هاي گسترده، در اولين مرحله از فاز اجرايي اين سناريو، فائزه هاشمي سفري را به لندن انجام داده و همزمان فاطمه هاشمي نيز عازم جزيره كيش شده است.


به‌دنبال افشاي خبر سفر فائزه هاشمي به لندن توسط رجانیوز، وي كه پس از سفر به انگليس عازم آلمان شده بود، سراسيمه به تهران باز مي‌گردد و در ساعت 1:46 بامداد روز چهارشنبه (26/12/1388) با پرواز لوفت هانزا وارد فرودگاه امام خميني تهران مي شود.


خانواده فائزه كه به شدت نگران افشاي طرح هاي خود بوده اند، با فعال كردن برخي ارتباطات و نقش آفريني بعضي عناصر، بلافاصله از طریق وکیل خود، به‌منظور طرح شکایت علیه رجانیوز به دادسراي عمومي و انقلاب تهران مراجعه كرده و مسئول سايت احضار مي‌شود.


اما واقعا مراحل بعدي نقشه اين محفل چيست كه براي جلوگيري از افشاي سناريوي خود، دستگاه قضايي را در حالي كه پس از گذشت ماه‌ها از وقوع حوادث بعد از انتخابات و در حالی که بارها وعده برخورد یکسان با متهمان حوادث پس از انتخابات را داده اما در احضار مهدی و فائزه هاشمی تعلل کرده است، وادار به احضار سريع و ضربتي مسئول سايت رجا مي كند؟!


بر اساس اطلاعات بدست آمده، اين جريان بنا دارد طي روزهاي آينده عواملي از نزديكان خود را عازم جزيره كيش كند. مهدي هاشمي هم بناست به سفر 200 روزه خود به انگلستان، امارات، لبنان و... پايان دهد و از طريق مرز هوايي كيش وارد خاك جمهوري اسلامي شود.


همزمان با اين اقدامات، در سفري از پيش تعيين شده، يكي از شخصيت هاي سياسي طي روزهاي آينده عازم اين جزيره خواهد شد تا مهدي را با هواپیمای حامل خود به تهران بازگرداند.


برخي مشاوران اين چهره سياسي به وی تضمین داده اند كه بر اثر توافقات پشت پرده، مانع از هرگونه برخورد قضايي و حتي نزديك شدن دستگاه هاي امنيتي به مهدي هاشمي خواهند شد؛ این در حالی است که گفته مي شود با وجود همكاري نكردن برخي مراجع ذيربط در طی سه ماه گذشته كه به تقاضاي نهادهاي امنيتي براي صدور حكم جلب مهدي هاشمی پاسخ منفي داده اند، نهادهاي مسئول برنامه ريزي دقيقي را براي اقدام قاطع در برابر وي بعمل آورده اند.


بازگشت مهدي هاشمي به كشور و برخورد قاطع قانونی با وی، قطعا بهترين عيدي به مردم و نيز عناصر فريب خورده اي خواهد بود كه در فتنه هاي پس از انتخابات بازيچه سناريو نويسي چندمرحله اي اين محفل شدند.

منبع: رجانیوز، 27 اسفند 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
رجانیوز:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.