شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

مرگ بر خمینی

علی ناظر

آیا بازهم باید بنویسم که از این سید موسوی نه سبزی روئیده خواهد شد و نه پویایی؟ آیا بازهم باید بنویسم که هرکس که ادعای رهبری، دموکراتیکی، و دفاع از تغییر می کند باید بگوید "مرگ بر خمینی" وگرنه همهء حرفهایش پوچ است؟ می دانیم که من این شعار بغایت انقلابی را برای اولین بار مطرح نکرده ام. این خط قرمز را میلیشای جوان با خون سرخ خود کشید و ماهیت دغلکاران و خمینی صفتان را بر ملا کرد، و جوانان رادیکال در 16 آذر 1388 آن خط انقلابی را پررنگتر کرد.

"نخست وزیر محبوب امام خمینی"، مردم را مدیون آن نماد جنایت می داند، و فراموش می کند که این مردم بودند که او و خمینی صفتان را بر مسند قدرت نشاندند. این خمینی و آخوندها هستند که به مردم غیور ایران بدهکار هستند. خبر زیر را ملاحظه کنید:

علی ناظر 20 آذر 1388

 

خبرآن لاین - 20 آذر 1388

 

اظهارنظر میرحسین در باره اهانت به تصویر امام (ره)/ هرکس محبتی به من دارد این کار را جایزنمیداند

مهندس میرحسین موسوی پاره کردن عکس امام در جریان وقایع 16 آذر را کاملا مشکوک و یک اقدام ضدانقلابی دانست .

وی در پاسخ به این سئوال روزنامه جمهوری اسلامی که موضع شما درباره پاره شدن عکس امام و نشان دادن صحنه اهانت به عکس امام از سیمای جمهوری اسلامی و تلویزیون های بیگانه چیست گفت : حضرت امام خمینی احیاگر دین در قرن حاضر و بیدارگر بزرگ ملت ها برای مبارزه با مستکبران است . ایشان به گردن همه ملت ها به ویژه ملت های مسلمان و مردم ایران حق بزرگی دارند و قطعا هیچ انسان منصف و مومنی به خود اجازه نمی دهد چنین اهانتی به عکس ایشان بکند.
میرحسین موسوی افزود : کسانی که به اینجانب محبتی دارند هرگز کوچکترین اهانت به حضرت امام خمینی را جایز نمی دانند و حفظ حرمت امام را واجب می دانند. اطمینان دارم که دانشجویان هرگز دست به چنین ساختارشکنی هائی نمی زنند زیرا همه میدانیم که دانشجویان به امام عشق می ورزند و حاضرند برای آرمان های امام جان فشانی کنند.
مهندس موسوی گفت : اطلاعات دقیقی درباره اینکه اصولا چنین کاری صورت گرفته باشد ندارم کما اینکه درباره عاملان این اقدام ساختارشکنانه نیز اطلاعات روشنی نداریم ولی بهرحال اگر چنین کاری صورت گرفته باشد این یک اقدام مشکوک است و پخش آن صحنه ضدانقلابی از سیمای جمهوری اسلامی نیز اقدام نادرستی بود. از رسانه های بیگانه که همواره درحال دشمنی با نظام جمهوری اسلامی هستند انتظاری جز این نیست که با سواستفاده از این قبیل حوادث مرتکب چنین اقدامی بشوند اما چنین اقدامی توسط رسانه ملی که موجودیت خود را به برکت انقلاب عظیمی که به رهبری حضرت امام خمینی پیروز شد مرهون است بهیچوجه قابل قبول نیست .

http://www.khabaronline.ir/news-29459.aspx

 

فارس – 20 آذر 1388

 

نمازگزاران قمي هتك حرمت به ساحت بنيانگذار انقلاب را محكوم كردند؛

اي دشمن خميني(ره) مرگت باد، مرگت باد

خبرگزاري فارس: نمازگزاران جمعه قم با برپايي راهپيمايي با شكوهي هتك حرمت به ساحت بنيانگذار انقلاب اسلامي را محكوم كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم،‌ در پي هتك حرمت به ساحت بنيانگذار انقلاب اسلامي در ايام روز دانشجو از سوي برخي از معاندان نظام و شكست خوردگان انتخابات اخير نمازگزاران جمعه قم پس از اقامه نماز جمعه وحدت آفرين اين هفته قم كه در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، با برپايي راهپيمايي خودجوشي ضمن تجديد ميثاق با آرمان‌‌هاي امام راحل و تجديد بيعت با مقام عظماي ولايت هتك حرمت نسبت به بنيانگذار انقلاب اسلامي را محكوم كرده و آمادگي خود را براي مقابله با هنجار شكنان اعلام كردند.
در اين راهپيمايي كه از شبستان امام خميني حرم مطهر حضرت معصومه(س) تا ميدان شهدا قم برگزار شد، راهپيمايان قمي به سردادن شعارهاي مرگ بر منافق، «ما اهل كوفه نيستيم، علي تنها بماند»، «عمار وار بايد ياري كنيم علي را، بايد كه سرسپاريم فرمايش ولي‌ را»، مرگ بر ضد ولايت فقيه، «اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده»، «آشوب‌گر فراري دستگير بايد گردد، در برخورد قضايي تعجيل بايد گردد»، «اي دشمن خميني، مرگت باد مرگت باد»، «خواص بي‌بصيرت، مايه ننگ ملت» و... پرداختند.
راهپيمايان قمي در پايان با تجمع در ميدان شهداي قم با صدور بيانيه‌اي آمادگي همه جانبه خود را براي حمايت از مقام عظماي ولايت خواستار شدند.
 

سایت تغییر:  ۱۸ آذر ۱۳۸۸

نامه مهدی کروبی به رییس سازمان صدا و سیما; آیا می دانید به دست خود تبر به تنه چه درختی می زنید؟

 

در پی انتشار تصاویری موهون در اخبار ۳۰/۲۰شب گذشته؛ مهدی کروبی در نامه ای به ضرغامی توصیه ها و تذکراتی را به وی یادآور شد. متن کامل این نامه بدین شرح است:

 برادر عزیز جناب آقای مهندس ضرغامی

ریاست محترم سازمان صدا و سیما

 به تلاش های شخص جناب عالی در سازمان متبوع خود احترام می گذارم اما متاسفانه برخی از مجموعه های خبری این سازمان اقدام به تفرقه پراکنی و توهین مسلم و مبرز به بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران و خدمت گذاران سی ساله آن کرده و می کنند. آخرین نمونه تاسف بار آن انتشار فیلم هایی از وقایع ۱۶ آذر بود. در برنامه خبری ۲۰:۳۰ قلب واقعیت شد و برای اولین بار تصاویری از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش شد که حاکی از پاره شدن پوسترهای امام خمینی رهبر انقلاب اسلامی ایران که مورد احترام مردم است ، بود. در کنار این تصاویر، متاسفانه تصاویر مونتاژ شده ای از دانشجویان معترض نشان داده شد که این گونه استنباط می شد عکس های بینانگذار انقلاب توسط این داشنجویان پاره و مورد تعرض قرار گرفته است. به نظر می رسد برخی عامدانه به دنبال بد نام کردن اعتراضات واقعی و حقیقی مردم که پس از انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است، می باشند و درصدد هستند راه را برای جریانات افراطی که جز به قانون شکنی و سرکوب مردم نمی اندیشند، باز کنند.

از شخص جناب عالی درایت بیشتری انتظار می رود. آیا می دانید به دست خود تبر به تنه چه درختی می زنید؟ صدا و سیما باید مظهر نماد ملی و وحدت اسلامی باشد و از ورود به تنازعات سیاسی بپرهیزد اما متاسفانه مجموعه ای در این سازمان شکل گرفته است که بر این اعتقاد است با هزینه کردن نام و اعتبار امام، سرکوب مردم را توجیه نماید. لذا انتظار می رود ریاست این سازمان با ذکاوت بیشتری مانع از تکرار این نوع برنامه ها شود.

  مهدی کروبی 

  ۱۷/۰۹/۱۳۸۸

 
فارس، 21 آذر 1388

عضو شوراي مركزي اعتماد ملي در گفتگو با فارس:

افراد درون نظام خط خود را از اهانت‌كنندگان به امام جدا كنند

خبرگزاري فارس: عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي گفت: همه كساني كه خود را در درون انقلاب مي‌دانند بايد خط و مشي خود را از اهانت‌كنندگان به امام جدا كنند و صريحا نسبت به اينگونه اقدامات واكنش نشان دهند.

كرم بشارت عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس،‌ با اشاره به اهانت نسبت به ساحت امام راحل گفت: امام خميني(ره) شخصيتي است كه با مبارزات سياسي، انقلابي و مذهبي خود با رژيم ستم‌شاهي به مردم و نظام اسلامي عزت جهاني داده و براي هميشه نظام اسلامي را در جهان سرفراز كرد.
وي افزود: هرگز كساني كه با اهانت به امام عظيم‌الشان قصد پيشبرد اهداف خود را دارند موفق نخواهند بود و آنها بايد بدانند كه نظام، مردم و مسئولان ذره‌اي از آرمان‌ها، اهداف و شخصيت بلند امام راحل عقب نخواهد نشست البته آنها بايد بدانند كه اين اقدام هيچ مشكلي را هم حل نخواهد كرد.
عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي در ادامه تصريح كرد: حزب اعتماد ملي شديدا اين قبيل اقدامات را محكوم مي‌كند و هرگز در برابر چنين اقداماتي سكوت نخواهد كرد چراكه امام همواره در قلوب همه مردم و مسئولان كشور و حتي آزادگان جهان به عنوان رهبري ديني و آزاد انديش وجود داشته و از اين پس هم وجود خواهد داشت.
بشارت ادامه داد: همه كساني كه خود را در دوران انقلاب مي‌دانند بايد خط و مشي خود را از اين گونه اقدامات جدا كرده و صريحا نسبت به اينگونه اقدامات واكنش نشان بدهند چراكه هرگونه سكوت در اين باره مي‌تواند بيانگر همراهي آنها با اين اقدام اهانت كنندگان باشد.
وي خاطرنشان كرد: كروبي علي‌رغم اينكه نسبت به نتايج انتخابات اعتراض داشت ولي در عين حال پايبند به اصول و مباني نظام بوده و جزو اولين كساني بود كه نسبت به اين اقدام اعتراض كرد از اين رو همه بايد به صورت شفاف موضع خود را اعلام كنند.
عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي اضافه كرد: قطعا كساني كه به امام، مقام معظم رهبري و قانون اساسي پايبند هستند بايد خط خود را از اين افراد جدا كرده و ماهيت ضد انقلابي اهانت‌كنندگان به امام را افشا كنند.
بشارت با بيان اينكه اهانت كنندگان به امام راحل ضد امام(ره)، رهبري و نظام هستند، تاكيد كرد: خط و مشي سران اصلاح‌طلب جداي از اين مزدوران است، البته حتما آن عده‌اي كه تاكنون نسبت به اين اقدام واكنش نشان نداده‌اند به زودي پاسخي قاطع به آنها خواهند داد.
وي در ادامه با بيان اينكه اهانت‌كنندگان به امام راحل ديگر جايي در اين نظام ندارند، تاكيد كرد: كساني كه به امام توهين كردند به همه حركت 50 ساله امام، ياران امام و ملت هميشه همراه امام اهانت و توهين كرده‌اند لذا اين افرا نه جزو نظام هستند و نه به آرمان‌هاي امام رهبري پايبند مي‌باشند

 http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8809211053

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 13 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: جمال فراهانی]  [  ]  
هر کس که عکس اين امام جانی و حرامزاده را به آتش کشيده است دمش گرم.عده ای کودنانه و از سر ترس از اينکه جنبش و قيام مردم در هر قدم راديکالتر ميشود و کلاشانی همچون موسوی و کروبی را پشت سر خود جا ميگذارد،ميخواهند با هماهنگی کامل با جو رعب و وحشتی که رژيم به زعم خودش ميخواهد با اين بهانه راه بيندازد،همصدا شده و ميخواهند نفس اين عمل را هم به زير سئوال برده و حتی به خود رژيم و عواملش نسبت دهند و طوری وانمود کنند که گويا مردم ايران بر عليه امام حرامزاده هيچ موضعی ندارند.غافل از اينکه اين حرامزاده خمينی هزاران بار بيشتر از خامنه ای و احمدی نژاد مورد تنفر اين ملت ميباشد.اينجاست که بايد به حضرات قاطعانه گفت که:بترسيد،بترسيد،چونکه اين قيام را سر باز ايستادن ودر جا زدن در حجره موسوی و کروبی ندارد.   

[تاریخ ارسال: 13 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: -]  [  ]  

در مورد پاره شدن و سوزاندن عکس خمینی خوب است فیلم های منتشره از سیمای رژیم را مرور کنیم: در یک فیلم، عکسی از خمینی به صورت پاره شده بر زمین افتاده و مشخص است که این عکس قبل از تصویر برداری سیما پاره شده و تصویر بردار سیما لابد هنگامی به محل رسیده که عکس پاره شده بوده است و لذا نمی توان مشخص کرد که چه کسی این تصویر را پاره کرده است. فیلم دوم، افرادی را نشان می دهد که در حال آتش زدن تصویر خمینی هستند. جالب اینجاست که تصویربردار سیما، فقط پاهای این افراد را نشان می دهد و دستی را که آتش را زیر عکس می گیرد و آن را می سوزاند. سوال اینجاست که اولا چه کسانی جرات دارند، در روز روشن در مقابل دوربین صدا و سیما تصویر خمینی را آتش بزنند؟! و ثانیا چرا تصویر بردار، دوربین اش را بالاتر نگرفت تا چهره افرادی که عکس را آتش می زنند مشخص شود؟! اگر فقط از پاهای این افراد تصویر برداری شده باید بی هیچ تعارفی مساله را "مشکوک" دانست که چرا تصویر بردار فقط و فقط بر روی پاها متمرکز شده و با عقب کشیدن تصویر یا بالابردن زاویه دوربین، چهره های افراد خطاکار را ثبت و ضبط نکرده است؟ اگر هم چهره های این افراد در فیلم های صدا و سیما ضبط شده، که مساله حل است، بروند همان افراد را پیدا کنند و مجازات شان نمایند. پیراهن عثمان بازی چرا ؟ به چه منظور فقط از پاهای افراد تصویر برداری شده است و به چه دلیل خاصی، مسئولین سیمای رژیم نخواسته اند از چهره این افراد، تصویر برداری نمایند؟! آیا نمی خواسته اند این افراد شناسایی شوند؟! و مگر جز این است که بسیاری از شرکت کنندگان در اعتراضات بعد از انتخابات، به مدد همین فیلم ها شناسایی و دستگیر شدند؟ و اگر هم در فیلم های موجود در صدا و سیما تصویر این افراد معلوم است، چرا تصویر آنها را پخش نمی کنند یا در اختیار مقامات مربوطه قرار نمی دهند ؟ به علاوه ، بد نیست با توجه به میله های پشت سر این افراد که در تصویر معلوم است ، مشخص شود که این تصویر دقیقاً در کدام نقطه تهران گرفته شده است؟ و البته حتماً تصویر بردار سیما به خاطر دارد که در کجا داشته تصویر برداری می کرده است. اگر در توجیه این مطلب گفته شود که فیلم را تصویر بردار سیما نگرفته است که در این صورت ، اولاً باید گفت که این سازمان بدون ذکر منبع ، فیلم را متشر کرده است که در عرف رسانه ای به منزله آن است که فیلم توسط خود سازمان تولید شده است و ثانیاً اگر فیلم مثلاً توسط افراد دیگری با دوربین های معمولی یا موبایل گرفته شده و به دست صداوسیما رسیده ، باید گفت که در این صورت ، هیچ سندیتی برای آن متصور نیست زیرا برای هر فردی آتش زدن عکس و تصویربردای از آن با نیات خاص سیاسی قابل تصور است و لذا نمی توان فیلم تولید شده توسط افراد بی نام و نشان را مستندی برای دسیسه های بعدی بهانه کرد ؛ وانگهی مگر صدا و سیما هر فیلمی که به دستش برسد را پخش می کند؟!

علی ناظر: جهت اطلاع.  16 آذر من وقایع را در دیدگاه با ذکر ساعت منتشر می کردم.

در ساعت 11:40 صبح، خیلی وقت پیش از اینکه صدا وسیمای آخوند ها آتش زدن را انعکاس دهد، من فیلم یوتیوب را بازتکثیر کردم.

آن گزارش «لحظه به لحظه» و لینک به یوتیوب را اینجا بخوانید و ببینید

  

[تاریخ ارسال: 13 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: دار بر]  [  ]  
نگاه تجردی به مسائل و رویداد های مهم و سرنوشت ساز . از ریشه نادرست است.به عنوان مثال شما را حوالت میدهم به انقلاب مشروطیت به داستان کودتا علیه دولت مردمی و ملی مصدق بزرگ
و به انقلاب بزرگ فرانسه و به انقلاب اکتبر روسیه و تاثیر آن حرکات در دیگر کشورها.
بسیاری از شعر و شعار های ملت بپا خاسته ایران اشرفیست. و حرکات 30 ساله رهبری سازمان محرک مردم ایران بوده است . و مردم عراق نیز از اندیشه اشرفیان درس گرفتند که تا پای جان برای آزادی کشورشان . در برابر ارتجاع سیاه حاکم بر ایران ایستاده اند.هرگز نرسد آن روزی که قفل حرکتی باز شود که کلیدش در دست یک انقلابی بی بدیل است . چون یک انقلابی جز در حرکت ضد انقلابی ها را گل نمیگیرد و در ذاتش نیست که سدی در برابر حرکات انقلابی باشد . اینطور که معلوم است . حضرتعالی درد شخصی دارید و نه درد مردم و وطن را . وگر نه . اینهمه نسبت به یک حرکات انقلابی نمی توانید کینه داشته باشید . همچنانکه شاه وابسته و قاتل هم هرگز مصدق بزرگ را فراموش نکرده است. و همچنان خمینی خون آشام و نا سپاس.
و اکنون تاریخ دارد تکرار میشود و عده ای پیدا شدند که با زیر پا گذاشتن حق روشن یک انقلابی . ایراد بنی اسرائیلی میگیرند و آب به آسیاب رژیم سرا پا فساد دستار بندان حاکم بر ایران میریزند.رژیم باید کمی صبر کند تا شب مرگش فرا برسد . که بی شک نزدیک است. اما شما انقلابیون ستیزان بر طبل تو خالی مجاهد ستیزی بکوبید . تا دنده رژیم پلید نرم شود.شمایی که دشمن ایرانیان جان برکف هستید که نه کشور دارند و نه خانه و نه نفت و گاز و نه حکومت و همیشه زیر تیغ جائران روزگارانند . چرا دست دست میکنید و خود زحمت براندازی حکومت کودتایی را بر عهده نمیگیرید . تا در عمل به مجاهدین حالی کنید که راه شان غلط است و نباید وقت شمارا برای براندازی بگیرند...
  

[تاریخ ارسال: 13 Dec 2009]  [ارسال‌کننده:  فریبا]  [  ]  
پاره کردن عکس خمینی و خامنه آی بدست مردم دلیر ایران انجام گرفته گفتن اینکه این کار توطیه رژیم بوده و کار خود رژیم بوده و حالا تلویزیون رژیم آن را نشان میدهد تا جنبش را منحرف کند در حقیقت اعتبار دادن به رژیم است و گنده نشان دادن رژیم بیشتر از آنچه كه است میباشد کاری كه خود رژیم میکند تا خود را قدرت مند نشان دهد اینگونه ارزش کار فرزندان دلیر ایران را پایین آوردن و به انها رژیمی نسبت دادن همگامی با خود رژیم است بیانیه موسوی هم میگوید کار منحرفین بوده دانشجویان و مردم جان بر کف گرفته اند و اینچنین تمام حکومت را به وحشت انداخته اند آخوندها از اصولگرا و اصلاح طلب بیانیه و روزنامه است كه منتشر میکنند تا جلویی تکرار این کار را بگیرند زیرا میدانند كه ولایت و خمینی خط قرمز برای همه انها بوده كه این تابو بوسیله مردم شکسته شده و کابوس سرنگونی شروع شده، خواهشا رژیم بی قدرت را كه تمام قدرتش در تجاوز و اعدام و زندان است را
بیشتر از آنچه كه است بزرگ نکنید ، درود بر آنان كه از جان خود گذشتند تا شجاعت را به دیگران نشان دهند
  

[تاریخ ارسال: 13 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: -]  [  ]  
البته عکس و اندیشه خمینی سوزاندنی است. این را ابتدا صریح نوشتم که مجاهدین آب را طبق معمول گل آلود و لجن آلود نکنند. بله عکس و اندیشه خمینی سوزاندنی است ،ولی
ولی زمان نشان خواهد داد که «در این مرحله» آنچه تلویزیون رژیم با آب و تاب در بوق و کرنا گذاشته (سوزاندن عکس خمینی ...) و برخی هموطنان ما را ذوق زده کرده، چه توطئه بزرگی برای به شکست کشاندن جنبش بزرگ مردم ایران است.
نشناختن دسیسه اخوندهای مکار اوج عقب ماندگی است.
  

[تاریخ ارسال: 13 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: کاشمر]  [  ]  
اصلا مجاهدین خلق طی سی سال نه در مبارزه بوده اند ونه پایشان به زندان وشکنجه گاه رسیده است ونه همین حالا در محاصره دشمنان گوناگون هستند دارند زندگی معمولیشان را در جای امن در عراق میگذرانند خیالتان راحت باشد سئوال راجع به مرگ برخمینی بود چرا عقده گشائی می کنید انها از قرار می بایست برای بعضیها میز وزرات را اماده میکردند بد قولی کرده اند   

[تاریخ ارسال: 13 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: نسیم]  [  ]  

آقای بهروز با سلام کاش بجای حوله دادن به این و آن خودتان که فهمیده اید و علی القاعده باید بتوانید توضیح دهید به این پرسش پاسخ می دادید که چرا حذف اشرف ضربه به قیام مردم در داخل خواهد بود. من معتقدم که حذف و یا عدم حذف اشرف تاثیری بر جنبش کنونی مردم ایران ندارد و همچنین امیدوارم که مجاهدین نتوانندبا تاثیر گذاری بر این جنبش آن را هم به سرنوشت سی خرداد دچار کنند. به نظر من با نگاه به به بیلان سی سال گذشته ضرر رهبری آقای رجوی برای مجاهدین و برای انقلاب مردم ایران از نفعش بیشتر بوده است. امروز هم و البته باز به نظر من این گونه ادعاها در مورد نقش اشرف به همان اندازه بی معنی و بی پایه است که شعارهایی از نوع اگر اشرف بایستد جهان خواهد ایستاد! ای کاش آقای رجوی از جهان ذهنی خویش به دنیای واقعیات باز می گشت تا خود ببیند که با سرمایه هایی که این ملت محروم طی سی سال از جان و مال و هستی اش در اختیار او نهاد چه کرده است و انقلابشان را به کجا کشاند.

علی ناظر: از کاربران خواهش می کنم که توجه داشته باشند، مطلبی که شما در باره اش نظر می گذارید در باره مزدورو ضد انقلابی خواندن دانشجویان از سوی موسوی و کروبی و حزب اعتماد ملی و محسن رضایی و صانعی و ... است، و اینکه آیا می توان خواهان سرنگونی و تغییر بود بدون گذشتن از "مرز خمینی"؟ لطفا به همان موضوع بسنده کنید.
  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: بهروز]  [  ]  
با سلام به خانم یا آقای نسیم
من فکر میکنم این موضوعی را که در مورد نفمیدن رابطه اشرف وقیام بیان کرده اید اعتراف بسیار نیکویی است وایکاش همه ما نفهمیدن خودمان را علاج میکردیم پیشنهاد میکنم برای فهمیدن آن ویا حداقل تلاش درجهت فهمیدن آن به یکی از دفاتر مجاهدین یا شورا که خوشبختانه مخفی نیست مراجعه کنید وسئوال کنید شاید فهمیدید وقانع شدید ولی اگر بازهم نفهمیدید وقانع نشدید سخنان خامنه ای با طالبانی را گوش کنید اگرهمچنان متوجه نشدید سخنان لاریجانی ورفسنجانی وائمه جمعه را درمورد اشرف مرور کنید باز هم اگر نشدید به گزارش یکی ازنمایندگان پارلمان انگلیس درجلسه استماع وگزارش به نمایندگان مجلس دربازگشت سفرش از ایران وتفسیرش از درخواست ملایان درمورد مجاهدین را مطالعه نمایید،من خیلی امیدوارم که بعداز آن متوجه میشوید چون منهم خودم به همین شکل متوجه شدم اما اگر این نفهمیدن ادامه پیداکرد آن وقت متاسفانه وبا عرض پوزش بایدبگویم شاید شما خودتان نمیخواهید بفهمید.
  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: نسیم]  [  ]  
کسی در نظرات نوشته است
"اگر رجوی و سازمان مجاهد نبود ند. خمینی و اندیشه ارتجاعیش هزار سال بر قدرت سوار میشدند و میماندند."
من در این حرف بسیار شک دارم! اتفاقا هرچند خودم به دلیل همراهی با آنها راهی تبعید شدم اما امروز که به سی سال گذشته می اندیشم فکر می کنم اگر آقای رجوی نبود اگر سی خرداد نبود اگر انقلاب ایدئولوژیک رجوی نبود و ... انقلاب مردم ایران زودتر به ثمر می رسید.
آقای رجوی همه چیز و همه کس و از آن جمله خود مجاهدین را سی سال تمام قفل کرد. نه توانست رژیم را سرنگون کند نه گذاشت نیروی دیگری پا بگیرد.
امروز هم می تر سم با وارد شدن ایشان به جنبش نوین مردم ایران باز همه رنج و تلاش جوانان ایران در داخل به هدر برود.
آقا پیام می دهد که مساجد را آزاد کنید و شعار الله اکبر بدهید
خانه از پای بست ویران است
خواجه در نقش بند ایوان است

همچنین نفهمیدم چرا حذف اشرف ضربه به قیام مردم در داخل خواهد بود.
به نظر من جای خوشوقتی است که جنبش داخل راهش را جدای از سرنوشت اشرف و رهنمودها و پیامهای اقای رجوی تا به اینجا و با بهره گیری از تجارب گذشته تا سرنگونی "ولایت فقیه" و آزادی از هر نوع اندیشه "ولایت فقیه" ادامه خواهد داد

  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: دار بر]  [  ]  
- قتل الانسان ما اکفره. قر آن. مرگ بر آدم بسیار حقپوش.- چه حاکمی بیش از خمینی خون آشام و خامنه ای و اعوان انصارشان بسیار حقپوش تر؟
آنهم بنام خدا . بنام دین و پیامبر و کتاب خدا ؟
پس مردم همیشه عزادار ایران . از نام خمینی دجال و خلیفه کوتوله اش بیزارند و میخواهند سر به تن و نام این پلشت اندیشان نباشد. از این مهم بگذریم .بنده مجاهد و یا اشرفی و یا اهل هیچ حزبی نیستم اما . حقش را بخواهید مجاهدین بودند که اولین بار با ایثار جان خویش نام خمینی ضد بشر را به مرگ و نیستی حواله دادند . زمانی که دنیا هم باور نمی کرد . که چنین ایرانی اهل فدایی هستند که از دیو جماران نمی هراسند . درود بر آن مجاهدان آغاز گر که به وعده خود با خدا و خلق وفا کردند و اهل ناز و نیاز و هراس را با یک مشت خواسته های حقیر و فنا پذیر تنها گذاشتند. آنانی که از هر موقعیتی علیه مجاهدین بهره میبرند
یا پس از سی سال نا آگاهند و یا طرفدار خمینی پلیدند و یا همچنان گنگ خواب دیده هستند. و هنوز نمیدانند که یک مرد جنگی به از صد هزار است. و هر مرد جنگی میتواند . یک شهر را زیر و رو کند . چه رسد که یک مجاهد خلق هم باشد. اگر رجوی و سازمان مجاهد نبود ند. خمینی و اندیشه ارتجاعیش هزار سال بر قدرت سوار میشدند و میماندند . و دیگر اهل خانه و خانواده وجود خارجی نداشتند تا اظهار فضل بفرمایند . دست از اهل سو ء استفاده بودن از فضای آزاد بکشید. و کمی احساس مسئولیت بکنید و بپذیرید که مجاهدین زنده اند و زنده خواهند ماند و عمل شان از همه ایرانیان پیشتر و بیشتر است و خوشبختانه دارند به هدف نهایی خود می رسند با آزاد شدن مردم ایران .به دست خودشان که ایستادگی مجاهدین هم نقش بنیادی داشته و دارد و خواهد داشت. بود و نبود اشرفیان سر فراز . از بنیاد مجاهدین کم نمی کند . هرچند حذف اشرف ضربه به قیام مردم در داخل خواهد بود که امیدوارم چنین اتفاقی نیفتد. و با تلاش تک تک ما چنین جنایتی رخ نخواهد داد.پاینده ایران . زنده باد رزمندگان راه آزادی که رجوی ها در راس همه هستند.
  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: cyrus]  [  ]  
برای حمایت از دانشجویان و یا مردمی که بدرستی عکس جلاد خمینی و یا خامنه ای را پاره کرده اند . باید ایرانیان تبعیدی از این به بعد در جلوی جاسوسخانه های رژیم در خارج عکس های این جانیان را مرتب پاره کنند و پرچم کثیف جمهوری اسلامی را به اتش بکشند.
  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: نادر]  [  ]  
لعنت و نفرين بر خمينى حرامزاده و شيادينى از قبيل رفسنجانى و خاتمى و موسوى و كروبى و ٠٠٠
ننگ و نفرين بر تمامى مماشاتگران خارجى و داخلى ٠
  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: ناصر]  [  ]  
با شعار مرگ بر خمینی انهم در قلب تهران مجاهدین خلق جنگ روانی را بردندواین اغاز دوره جدیدی از اعتلای جنبش بر علیه دایناسورها میباشد وبرگشت ناپذیر است اخوند می خواست صاحب ایران ومردم ایران بشود اما مجاهدین خلق نگذاشتند راه هموارشده است وبزودی مرحله دیگری اغازمیشود انهم در ماه محرم وتاسوعا وعاشورا وسالگرد انقلاب روز سر نوشت سازی یر علیه ادامخوارن ولائی است اتحاد مبارزه پیروزی   

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: احمدابادی]  [  ]  
اگر ایستادگی بر سرارمان ازادی جرم است مجموعه مجاهدین خلق را باید محکوم کرد اما اگر در هر جنبشی ایستادگی نباشد میبرند ومی دزدند
واگر برمجاهدین هر روز بلا از اطراف واکناف میبارد علت دارد وبدنبال ان علت باید رفت نتوانستند انهارا از ریشه بسوزانند باهزار ها اتهام اما هیچکدام اثری نداشته وحالا برهمگان روشن است
بدون شک مجاهدین خلق دشمنان گوناگونی دارندوبا انگیزه های مختلف که از جهانخواران ونفت خواران تا اخوندهاوهمدستان رنگارنگ انهاوطی این سالها مجاهدین خلق فقط با چند اخوند مرده خور در گیر نبودند حتی در اروپا جرائت میخواست کسی نام مجاهدین خلق را برزبان بیاورد چرا که درلیست تروریستی بودند بگذریم من ازاین نمونه ها بسیاردارم اما گذشت وبسیاری حاضر نیستند واقعیتها رابگویند مگر در همین اروپا وامریکا نمی گفتند اگر درب اشرف باز شود هیچکس در ان نمیماند این یاوه گوئیها ازروی خیرخواهی نبود فقط از روی عناد بود بعضی سایتها از حقارت پر بودو به حساب خودشان می خواستند به دیگران رهنمود بدهند انهم با زبان بی مقدار اما این را بسیاری تازه گرفته اند اگر سر مجاهدین خلق را زیر اب کنند طیف وسیع وگوناگونی را برای یک دوره دیگر زده اند از جمله انها که برای اخوند ها غش و ضعف میکنند
  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: کیانوش رشیدی]  [  ]  

مردم نه تنها عکس خمینی را پاره کردند و آتش زدند، که منتظر لجظه ای هستند تا حرامگاهی که او در آنجا چال شده است را با خاک یکسان کنند. آنها که دلشان از پاره کردن و سوزاندن عکس خمینی جنایتکار، سوخت، جاهای دیگرشان نیز باید سوخته باشد، که اینگونه به دفاع از بزرگترین جنایتکار همۀ تاریخ ایران، برخاسته اند. نفرین بر خمینی!حرامگاه خمینی باید با خاک یکسان گردد.

عکس های خمینی در آتش خشم مردم ایران در شانزدهم آذرماه سوخت. مردم قهرمان ایران بزودی حرامگاهی که نعش کثیف خمینی در آن چال شده است را پس از "آبیاری" و"کود دهی"با خاک یکسان خواهند کرد. حال بگذار خمینی صفتان در رنگ ها و لباس های گوناگون برای خمینی دل بسوزانند و گریه کنند.

آقایان میر اصغر موسوی ، میر حسین موسوی و مهدی کروبی، در دفاع از خمینی جنایتکار "شکر" اضافی میل کرده اند، از کیسۀ خلیفه بخشیده اند و گفتند مردم!! و دانشجویان!! برای احقاق اندیشه های خمینی!! در خیابانها تظاهرات می کنند. گویا این آقایان، شعار مرگ بر جمهوری اسلامی که سرتاسر میهن ما را فرا گرفته است را نمی شنوند.
آقایان نام برده در بالا! پنبه ها را از گوش هایتان بیرون بیاورید.
  

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: زنگی زنگ]  [  ]  
سید پیرو دجال ستمگر، نقاب از چهره برمی دارد و با بی حرمتی به ملت بزرگ ایران برای چندمین بار خنجر به روی ملت می کشد. اینان چهره و دندان های خونین خویش را به زیر شال های سبز پنهان کرده اند، اما قلب چرکین شان همچنان برای دجال خونخوار می تپد.   

[تاریخ ارسال: 12 Dec 2009]  [ارسال‌کننده: جواد ریاحی]  [  ]  
مرگ بر خمینی این سمبل شقاوت وجنایت وبهترین شاخص خلق وضذ خلق انقلاب وضد انقلاب . چه بیهوده دارو دسته خط امامی رانده شده از قدرت در پشت جوانان اذادیخواه وبرابری طلب برای رسیدن به قدرت خود را مخفی کرده اند که با لگد مل شدن امام کفن پاره کف بر دهان نجس خود می اورند وبه نا چار مجبور می شوند چنگال های خونین خود را نما یان کنند . وحیف وصد هزار حیف که ان نسل جان بر کف وشوریده انقلا بی میلشیا در کف نا لا یقان سیاسی پر مدعا انهمه استعداد را پر پر کردند که تازه الان باید شاهد جنبش سبز باشیم که البته ما با ان هیچ مخا لفتی نداریم که فرزندان ما هستند ولی اگر خود کامگی که در راس رهبری رجوی نبود نمی بود چه نیروی عظیم اجتماعی در همین خارج کشور وجود می داشت که دنیای سیاسی ایران را زیر ورو می کرد و کدام دولت مرد غربی بود که بخواهد حرف ایران را بزند وقبلش از صاحب این جنبش آجازه نگیرد متا سفانه شد آنچه که نباید می شد .چرا امروز ما لکی می خواهد اشرف را جمع کند جمعیت 5میلیو نی خارج کشور 100نفر اگر بزور بشود جمع کرد این گریه ندارد به حال این سازمان .با ید هم چنان که رژیم را زیر ضرب می بریم درون جنبش و سازمانی را که با عشق وفداکاری جان در راهش گذاشتم پا لا یش کنیم که در غیر این صورت ما نیز به ضرورت تا ریخ وتکامل محکوم به فنایم.   

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.