شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ -  ۸ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

با پوزش
علی ناظر

علی ناظر

با سلام و آرزوی سرفرازی برای شما عزیزان

و با ایمان به سرنگونی جمهوری اسلامی به دست توانای خلق قهرمان ایران

متاسفانه به علل مختلف شخصی (که دوستان یادداشت روز نویس از مهر ماه 88 از آن مطلع بوده اند)، دیدگاه تا چند هفته به روز نخواهد شد.

این رژیم سرنگون خواهد شد؛ و نظام بعدی، اگر همچون این رژیم رفتار کند، هم همچون نظام سلطنتی و اسلامی سرنگون خواهد شد. پیشکسوتانی همچون امیرپرویز پویان و مسعود احمدزاده، که به عدالت اجتماعی، آزادی اندیشه و مطبوعات باور داشتند، آزادی خلق ایران را با نثار خون خود تضمین کرده اند. به این شک نداشته باشیم.

با سپاس و به امید دیداری دوباره

علی ناظر

7 بهمن 1388

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 04 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: احمد]  [ ahmad.hashemi10@gmail.com ]  
آقا ی ناظر سلام، من تا حالابه اشتباه فکرکردم که سایت " دیدگاه " از آن جمهوری خواهان مترقی است که در این مرحله از جنبش همکاری با سلطنت طلب ها را هم میبیند ، امروز دیدم که شما از دلاورانی چون پویان و احمدزاده به عنوان پیش کسوت نام بردید ، درود بر شما. پس شاید در مورد آقا ی عرفانی هم اشتباه میکنم ، ایشان با اینکه به نظر من خط فکری سیاسی و اجتمایی درستی را ارائه میدهند ودر واقع مجذوب نوشته های ایشان شده ام , برایم همکاری مداوم با تلوزیون پارس و کله شیر که در وسط پرچم ایران میگذارند و به عنوان ویدئو ۲۲ بهمن پخش میکنند ، قابل درک نیست .
با سپا س
احمد
  

[تاریخ ارسال: 04 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: گل کو]  [  ]  
آقای ناظر گرامی
دیدگاه در میان سایت های ایرانی جایگاه بسیار ویژه ای دارد که نتیجه سالها زحمات شما و یارانتان است. امیدوارم که این مسائل هر سریعتر برطرف شوند تا ما هم از داشتن دیدگاه محروم نمانیم. با تشکر فراوان از همه تلاش ها و کوشش های شما.
  

[تاریخ ارسال: 04 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: علیرضا تبریزی]  [  ]  
سلام آقای ناظر، خسته نباشید و دست مریزاد.هم اکنون از سر کار آمدم، دیدم که نوشته اید دیدگاه "چند هفته ای" بروز نخواهد شد. امیدوارم این چند هفته از آن چند هفته ها نباشد. دیدگاه دردو دل خانه امان شده، نباشد دلتنگ می شویم؛ من به سهم خودم بعنوان یک هوادار ساده شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق، از زحمات شبانه روزی اتان بسیار بسیار سپاسگزارم. هر جا هستید شاد و سلامت باشید.
نابود باد جمهوری جهل و جنایت و مذهبی آخوندی! پیروز باد خلق قهرمان ایران

علیرضا تبریزی ـ سوئد 28/01/2010
  

[تاریخ ارسال: 04 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: جواد ریاحی]  [  ]  
در حال حاضر تنها سایتی که ازادی اندیشه وبیان بدون قید وشرط وجود دارد یکی دیدگاه است ودیگری پژواک ایران درود بر شرف علی ناظر تاریخ در اینده خیلی بیشتر راجب تو خواهد نوشت درود بر شرف ایرج مصداقی در عجبم یکی از کسانی که دم از ازادی بدون قید وشرط می زند حمید تقوایی وحزب ک.و نیست کارگری است ولی نه بصورت حزبی اجرا می شود ونه به عنوان فردی ومن به عنوان کادر حزب کو مونیست کارگری این حرف را می زنم علی نا ظر ما به سرنگونی این رژیم وهر دیکتا توری دیگری یقین وایمان داریم درود بر تو رفیق دمت گرم واقعان خسته نباشی به خاطر زحماتی که می کشی هر کمکی هم که از دست من بر بیاید دریق ندارم .   

[تاریخ ارسال: 04 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: سیامک دهقانی]  [  ]  
امیدواریم که این دیدار و وقفه زیاد طولانی نشود. جوهر تفکرات و نظرات رفقا مسعود احمدزاده و امیر پرویز پویان مبارزۀ خستگی ناپذیر و تاپای جان آنان با دستگاه ظلم و ستم سلطنتی و نظام سرمایۀ داری وابسته به امپریالیسم بود.
به همین دلیل, فقدان هر چند کوتاه مدت سایت دیدگاه,آنهم در این شرایط پیچیده و بحرانی جامعۀ ایران, غم انگیز است.
به هر حال, چه بخواهیم و چه نخواهیم, این سایت به موی دماغ جمهوری اسلامی و عوامل رنگارنگ آن تبدیل شده است و دستگاه شکنجه و سرکوب دشمن حساسیت عجیبی نسبت بدان دارد. زیرا, تنها سایت غیر تشکیلاتی و غیر سازمانی است که موفق شده, تا حد امکان, بخشی از نیروهای خواهان نابودی جمهوری اسلامی را در خود جمع, و آگاهی آنان را در راستای افشای جنایات حکومت اسلامی و گسترش آگاهی انقلابی بکار گیرد. از این زاویه وجود سایت دیدگاه بعنوان یک رسانۀ آگاهیبخش ضروری و مهم است. به امید پیروزی مبارزات خلقهای ستمدیدۀ ایران و نیست و نابود شدن نظام قتل و کشتار اسلامی !
  

[تاریخ ارسال: 04 Feb 2010]  [ارسال‌کننده: مش قاسم]  [ satrap@gmx.net ]  
آقای ناظر،
عزیزم دلمان رفت اگر ما از دستمان کاری میاد بگو، شما به ما اجازه دادی بنویسیم. من دیگر بیشتر نمیگویم ها. اهل کاشان نیستم (مثل سهراب سپهری) ولی رو ما حساب کن.
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.