شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

تضمین امنیت مجاهدین

علی ناظر

سایت «ندای سبز آزادی» در مطلبی حکم کرده که مجاهد خلق مسعود رجوی را به رژیم جنایتکار اسلامی تحویل دهند.

از این سبزهای سیدی توقع دیگری نمی توان داشت، حتی محکوم کردن این خواست وقیحانه بیهوده است.

آنکه باید محکوم شود، نیروهای چند ملیتی، آمریکا و دولت سرسپرده عراق است که مستمرا حقوق حقه ساکنین اشرف را نادیده می گیرند و رزمندگان خلق را تحت شدیدترین فشارها قرار داده اند.

می دانیم که آقای مسعود رجوی از حقوق میرحسین موسوی دفاع کرده است، و می دانیم که از فرزندان خمینی انتظار قدردانی نمی توان داشت، اما سکوت ما، به هر علتی، در مقابل اینگونه دم جنباندنهای «سبز سیدی»، بدون هیچ شک و شبهه ای به فاجعه ای انسانی منجر خواهد شد.

مسعود رجوی و ساکنین اشرف فرزندان رشید این خلق ستمدیده اند، و دفاع از حقوق آنها، از امنیت آنها، و از فعالیت سیاسی آنها یک وظیفه عاجل انسانی و سیاسی است.

 

علی ناظر

11 اسفند 1388

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 04 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: shayesteh]  [  ]  
با سلام به همه ی مبارزین و آزادیخواهان ایران ، همه ی ما باید بدانیم که اگر امروز نوک حمله رژیم و ایادی خارج نشینش مسعود رجوی و مجاهدین را نشانه رفته ، بدون شک و تردید ،فردا نوبت تک ،تک شما خواهد رسید این را باور کنید باور کنید .اگر باور ندارید کمی به گذشته بر گردید مگر فروهرها چه کار کرده بودند که آنگونه کشته شدند ،اینها درس عبرت برای حامی ماست اگر عبرت بگیریم ،باید پیشاپیش تظاهرات سراسر ی با همبستگی تمامی نیروهای مخالف در سراسر دنیا برگزار کنیم ،و این حرکت را در نطفه خفه کنیم همچنان که رژیم ضد بشری همه ی حرکتهای ما را در نطفه خفه کرد .هر نیروی سیاسی باید فکر کند از خودش و موجودیت آرمانی و انسانی خودش دفاع میکند ،بیایم دستهای همدیگر را بفشاریم و همدیگر را بخاطر ملت در بند ایران دوست بداریم ،و آنها را بیش از این نامید نکنیم . اگر اور باشیم دنیا هم روی ما حساب خواهد کرد . در قر این صورت از هم اکنون همه ما باید خود را نابود شده و دشمن خونخوار را پیروز میدان بدانیم .اما امیدوارم که همین فردا خبر یک تظاهرات بزگ سراسری را از جانب تمامی نیروهای انقلابی و آزادیخواه بشنویم ،و پیروزی ما را بر دشمن ضد بشر از هم اکنون جشن بگیریم ثابت کنید که نیروهای آگاه ایران هستید .ننگ و نفرین بر آنانی که اینگونه بیشرمانه شعار آدم ربای میدهند !!!!!!!!!!!!!!!!و شرم نمیکنند   

[تاریخ ارسال: 04 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: سیاوش دماوندی]  [  ]  
درود بر مسعود رجوی خار چشم تمامیت رژیم ضد بشری ولایت فقیه و همه عناصر و عوامل این رژیم پلید وتمام کسانیکه بود مجاهدین و رهبری پاکبازشان مسعود و مریم رجوی و کل مجاهدین خلق و آلترناتیو دمکراتیک شورای ملی مقاومت یعنی نبود همه اضداد ریز و درشت این مقاومت خونبار!
بنابراین پر واضع است که برای عوامل و اضداد مسعود رجوی این یک آرزو هرچند بر باد رفته خواهدبود !
تاریخ و ملت ایران فراز و نشیبهای زیادی را پشت سر گذاشته است بلاشک این فراز را هم از سر خواهد گذارند و رو سیاهی برای زغال خواهد ماند!
سلام بر خلق سلام بر آزادی سلام بر مسعود رجوی و سلام بر رزمندگان اشرفی در شهر شرف اشرف قهرمان و سلام بر همه اشرف نشانها در سراسر میهن اسیر
آی بته بته بته کل نظام یه بته !
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: اکرمی]  [  ]  
هر شخصی که مخالف این ملاها است اگر مخالف رزیم مشکلی برایش باشد اظهار نگرانی میکند مگر سرش در اخور اخوند ویا باندها فاشیستها باشد فرهادکامنت نویس حرفه ای در تمام سایتها میباشد با اسامی مختلف ومیدانم کیست و خون مجاهدین خلق را سر میکشد
انهم با اتهامات بیشرمانه که لایق خودش میباشد من شغل اورا میدانم کاری جز خنجر کشیدن ندارد زنده باد انقلاب
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: سیامک دهقانی]  [  ]  
دوست گرامی جمال فراهانی! هیتلر و دارودستۀ نازیست او با استفاده از دمکراسی بورژوازی و نظام پارلمانتاریستی توانستند بعنوان یکی از سخنگویان نظام سرمایه داری قدرت دولتی را در آلمان کسب کنند و دمار از روزگار بشریت درآورند. در حالیکه عوامل جمهوری اسلامی,از جریان اسلامی ـارتجاعی دفاع می کنند که بیش از سی و یکسال است در رأس قدرت سیاسی نشسته و با اتکاء به قوانین ارتجاعی و عصرشتری, سعی در سد کردن رشد و تکامل جامعۀ ایران در عصر موتور را دارند!
بنابراین, فکر نمی کنم,بتوان کسی مثل فرهاد که حدس می زنم شخص مورد اشارۀ غیر مستقیم شما باشد را با هیتلر قبل از کسب قدرت مقایسه نمود,زیرا جریانی که فرهاد از آن دفاع می کند(البته در صورت وابسته بودن به جمهوری اسلامی)قدرت دولتی را در دست دارد و در کابوس منهدم شدن جیغ و داد سر می دهد و وضعش زار و خراب است. در ضمن, یکی از ویژگیهای سایت دیدگاه پویایی و دمکرات بودنش در عمل است و نه در حرف و کلام! تازه برای بخش عظیمی از مردم ایران ماهیت ضد انسانی جمهوری اسلامی روشن است و فکر نمی کنم بخاطر چند تا «نظر دهید» بقول شما بچه آخوندها دشنام گویی رژیم پسندانۀ آنان به مجاهدین خلق, کسی جذب حکومت اسلامی شیعۀ دوازده امامی بشود. اگر هم کسی بعد از گذشت این سال بطرف رژیم برود بر علیه دشمنان انقلابی و دمکرات جمهوری اسلامی داد و هوار راه بیندازد, مطمئنا بخاطر شکم چرانی و پولهای وزارت اطلاعات است و نه ایمان و اعتقاد به حکومت اسلامی! پس؛ به نظر من جای هیچگونه نگرانی از بابت درج نظرات عوامل دشمن در این سایت نیست. در آخر بد نیست! اشاره کنم که سایت دیدگاه,چون یک سایت تشکیلاتی و سازمانی نیست؛از این حق هم برخودار است که مقالات و مطالبی را که می خواهد در تارنمای خویش بگذارد! بعلت طولانی شدن نظرم آنرا در همینجا قیچی می کنم! با آرزوی پیرزی و موفقیت برای فراهانی گرامی و تمامی دشمنان نظام قتل و کشتار اسلامی حاکم بر ایران! پیروز باشید!
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: پیام]  [  ]  
این farhad همیشه در سایتها از جمله ایران گلوبال علیه مجاهدین مطلب تکراری می نویسد. نباید سازمان مجاهدین خلق را در مقابل توطئه های گونا گون تنها گذاشت. پیروز باشید   

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: آزادی]  [  ]  
از کجا معلوم که از پی معامله و زد و بند کثیفی که رژیم با سرویس های جاسوسی و پا اندازهای پاکستان و امریکا به سر گردگی اسرائیل البته ، کردند ، خواهان مسعود رجوی نبودند و جواب شنیدند که: زهی خیال باطل ، شتر در خواب بیند پنبه دانه ، که اگر این اتفاق نامبارک که پشت همه ما را میلرزاند بیافتد ، خیالتان جمع باشد که این مجاهدین و هوا دارها و غیر هوا دارها مثل بنده، دنیا را روی سر همه ما خراب میکنندو نیم چه آرامشی هم که در دنیا بر قرار است به هم میریزد.
ندای سبز آزادی هم از همان قماش رژیم است که دارد جنبش را در ایران اخته میکند و دستورات پیامبری از نوع جرجیس میدهد که چهارشنبه سوری را با آرامش و پیامبر گونه بر قرار کنید ، آخه دیوث چطور برای چهارشنبه سوری دستورات سوسولی میدهی ولی شکر زیادی می خوری و خواهان آقای رجوی میشوی. آنهم از نوع امریکائی و موسادیش ، عمرا همه تون آنوسی و ضد ایرانی هستید ، البته مژده ای هم بدهم که لازم نیسشت زحمت بکشید برای بر گرداندن مسعود رجوی ، ایشان به همراه ارتش آزادی بخش و تمام آزادی خواهان برای جارو کردن شما اشغالها از صفحه تاریخ ایران خودشان تشریف میاورند. منتظر باشید.
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: mahmood]  [  ]  
اسم با مسمای آقای فرهاد مرا به یاد فرهاد کوه کان میاندازد. مرد حسابی‌ اگر موسی‌ خیابانی به جای مسعود رجوی به خارج میامد حتما همین کلمات را در باره او مینوشتی! کسی‌ که خواهر، زن ، برادر و رفقای خود را در مبارزه با کهریزکیان از دست داده است و هنوز هم زندگی‌ در به داری را ادامه میدهد رشید نیست؟ حتما شما رشیدی که با اسم مستعار زبان ولی‌ فقیه شده‌ای؟ شاید ناراحتی‌ که چرا مسعود رجوی هنوز نفس میکشد؟! اگر کسی‌ یک روز مبارزه جدی کرده باشد میداند چنگ در چنگ شدن با حکومت کثیف اسلامی یعنی‌ چه؟ شاید شما هم مثل طرفدارن اسلام (عزیز) در اوین عاشق خون مبارزان هستید؟ حتما اشرف دهقانی فدایی خلق هم رشید نیست!!
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: zoya]  [  ]  
وای بر ما اگر شما مخالفین اینها هستید . ما در خیابان های تهران همدیگر را از دست بسیجی ها نجات میدهم، آنوقت شما هم قطاران خود را حمایت نمیکنید؟
پس اینکه اینجا میگویند اینها زمان شاه هم دوستان خود را ترور میکردند و یا تحویل ساواک میدادند راست است. من فکر میکردم اینها تبلیغ میکنند. اگر اینطوراست به ما ملت رحم کنید، همان جا بمانید، ما کسی را تحویل شما نمیدهم اعدام کنید. این بسیجی ها هم دوران جنگ از خودشان تحویل عراق نمیدادند.میگویند مجاهدین پناهنده گان ایرانی را تحویل صدام میدادند، شما که میخواهید رجوی را تحویل اینها بدهید، پس ما باید منتظر یک مشت آدم فروش باشیم که فقط عشق قدرت دارد. حتی به رفیق خود هم رحم نمیکند؟ خوب ما که همین را اینجا داریم برای چی از خارج وارد کنیم؟ اینجا در این شرایط سخت هر کس را که میگیرند ما اشکمان در میاید حتی همدیگر را هم نمیشناسیم، آنوقت شما این ها را مینویسید؟ یکی از دوستان ظاهراحق داشت که میگفت امید داشتن به اینها که خارجند سراب است اینها آنچنان گرفتار مشکلات فکری عقیدتی خود هستند که با ورود به ایران تازه مشغول تصفیه حساب های قدیمی خود خواهند بود و ملت رانیزبه ورطه مکافات خواهند کشید.
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: جمال فراهانی]  [  ]  
من اگر به جای آقای ناظر مسئول محترم سايت ديدگاه بودم هرگز به مزدوران و بچه آخوندها اجازه نميدادم که از اين تريبون سرنگون طلبان به عقده گشائی بر عليه مخالفان و دشمنان جلادان حاکم بر ميهنمان سوء استفاده کنند و به خوشرقصی برای جلاد مبادرت کنند. از نظر من انتقادی که به آقای ناظر وارد است اين است که ايشان به نوعی به دموکراسی وايمار ريپوبليکی معتقند .بدين معنی که همه حتی بچه جلادان و مزدوران هم اجازه اظهار نظر دارند.غافل از اين که هيتلر و دار ودسته اش هم دقيقا با سوء استفاده از تريبونهايی که در آنزمان در اختيارشان گذاشته شد توانستند جا پای خود را برای رسيدن به قدرت و قلع و قمع تمامی مخالفان محکم کنند.براستی اين مزدوران با وجود داشتن اين همه مديا و رسانه های رنگارنگ شبه اپوزيسيون و غيره،چه اصراری دارند که حتما بايد از تريبون های سرنگونی طلبان برای پشتک و وارو زدن و خوشرقصی در نزد جلاد استفاده کنند.اين جانبازان هشتاد درصدی علی گدا تازه زبانشان هم دراز است و به آقای ناظر توهين هم ميکنند که چرا نميگذارد رقاصی برای ارباب جلادشان را به تمام و کمال به نمايش بگذارند.باور کنيد يکی از علتهای بدبينی و عدم اعتماد در بين سرنگونی طلبان همين مزدوران هستند.   

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: مش قاسم]  [  ]  
با سلام،
آیا با اعدام بابک خرمدین مگر ستم خلیفه یا تلاش برای آزادی در ایران از بین رفت؟ با قتل ابو مسلم خراسانی آیا جنبش آزادی ایران از دست اعراب نابود شد؟ مگر با کودتا علیه مصدق جبهه ملی از میان برداشته شد؟ خیر میبینیم که اینطور نیست.از سوی دیگر آیا اگر شاه لاجوردی را اعدام کرده بود، آیا دیگری وجود نداشت که در رژیم جمهوری اسلامی این جنایات را انجام دهد؟ میدانیم که چنین نیست. اگر به زعم آقای فرهاد با تحویل آقای رجوی هر دو امکان بالا از میان میرود، باید در نگرش خود باز بینی کند. هیچکس نه محور مبارزه بر علیهه سرکوب است و نه میتوان کسی را برای آنچه که هنوز انجام نداده متهم کرد. اگر به گفته آقای فرهاد، آقای رجوی سر بزنگاه فرار کرده، این حق بنده و شما برای مطرح کردن این سوال نیست . این حق کسانی است که ایشان را به عنوان رهبر خود قبول دارند. در مورد آنچه که احتمال میدهم پیش آید ( اینکه آقای رجوی دیکتاتور شود )نیز، از حالا قضاوت کردن، صحیح نیست. چیزی که خیلی مهم است( به نظر من ) اینکه، آیا با تحویل هر مخالفی(فرق هم نمیکند که باشد ) آیا پاشنه در دمکراسی به نفع ملت ایران خواهد چرخید؟ آیا این از نظر انسانی صحیح است که یک انسان را دست بسته به این حیوانات تحویل داد؟ من مطمئن هستم نه تنها آقای رجوی بلکه تک تک ما حاضریم داوطلبانه تسلیم شویم، اگر با این تسلیم رژیم ناگهان دمکرات شود، زیرا در این صورت ضرورت مبارزه ،دیگر از میان میرود.
من بارها گفته ام که با مجاهدین از نظر فکری مخالفم ولی آیا حمایت از تحویل آنها به مرگی حتمی با اعدام ایشان به دست خودمان فرقی هست؟ اگر فرقی هست پس چرا به جاسوسان و عمال رژیم خرده میگیریم؟ آنان نیز همین را میخواهند. من فقط امید وارم که اختلافات درونی مخالفان خارج از رژیم، صفوف آنها را از هم گسیخته نسازد. از سوی دیگر امیدوارم که مجاهدین احساسات انسانی دیگران را حمل بر تایید نظرات خود ندانند.ما باید یاد بگیریم اختلاف نظر های خود را به روشی حل کنیم که نمونه آینده ایران باشد. تحویل و یا انتقال هر مجاهد یا هر پناهنده سیاسی به رژیم جمهوری اسلامی علی رقم خواست شخصی جنایت محسوب میشود، چه به شکل عملیات برنامه ریزی شده از سوی رژیم باشد، چه از سوی دولت بیگانه.
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: Mirzadeh]  [  ]  
با تشکر از آقای ناظر.

کسی که خواهان استرداد یکی از فعالان سیاسی به نظام پلید جمهوری اسلامی باشد نه انسان است و نه شرف دارد این فرد یا افرادی که در سایت موج سبز آزادی هستند همانا سربازان گمنام امام زمان همین رژیم ولایت فقیه خامنه‌ای هستند در غیر این صورت این سایت باید نویسنده این مطلب را محکوم و از مواضع مندرج در این سایت در رابطه با استرداد مخالفین جمهوری اسلامی به دستگاه خامنه‌ای عذر خواهی‌ کنند. البته از سرکوبگران دیروزی نظام از قبیل مهاجرانی،اکبر گنجی،سازگارا،مخملباف،و آن فیلسوف محمل باف سروش .....انتظاری بهتر از آدم فروشی نمیرود.

  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: گل کو]  [  ]  
ممنون آقای علی ناظر برای این یادداشت و یادآوری به جا.

من این را بارها نوشته ام و اکنون نیز در نوشته های دوستان همین احساس را میبینم. انسان بودن فراتر از هر چیزی است. انسانیت و انسان دوستی باید محور اتحاد باشد. چطور میتوان خود را آزادیخواه نامید اما چشم بر توطئه قتل عام 3400 انسان مبارز به دست نوکران رژیم ایران بست؟ این آزادیخواهان بسیاری شان زندانی سیاسی بوده و شکنجه شده اند و بسیاری شان اکنون درد و رنج زندانی شدن خانواده های خود در ایران را تحمل میکنند. من با فریبای عزیز و همه دوستان ( به جز آقای فرهاد) همصدا هستم. حقوق بشر گزینشی نمی شود. انسانیت محور اتحاد و معیار جدایی روح انسان از روح خمینی است . هر شخصیتی که نمی تواند بر عقده های درونی خود فائق آید و حاضر است انسانها را قربانی کینه توزی خود کند باید کمی بیشتر فکر کند و ببیند کجا ایستاده است. هر حزب و گروهی که دم از حقوق بشر میزند اما در عمل چشم به روی این جنایت بزرگ علیه بشریت می بندد در عمل خود صادق نیست و به نظر من قابل اعتماد نیست.

اگر هدف ما آزادی است باید آزادیخواهان را ارج بنهیم حتی اگر با انها هم عقیده نباشیم. در شرایطی که رژیم غدار با همه توان خود سعی در سرکوب و کشتار آزادیخواهان دارد دو جبهه بیشتر دیده نمی شود. جبهه ارتجاع ملایان و جبهه مردم. کشتار آزادیخواهان تنها به سود جبهه ارتجاع و ملایان است. نه برای دیگران بلکه برای خودمان باید بخواهیم که مردم پیروز شوند و این تنها با ارزش گذاشتن به آرمانهای انسانی ممکن خواهد شد نه با پیروی از آرمانهای خمینی.
  

[تاریخ ارسال: 03 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: جواد شفايى]  [  ]  
با سلام به آقاي ناظر وبقيه دوستان
يك نكته دررابطه با جناب فرهاد بگويم كه ايشان پاتقش در سايت اين گوبل است وتادلش ميخواهد عليه مجاهدين ونيروهاي سرنگون طلب فحاشي ميكند.
بگذريم كه يواش يواش بازي اينگونه حرفها كساد شده ورژيم دارد« با عرض معذرت تنبانش راسفت نگه ميدارد كه تا به دست جوانان به جان آمده پائين كشيده نشود» بگذريم
البّته که شتر، خوابِ پنبه دانه، و فيل، خوابِ هندوستان میبيند.اين چرنديات به بازی های مرتجعين و خواب نما شدن برخی اصحاب «سنج و طبل و سينه زني» جماعت شال سبز بر میگردد که برای فريب مردم ولبخند زدن و بازي با جناح غالب گاه و بيگاه خواب پنبه دانه، میبينند و شعور و اعتماد مردم ستمديده را به بازی میگيرند. همين جماعتي كه براي 22 بهمن براي مردم به جان آمده نسخه آرامش پيچيدند.ومي خواستند جوانان مارا دنبال نخود سياه بفرستند.اينگونه حرفهاي مفت فقط "چرند و پَرند"، جلوه مي کند ونبايد بيش ازاين به آن پرداخت.فقط اين نكته را مي گويم ودر ميگذرم
شتر در خواب بيند پنبه دانه
گهي مشت مشت خورد گه دانه دانه
  

[تاریخ ارسال: 02 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: سیامک دهقانی]  [  ]  
چندی پیش روزنامۀ کیهان به سردبیری جلادی به اسم حسین شریعتمداری, نوشته بود: خداوند دشمنان نظام را احمق آفریده است! انصافا باید گفت که او در این رابطه حق دارد!! چون برخی افراد ادا و اطوار ضد جمهوری اسلامی در می آورند؛ بقدری در منجلاب حماقت و بدبختی غرق شده اند که دقیقا از موضع همان رژیم و سازمانهای اطلاعاتیش به سازمان مجاهدین خلق حمله می کنند و خشم ملایی خویش را بر سر آنان خالی می کنند. اینها, بجای اینکه سیاستهای ضد بشری سایت کلمۀ سبز وابسته به یکی از دارو دسته های تشکیل دهندۀ جمهموری اسلامی را افشاء کنند, شروع کرده اند به دادن فحش و بد و بیراه به مسعود رجوی و کسانی که در کمپ اشرف,اسیر دست عده ای آدمخوار خمینی صفت هستند. من می خواستم به آقای فرهاد بگویم که ما این قبیل فحش ها و ناسزاها صادره توسط شما را بطور مداوم در سایتهای جمهوری اسلامی می بینیم و می خوانیم و لازم نیست جنابعالی؛ زحمت بازنویسی فحش های مندرج در سایت تابناک ارگان وزارت اظلاعات رژیم کشیده و آنها را برای ما در اینجا ثبت کنی! من بعنوان یک انسان متنفر از اسلام و دین و پیغمبر, می خواستم به شما گوشزد کنم که در شرایط کنونی حمله به مجاهدین, آنهم از دید رژیم خیلی ضد انسانی و نفرت انگیز است. دو حالت دارد! یا شما ضد جمهوری اسلامی هستی و به اصطلاح از موضع ناسیونالیسم ایرانی به نیرویی مثل مجاهدین می تازی که در اینصورت مصداق نقل قول روزنامۀ کیهان هستی,و یا اینکه حقیقتا طرفدار رژیم هستی و برای پارازیت انداختن و خود شیرینی نظر می دهی! تو از کدامین نوع هستی؟!   

[تاریخ ارسال: 02 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: صومعه سرایی]  [  ]  
هموطن عزیز خانم فریبا،درود بر شرف شما.آقای ناظر،درود بر شرف شما.این ارجیف بافته شده به نام رنگ سبز،از زبان همان شکنجه گران و تیرخلاص زنان دهه شصت و قتل عام شصت و هفت در آمده.اینها همگی پرونده های شقاوت و جنایت دارند و درست به اندازه ولی فقیه،در کابوس سرنگونی رژیم،دست و پا می زنند.خمینی دست یابی به رجوی را به گور برد و اینها هم به همان سرنوشت دچار خواهند شد.ننگ بر آنهایی که خواهان ضربه خوردن مخالفان این رژیم(با هر مرام و اندیشه ای) هستند.چه آنهایی که مستقیم دست در دست رژِم دارند و چه آنهایی که زمینه سیاسی ضربه را فراهم می کنند.   

[تاریخ ارسال: 02 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: Alborz]  [  ]  
خانم فریبا، با نظرتان کاملا موافقم. آقای فرهاد خواهشن یک خورده فتیلشو بیارین پایین، فقط شما نیستید که با مجاهدین اختلاف، انتقاد و یا مشکل دارید. حواسمان باشد که یک حد و مرزهایی هم وجود دارد.   

[تاریخ ارسال: 02 Mar 2010]  [ارسال‌کننده:  فریبا]  [  ]  
ببخشید آقای ناظر که دوباره مینویسم ولی خواهش میکنم این مطلب را چاپ کنید همانطور که گفتم من مجاهد نیستم برای اینکه بقیه فکر نکنند که یک مجاهد این را نوشته ولی بعنوان یک ایرانی من بعضی وقتها نظر بعضی از هموطنان از جمله آقای farhad را در سایت شما میبینم مثل نظر ایشان در مورد همین مطلب و اصلا سوای مخالفت با دیدگاه مجاهدین که حق ایشان است ولی ایشان بطور وحشتناکی کینه و بغض از مجاهدین دارد نوشته های ایشان و تعداداندکی دیگر آنچنان بوی دشمنی با مجاهدین دارد که من عادی را هم متاثر میکند من نمیدانم آیا حتی یاد نگرفتیم در وقت تنگی و سختی یک کم مهربان تر باشیم مجاهدین فعلا در شرایط سختی هستند ما دشمن مان هم که در سختی باشد لااقل ظاهرا با او ابراز همدردی میکنیم مجاهدین که در حاکمیت نیستند هر وقت اگر به جایی رسیدند ما به آنها رای ندهیم ولی چنین به آنها تاختن که انگار دشمن خونی ما هستند بی انصافی است مگر بیشتر ایرانیان به عنوان پناهنده به بیرون نیامدند مگر با این دولتها جنگ داشتیم که حالا اینقدر تلاش مجاهدین را ننگ آنها میدانید چطور شد باج دادن ملاها روابط کشوری است ولی مجاهدین باید همه قتل عام شوند.من از آنها متشکرم دارند بجای من نوعی هم مبارزه میکنند یعنی مسعود رجوی از گنجی سر پاسدار کمتر است که برایش به اسم آزادی و به درست هم گلو بود که پاره میشد . ما را چه میشود که انقدر از نفرت پر هستیم که حتی انسان دوستی را هم فراموش کردیم قلب پاک نعمتی است که به هر کس ندهند   

[تاریخ ارسال: 02 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: جمال فراهانی]  [  ]  
آقای ناظر گرامی،با سلام و درود و با تشکر از موضع گيری محکم و قاطع شما در محکوميت درخواستهای وقيحانه و مشمئز کننده عده ای لکاته سياسی که همانطور هم که قبلا پيش بينی ميشد از ترس قيام و انقلاب مردم ،راهی به جز زانو زدن و سر سپردن دوباره در مقابل ولی وقيحشان روبروی خود نميبينند.اين موضع گيری شما در ضمن مشت محکمی هم بر دهان عده ای مزدور ميباشد که به خيال خام خود ميخواهند از مواضع بعضا انتقادی شما نسبت به مقاومت مفری و فرصتی برای خوشخدمتی به جلاد پيدا کنند.
پيروز باشيد.
  

[تاریخ ارسال: 02 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: صبا]  [  ]  
با سلام
آقای ناظرواقعا شما درمتن مطلب «ندای سبز» برای تحویل ویا فشار ویا هرگونه عملی علیه آقای رجوی ومجاهدین اشرف چیز جدیدی مشاهده نمودید؟ این داستان که سر دراز به اندازه عمر رژیم دارد،اگر «نکته جدیدی» هست بگویید تا ما هم بفهمیم!!؟؟
  

[تاریخ ارسال: 02 Mar 2010]  [ارسال‌کننده: شهاب]  [  ]  
جناب آقای علی ناظر عزیز درود بر شما. هر مخالف حکومت اسلامی باید از حقوق و امنیت هر فرد یا گروه اپوزیسیون قاطعانه حمایت نماید. با هر عقیده و مرامی که باشیم نباید به دستگاههای امنیتی این اجازه را بدهیم تحت پوشش رنگ سبز به مخالفان حمله و هجوم نمایند. سکوت و بی عملی نوعی همراهی و همگامی با توطئه های حکومتی است. در کنار مخالفت با مواضع مجاهدین خلق ایران می بایست با تمام قوا از حقوق انسانی و پناهندگی آنان دفاع نمود. این سبز پوشان پیرو خمینی هنوز دنبال فتوای فاشیستی خمینی خونخوار هستند که گفته بود جان و مال و ناموس افراد سازمان مجاهدین خلق ایران حلال می باشد. موفق و پایدار باشید   

تعداد نظرهای ثبت شده در پیوند با این مقاله بیش از ۲۰ نظر است. برای مطالعه بقیه‌ی نظرها اینجا را کلیک کنید.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.