شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

ستون نظرهای سایت دیدگاه

علی ناظر

در بخشی از پیامی که اعتصابیون در اشرف داده اند چنین آمده است:
"بسياري از هموطنان از داخل و خارج ، شخصيتهاي ملي، اعضاي شوراي ملي مقاومت ايران، و همچنين رهبران سياسي و اجتماعي و فرهنگي و مذهبي در عراق و كشورهاي عربي و اروپايي و آمريكايي ، با ابراز حمايت و پشتيباني از خواستهاي اعتصاب، با دل سوختگي و عواطف بيكران انساني ، از ما خواسته اند كه با توجه به كشتار و يورش وحشيانه، با توجه به گرماي طاقتفرسا و توفانهاي خاك، با توجه به محدوديتهاي ضد انساني و خطرهايي  كه هر لحظه دركمين است،  به خاطر حفظ جان و سلامت اشرفيان  از ما خواستند به اعتصاب غذا پايان داده و اين وظيفه را به عهده ياران اشرف نشان در خارج كشور بگذاريم. قبل از آن نيز “خواهرمريم”عزيزمان از همان آغاز گفتندكه با اين همه مجروح و مصدوم و گروگان و شهيد، به طور موقت هم كه شده، از اعتصاب غذا صرفنظر كنيم."

همانطور که در این پیام به روشنی مشخص شده است، نه تنها هموطنان دلسوز، بلکه اعضای شورای ملی مقاومت، و حتی خانم مریم رجوی هم از اعتصابیون خواسته اند که دست از اعتصاب بردارند، که اعتصابیون آن را رد کرده اند.

با توجه به محتوای این بند از پیام:

1-      هر کس که از سر دلسوزی خواهان پایان دادن به اعتصاب شود، لزوما بازگو کننده خواستهای رژیم نبوده و همسوی رژیم نیست.

2-      برای پایان بخشیدن به اعتصاب به اندازه کافی و لازم با اعتصابیون صحبت شده است، و ادامه فشار بر اعتصابیون برای پایان بخشیدن به اعتصاب، بیهوده است.

با توجه به این دونکته، سایت دیدگاه از این پس تنها به انتشار اخبار و اطلاعیه ها پیرامون تحولات اعتصاب غذا کفایت خواهد کرد.

شاد باشید

سایت دیدگاه

1 شهریور 1388

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 28 Aug 2009]  [ارسال‌کننده: جمشید امین پور]  [  ]  
دستتان درد نکنه از کی فعال شدید؟ چه بی سروصدا ؟ ایا درست است ؟خداکنه به فعالیت ادامه بدین و در این شرایط جبهه همبستگی را پی گیرید که بسیار حیاطی است
ما منتظریم
  

[تاریخ ارسال: 24 Aug 2009]  [ارسال‌کننده: جمال فراهانی]  [  ]  
آقای ناظر با تشکر و تقدير ازاين تصميم شما که به نظر من بار ديگر نشان دهنده هشياری و آزاده گی شماست.فکر ميکنم که اپوزيسيون سرنگونی طلب به فعالين سياسی و منتقدين شرافتمندی چون شما بيش از پيش نيازمند است   

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.