شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ -  ۵ اوت ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دستگیری موفقیت آمیز شرور جنایتکار عبدالمالک ریگی

کلمه

در پی دستگیری موفقیت آمیز شرور جنایتکار عبدالمالک ریگی عصر سه شنبه مردم زاهدان با حضور در خیابانهای شهر به جشن و سرور و شادمانی پرداختند.

کلمه: در پی دستگیری موفقیت آمیز شرور جنایتکار عبدالمالک ریگی عصر سه شنبه مردم زاهدان با حضور در خیابانهای شهر به جشن و سرور و شادمانی پرداختند.

تصاویر شادمانی مردم زاهدان بعد از دستگیری ریگی

منبع: کلمه، 5 اسفند 1388
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کلمه:[تاریخ ارسال: 26 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: farhad]  [  ]  
البته بنا‌ به شواهد بسیار این آقای ریگی تاثیرش در جامعه ایران بسیار بیشتر از رجوی بود، زیرا اولا رجوی حدودا بیش از ۲۰ سال است که دیگر تأثیری در کشوری به نام ایران ندارد . دوما این آقای ریگی خودش سلاح به دست در تمام صحنه‌ها حاضر بود و میجنگید ولی‌ آقای رجوی همیشه در برج عاج رهبری نشستند و هیچوقت در میانه میدان حضور نداشتند!!! در نتیجه امثال آقای ریگی که البته من با روش ایشان و اندیشه ارتجاعی جندلله مخالفم تاثیرشان به خاطر صداقتشان در جنگ و حضورشان در صحنه نبرد بیشتر از کسی‌ است که همیشه میدان را خالی‌ کرده و.....!!!!؟؟؟؟   

[تاریخ ارسال: 25 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: گل کو]  [  ]  
عاقبت خمینی زاده خمینی شود
کاملا درسته. هی میخواهیم سوابق این مردک را جارو کنیم زیر فرش و فراموش کنیم که یکی از بزرگترین قتل عام های قرن در زمان نخست وزیری این جناب انجام شده. اما خودش اجازه فراموش کردن به ما نمی دهد. موسوی فاشیست در مقام اپوزیسیون درست مانند احمدی نژاد حزب اللهی ها را به عنوان مردم زاهدان به خورد مردم میدهد
مردم سنی زاهدان پرچم یا لثارات الحسین را از کجا آورده اند؟ اینها اراذل و اوباش لباس شخصی و پاسدارهایی هستند که از تهران برده شده اند و برای دلخون کردن مردم نگران به آنها شیرینی تعارف میکنند. قیافه هایشان را ببینید و قضاوت کنید.
  

[تاریخ ارسال: 24 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: سیامک دهقانی]  [  ]  
رژیم اسلامی که با دستگیری عبدالمالک ریگی اینچنین به جشن و پایکوبی پرداخته است؛ اگر به فرض محال مسعود رجوی رهبر یک سازمان سرتاسری را بگیرد چه خواهد کرد؟ پیام شادباش سایت کلمه وابسته به میر حسین موسوی در رابطه با دستگیری عبدالمالک بار دیگر ثابت کرد که دار و دسته های تشکیل دهندۀ جمهوری اسلامی موضعی واحد و مشترک در مقابل مخالفین نظام حاکم دارند. ننگ و نفرت بر همگی شان!   

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.