شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

بولتن بحران
برای هزاران فعال حقوق بشر، کارگري، دانشجو و مبارزان سرنگوني طلب

علی ناظر

 

همانطور که پيش از اين وعده داده شده بود، در تلاش بوديم که سايت بحران که بيشتر به سوي مردم ايران و همچنين آگاهي دهنده به سياستمداران و ژورناليست های خارجي باشد، را عرضه کنيم.
بالاخره موتور اصلي سايت بحران آماده شد، و بزودي مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت، اما نه بگونهء معمول.
گزيده مطالب سايت بحران، به همراه سرمقاله (فعلا هفتگي تا بعدا روزانه شود) بصورت بولتن (انگليسي) گردآوري شده، و به صورت ضميمهء اي ميل به خارجي ها ارسال خواهد شد.
به همين روش، يادداشت هاي روز و هفتهء ديدگاه، بعلاوهء مطالبي که ويژه ديدگاه نوشته شده باشد، بصورت بولتن به تعداد چشمگير و قابل ملاحظه اي، به داخل ايران اي ميل خواهد شد. در کنار مطالب ويژهء ديدگاه، برخي از مطالب کارورزان، و اخبار اپوزيسيون برانداز، بخشي از بولتن بحران خواهد بود.
همانطور که مي دانیم سايت ديدگاه در ايران فيلتر می شود. بولتن بحران اين سد را شکسته و به فعالان در داخل امکان مي دهد که با نگرش سرنگوني طلبان آشنا شده، و البته بولتن بحران را باز تکثير کرده و به آدرسهاي ايمیل شخصي خود ارسال کنند. بولتن بحران به زبان انگليسی، سعي بر اين دارد که در مرور زمان سياستمداران و ژورناليستهاي خارجي را با بُعد متفاوتي از آنچه لابي هاي رژيم ارائه مي کنند آشنا کند.
براي پيشبرد اين هدف، به کمک شما نيازمنديم.
1- در وهلهء اول، از ياراني که  آگاه به زبان انگليسي و البته و صد البته به سرنگوني تماميت رژيم اسلامي معتقد هستند و در اين باور سازش ناپذيرند، تقاضا مي کنيم که در تهيه اخبار، و مخصوصا سرمقاله ما را ياري کنند – هر بولتن به زبان انگليسي شامل يک سرمقاله خواهد بود. در صورت تمايل براي همکاري و يا ياري رساني با آدرس فعلي ديدگاه تماس بگيريد. لطفا تيتر اي ميل را «بولتن بحران» بنويسيد.
2- از کليه فعالان سياسي خواهش مي کنيم اخباری (از درج اطلاعيه معذوريم) را که در بارهء بحران در ايران و به انگليسي است به ما ارسال کنند. طبيعتا همراه خبر، منبع خبر، تاريخ خبر و در صورت امکان آدرس انترنتي خبر هم ارسال شود.
3- بولتن را حتما به ياران خود در داخل ارسال کنيد.
4- بولتن بحران، در مراحل اوليه پر از اشکال و کمبود خواهد بود. از شما عزيزان خواهش می کنيم مارا با انتقادات سازندهء خود راهنمايي کنيد. در ارتقاء مطالب مندرج در بولتن بحران، به ما کمک کنيد.
5- بولتن بحران تنها يک هدف دارد، انتقال نگرشها، تحليلها و تفسيرهايي که ترفندهاي لابي هاي رژيم را افشا مي کند. البته، همچون هميشه، بولتن بحران يک سويه نخواهد بود و به نوشتارها و گفتارهاي یک بينش سرنگوني طلبانهء مشخص محدود نخواهد شد.
6- سايت بحران فعلا در دسترس عموم نخواهد بود؛ و تا مشخص شدن تأثير بولتن بحران، سايت بحران تنها بعنوان انبار اطلاعات عمل خواهد کرد.
7- اولين شمارهء بولتن تا چند روز ديگر ارسال خواهد شد.
شاد باشيد
علي ناظر – 18 تير 1386

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 10 Jul 2007]  [ارسال‌کننده: کیانوش رشیدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  

آقای ناظر! با دورد. توضیح نداده اید که این بولتن ها را چگونه به ایران بفرستیم؟ از طریق ای.میل هایی که خودمان داریم. خسته نباشید!
___
علی ناظر: با سلام و تشکر. آري اين بهترين و سريعترين راه است.
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.