شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۳۱ مه ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

احمدی نژاد و «پوریم» اتمی در ایران

کورش عرفاني

سایت بازتاب در خبری که امروزمنتشر کرد تلاش نمود با یک تیر چند هدف را نشانه گیرد.عنوان خبر چنین بود : «توطئه تبليغاتي تازه صهيونيست‌هاي تندرو عليه احمدي‌نژاد». این خبر چنین آغاز می شود : « به گزارش سرويس بين‌املل «بازتاب» به نقل از «ynetnews»،[1] نويسنده با اشاره به برخي اقدامات انجام شده در ايران و نسبت دادن آنها به شخص احمدي‌نژاد، تلاش كرد تا ضمن اختلاف‌افكني ميان مسئولان ايراني، آنان را به تسليم در برابر غرب تشويق كند.»[2]

بنظر می رسد که سایت بازتاب از زمان روی کار آمدن احمدی نژاد تلاش دارد با زبانی غیر مستقیم توجهات را بر روی عملکرد مشکوک احمدی نژاد در جهت تامین اهداف مورد نظر اسرائیل جلب کند و در این راه یک بار بسته شد و چندین بار نیز تهدید به بسته شدن و یا فیلترینگ در داخل کشور شد. این سایت در هفته های گذشته چندین مطلب منتشر ساخته است که بگوید بسته شدن این سایت خواست صهیونیست ها می باشد. اما از وحشت انتقام جرات نمی کند بیان دارد که این خواست توسط نفوذی های صهیونیسم در داخل ایران و در واقع در داخل نظام دنبال می شود. [3]  به همین خاطرنیز توجهات را به سوی تلاش های صهیونیست ها در خارج و بر روی یک داستان مسخره ی افشای گفته های دو سرباز اسرائیلی در زمان حمله به لبنان جلب می کند. [4]

اما این سایت به خوبی می داند کسانی که می خواهند آنرا تعطیل کنند همان باند صهیونیست های درون نظام است که با هدایت یهودیان اسلام آورده (آنوسی ها) مانند آیت الله ناصر مکارم شیرازی و شاگردش محمود احمدی نژاد به دنبال خفه کردن هر صدایی در این زمینه هستند. پس می بینیم که برخلاف آنچه احمدی نژاد می گوید سانسور درباره ی هالوکاست فقط در اروپا اعمال نمی شود و کسانی که بخواهند در ایران نیز به نفوذ صهیونیسم بپردازند قربانی سانسور می شوند.

در مطلبی که بازتاب از قول سایت    آورده است موارد متعددی آورده شده است که در آن عملکرد احمدی نژاد به سود اسرائیل قضاوت شده است. نگارنده ی مقاله، گی بشور،به طور علنی از احمدی نژاد و به زبانی طنز که او می خواهد به معنای درجه ی دوم آن در نظر گرفته شود به عنوان «مامور مخفی ما در ایران» نام می برد.

اما واقعیت می تواند چیز دیگری باشد. محتوای مقاله به خوبی نشان می دهد که بر عکس این تصویر هیچ کس بیش از احمدی نژاد در طول سالهای اخیر در ایران به منافع اسرائیل خدمت نکرده است. نگارنده این موضوع را در نوشته ی «وقتی ریس جمهور ایران به یاری اسرائیل می شتابد» در ماه اکتبر 2005 آورده بود : « بدین ترتیب می بینیم که ماجرای گفته های ضد اسرائیلی احمدی نژاد، واکنش های اروپا و آمریکا و تلاش اسرائیل برای ایجاد مصونیت بین المللی برای خویش همه اجزای فرایندی هستند که به صورت متقابل به تمامی حکومت های دست اندرکار این ماجرا یاری فراوان خواهد رساند. این دعواهای بی اساس فقط به خاطر کارکرد و فایده شان برای طرفهای ذینفع است که مطرح شده و به آن دامن زده می شود. اگر چنین نیاز کارکردیی وجود نمی داشت این حرف نیز، مثل بسیاری از وراجی ها و یاوه گویی های «ضد اسرائیلی» دیگر سران رژیم جمهوری اسلامی، نادیده گرفته می شد. چه طور است وقتی ولی فقیه نظام اظهاراتی از این دست می کند، با وجود اهمیت دو چندان این مقام در سلسله مراتب قدرت در ایران، کسی به آن کمترین توجهی نمی کند ؟ همین حرف ها به یک شکل یا به شکل دیگر از دهان روسای جمهوری سابق نظام و ولی فقیه های آن و... بارها بیان شده بود و جنجالی هم برنیانگیخته بود. اگر امروز حرف های احمدی نژاد، دلقک جدید صحنه ی سیاسی ایران، غوغای جهانی به پا می کند به خاطر این است که رژیم به جنجال تبلیغاتی نیاز دارد، رژیم صهیونیستی به بهانه ای برای ایجاد اتحاد مصنوعی در جامعه متشتت و تقسیم شده ی اسرائیل نیازمند است و آمریکا و قدرت های بزرگ نیز در پی قربانی جدید هیولای نظامی-مالی جنگ طلب خود هستند. این کارکرد مشترک و جمعی این جریان است که باعث شده از دل حرف های تکراری یک مقام رژیم این هیاهوها براه بیافتد.» [5]

آنچه در مقاله ی گی بشور[6] به راحتی لیستی از این خدمات را می بینیم[7] :

«با بيانات توهين‌آميز برنامه اتمي ايران را به صدر مسائل بين‌المللي آورده است. اگر اين مسئله مربوط به او نبوده، چه كسي اين كار را كرده است؟ در زمان رفسنجاني و خاتمي، دو رئيس‌جمهور پيشين ايران، برنامه اتمي در جريان بود، اما تا اين اندازه مورد توجه جهانيان قرار نگرفته بود. هم‌اكنون آمريكا، انگليس و روسيه بايد تضمين دهند كه ايران به بمب اتم دست پيدا نمي‌كند.

• احمدي‌نژاد، آمريكا را عليه ايران به چالش كشانده است كه مرتبا وي را تحريك به اقدام نظامي مي‌كند.

• رئيس‌جمهور ايران، حمايت اروپايي‌ها را به اندازه‌اي از دست داده كه كشورهايي مانند آلمان، فرانسه و انگليس تأكيد بر گسترش تحريمات عليه ايران دارند. هم‌اكنون فرانسه و انگليس، پيش از آن‌كه با آمريكا نزاع داشته باشند، با ايران در نزاعند.
• او با انكار هولوكاست، همه دنيا را حامي اسرائيل و با تهديد به نابودي اين كشور، حمايت بين‌المللي از اسرائيل را قوي‌تر كرد و پس از سال‌ها، باعث مطرح شدن دوباره اسرائيل شد؛ يك بار ديگر ما داوود شديم نه جالوت.

• احمدي‌نژاد با كارهايش در حال ايجاد يك اتحاد بزرگ از سنيان عليه شيعيان و ايران است. او نگراني و خصومت زيادي را در كشورهايي مانند عربستان و كشورهاي حوزه خليج [فارس] و حتي در ميان فلسطينيان ايجاد كرده است كه هم‌اكنون عليه ايران متحد مي‌شوند. احتمال همكاري اين اتحاد سني با اسرائيل در آينده وجود دارد.

• با تمركز ايران بر شيعيسم، اختلاف آنان با سوريه ـ تنها متحد ايران ـ هم روز به روز بيشتر مي‌شود. سوري‌ها از جاه‌طلبي شيعيان، كه ممكن است به قيمت خود آنان تمام شود، نيز نگرانند.

• تحريم‌هاي اقتصادي غيررسمي عليه ايران در حال افزايش است و احتمال دارد به زودي با اقدام شوراي امنيت رسمي هم بشود. اين امر اقتصاد بي‌ثبات كنوني ايران را كه به شدت متكي بر نفت است، متلاشي مي‌كند.

• احمدي‌نژاد روز به روز، بيشتر حمايت روس‌ها را از دست مي‌دهد كه علت مشخص نيست، اما روس‌ها در تحويل مواد اتمي به رآكتوري كه خود در بوشهر ساخته‌اند، تأخير مي‌كنند.

• احمدي‌نژاد در داخل كشورش بدون توجه به خط سير تاريخي كه از خط‌مشي محافظه‌كاري فاصله گرفته، به شدت در حال اعمال اين خط‌مشي است كه باعث شده عده بسياري در ايران و بخش‌هاي گوناگون كشور، عليه او موضع‌گيري كنند.» [8]

براستی اگر قرار بود اسرائیل عاملی در درون رژیم داشته باشد می توانست عملکرد بهتری از این به نفع اسرائیل و به ضرر ایران داشته باشد ؟

نگارنده براین باورست که با توجه به علنی شدن رفتارهای ناشیانه ی احمدی نژاد در نشان دادن هماهنگی خویش با منافع تاکتیکی و استراتژیک اسرائیل در منطقه و صهیونیسم در جهان اسرائیل با این حرکت در پی آلوده کردن آب و خاک پاشیدن به چشم ناظران است تا کسی حقیقت را در ورای واقعیت نبیند.

آیا اگر احمدی نژاد به طور آگاهانه این خدمات را به صهیونیسم می رساند لازم بود که اسرائیلی ها توجه او و اطرافیانش را اینگونه صریح و بی تعارف به این خدمات «شایسته» جلب کنند ؟ آیا این منطقی می نمود ؟ اندیشیدن به پاسخ این سوالات ما را در این نظر تقویت می کند که اسرائیل بیشتربه دنبال ردگم کردن و لوث کردن این موضوع است تا هدفی دیگر.

باید دانست که روش به کار گرفته شده در این مقاله روش شناخته شده ای است که دولت های مختلف در جنگ روانی و دیپلماسی غیر رسمی بکار می گیرند. این موضوع در میان سازمان های جاسوسی جهانی نیز بسیار شناخته شده است. بر اساس این روش یک دولت با علنی ساختن رابطه ی یک فرد با خویش و به طور مستقیم او را مامور خویش خواندن تلاش می کند شک و تردیدهای واقعی در این باره را بی اعتبار سازد. یعنی آنها را به سخره کشانده و تصورآنرا ناممکن سازد. روش این مقاله به خوبی روشن است. نویسنده ی اسرائیلی[9] می خواهد با معرفی احمدی نژاد به نوعی مامور مخفی اسرائیل در ایران بگوید که این قضیه به قدری نامحتمل و غیر قابل تصور است که ما خود آنرا به طنز می کشیم.

در این شک نکنیم که ارتجاع جمهوری اسلامی بهترین، مطمن ترین و مفیدترین متحد تاریخی صهیونیسم اسرائیل در منطقه بوده و است. بدیهی است که این ماموریت تاریخی که با حمایت از خمینی و باند او برای به قدرت رسیدن درسال 1357 آغاز شد شامل غارت ثروت های ایران، تاراج آثار تاریخی و باستانی ما به سوی اورشلیم در طول 28 سال و به خاک سیاه کشاندن بزرگترین کشور خاورمیانه با 28 میلیون ایرانی زیر خط فقر، 20 میلیون آلوده به اعتیاد و عوارض آن، فرار بیش از 4 میلیون نیروی متخصص به سوی جهان سرمایه داری، 14 میلیون بیمار روانی و ویرانی اقتصاد و فروپاشی ساختارهای جامعه ی ایرانی بوده و با تحریک و برانگیختن یک جنگ ویرانگر دنبال خواهد شد. شک نکنیم که آنچه سران صهیونیسم ورژیم جمهوری اسلامی می خواهند چیزی نیست جز نابودی و تخریب همیشگی کشوری با بیش از 7 هزار سال تاریخ.

25 قرن پیش یهودیان حاضر در دستگاه حاکمه ی ایران بزرگترین قتل عام ایرانیان را با نفوذ در دستگاه هخامنشی تحت عنوان پوریم توسط استر و مردخای سازماندهی کردند. بر اساس نوشته های مذهبی خودشان در عرض دو روز هفتاد وهفت هزار ایرانی را به کام مرگ فرستادند. آنها از آن پس هر سال این روز سیاه تاریخ ایرانیان را تحت عنوان پوریم جشن گرفته و به شادی و باده گساری می پردازند.2500[10]  سال بعد در زندان اوین یک آنوسی دیگر به نام «اسدالله لاجوردی» زیر نظر آنوسی دیگری به نام «حبیب الله عسگراولادی تازه مسلمان» بیش از 100 هزار نفر از بهترین فرزندان این میهن را که  دست آورد یکصد سال تاریخ فداکارانه ی آزادیخواهی در ایران بودند به سان گلهای ناشکفته ای پرپر کردند.این کشتار زندانیان سیاسی پوریم قرن بیستم آنان برای ایران بود. پوریم بعدی چه زمانی خواهد بود ؟ نقش محمود احمدی نژاد در سازماندهی آن چیست ؟  

 

 * *[1]http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3371227,00.html

[2]http://www.baztab.com/news/62000.php

[3] محسن رضايي در سيما: طرفداران اسرائيل مي‌خواستند «بازتاب» را ببندند، اما ... (http://www.baztab.com/news/61676.php

[4]http://www.baztab.com/news/46738.php

[5]http://www.korosherfani.com/neveshteha/vaghti.htm

[6]Guy Bechor 

[7] زمان انتشار مقاله نیز «به طور تصادفی» کمابیش همزمان است با آغاز جشن پوریم امسال.

[8]http://www.baztab.com/news/62000.php

[9]http://www.idc.ac.il/eng/faculty/schooldetails.asp?sid=8051&sch=40

[10]http://www.farsicrc.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1603&Itemid=186

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کورش عرفاني:[تاریخ ارسال: 06 Mar 2007]  [ارسال‌کننده: امید صفائی]  [  ]  
هموطن من آقای امید پوینده
از اینکه قطاری که سوار آن هستید دنده عقب دارد خوشحالم ولی گویا شماکلا اشتباهی سوار این قطار شده اید و بهتر است یک قطار خصوصی بگیرید که خودتان تنها مسافر آن باشید ، خیلی جالب است که تا قبل از آقای عرفانی کسی کوچکترین اشاره ای به یهودی بودن احمدی نژاد نکرده بود و حالا شما چنان با قاطعیت از تبار این فضله موش حرف میزنید که گوئی جد و آباد این مرتیکه را از تل آویو میشناسید و دریغ که تا بحال در افشای آن نکوشیده اید و روغن ریخته یا سوخته را خرج امام زاده میکنید، و اما اشاراتی که به چند مقاله آقای عرفانی کردید ، باید خدمتتان عرض کنم که از اتفاق بخشی از سپاه که همان بچه های مومن و حزب اللهی اول انقلاب منحوس خمینی هستند که هنوز هم باور مند به ضدیت با صهیونیست هستند و اگر حرفهای شما را که همه را در یک کیسه ریخته اید و بساط مارگیری راه انداخته اید بخواهیم بپذیریم با این حساب 70 میلیون ایرانی همه یهودی هستند از جمله من و شما و جد و آبادمان که در اینصورت مبارزه را باید بشما تنهائی واگذار کرد که مسئول فال فال کردن و چند تا ناب اصیل و از نژاد مادها و آریائی های تازه از کوه پائین آمده بکنید تا از این قوم آنوسی ها جدا بشوند .
رابطه قطار و احمدی نژاد و الف خوشمزه را و پیدا کردن پرتقال فروش را به خودتان واگذار میکنم .
در ضمن اگر شما مرد این راه هستید بفر مائید بسم الله نگذارید دیگران بانی گمراهی وعوام فریبی و عدم تشخیص ما بشوند و منتظر مقالات علمی و استدلالی شما میشوم و قول میدهم با همان دقت بخوانم که مقالات آقای عرفانی را.
  

[تاریخ ارسال: 05 Mar 2007]  [ارسال‌کننده: امید پوینده]  [ omid_puyandeh@yahoo.de ]  
آقای امید صفایی!
ادبیات شما و اشاره اتان به قطار کذایی پاسدار جنایتکار و یهودی-فراماسون احمدی نژاد بی اختیار مرا بیاد طنزهای "الف-خوشمزه" انداخت.
واما دلایل من در اثبات این ادعا که آقای کوروش عرفانی عملا و کمابیش آشکار از سایت کثیف بازتاب و نیز گردانندگان سپاه پاسداران جتایتکار رژیم پشتیبانی می کنند:

1- کافی است به همین واپسین نوشته ی آقای کوروش عرفانی مراجعه کنیم که در آن با لحنی مثبت و جانبدار از سایت ساواما ساخته ی بازتاب وابسته به محسن رضایی جنایتکار یاد کرده و از جمله نوشته اند:
" بنظر می رسد که سایت بازتاب از زمان روی کار آمدن احمدی نژاد تلاش دارد با زبانی غیر مستقیم توجهات را بر روی عملکرد مشکوک احمدی نژاد در جهت تامین اهداف مورد نظر اسرائیل جلب کند و در این راه یک بار بسته شد و چندین بار نیز تهدید به بسته شدن و یا فیلترینگ در داخل کشور شد. این سایت در هفته های گذشته چندین مطلب منتشر ساخته است که بگوید بسته شدن این سایت خواست صهیونیست ها می باشد. اما از وحشت انتقام جرات نمی کند بیان دارد که این خواست توسط نفوذی های صهیونیسم در داخل ایران و در واقع در داخل نظام دنبال می شود.
...
اما این سایت به خوبی می داند کسانی که می خواهند آنرا تعطیل کنند همان باند صهیونیست های درون نظام است که با هدایت یهودیان اسلام آورده (آنوسی ها) مانند آیت الله ناصر مکارم شیرازی و شاگردش محمود احمدی نژاد به دنبال خفه کردن هر صدایی در این زمینه هستند. پس می بینیم که برخلاف آنچه احمدی نژاد می گوید سانسور درباره ی هالوکاست فقط در اروپا اعمال نمی شود و کسانی که بخواهند در ایران نیز به نفوذ صهیونیسم بپردازند قربانی سانسور می شوند."

بیچاره سایت ساواما ساخته بازتاب و گرداننده ی خونخوارش محسن رضایی که اینچنین قربانی سانسور شده اند!!
آیااین موضعگیری آقای کوروش عرفانی بمعنای پشتیبانی از سایت ساواما ساخته ی بازتاب نیست که گرداننده ی آن یهودی-فراماسون پلید، پاسدار محسن رضایی که دستش بدون اغراق بخون دهها هزار تن از ایرانیان ناسازگار با رژیم جمهوری اسلامی آغشته است، می باشد؟!

2-پشتیبانی کمابیش آشکار آقای کوروش عرفانی از گردانندگان سپاه پاسداران جنایتکار رژیم به بهانه ی مبارزه با صهیونیسم:

آقای کوروش عرفانی در نوشته ی " پیروزی دمکرات ها : جنگ با ایران می تواند آغاز شود ؟" از جمله می نویسند:

"اینک نیز در مورد ایران طرح اسرائیل اهداف کمابیش مشابه ای را دنبال می کند : 1- سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی که در درون خود یک گرایش ضد اسرائیلی دارد. 2- تخریب دراز مدت ایران 3- تجزیه ایران برای تبدیل یک کشور بزرگ و به طور بالقوه قدرتمند به چند کشور کوچک و ضعیف. 4- استقرار مستقیم و غیر مستقیم در بخش های از خاک ایران برای کشیدن آمریکا به سوی اهداف استراتژیک دیگر به سوی آسیای شرقی.

نقش سپاه پاسداران در این میان

گرایش ضد اسرائیلی که در بالا به آن اشاره شد در رژیم ریشه دارد. این گرایش که از ابتدای دوران بعد از انقلاب در سپاه پاسداران ریشه کرده بود همیشه مورد نفرت وخصومت اسرائیل و آمریکا بود ه است. فراموش نکنیم در طول بیست و پنج سال گذشته یکی از دلایل مهم عدم به نتیجه رسیدن مذاکرات متعدد پشت پرده ی آمریکا این بوده است که یکی از خواست های آمریکا – بشنوید اسرائیل – انحلال سپاه پاسداران بوده است. با روی کار آمدن سپاهیان، که احمدی نژاد تنها مهره ای از آن است، در نهایت، عامل خصومت ورزی میان ایران و اسرائیل از پشت به روی صحنه آمده است و بنابراین قرارهای رسمی و غیر رسمی میان دو کشور، که مبتنی بود بر نمایش های عوام فریبانه ی ضد اسرائیلی رژیم ضمن حفظ وحدت استراتژیک، تا حد زیادی به هم ریخته است. کسانی که ضامن حفظ ظاهر ضد اسرائیلی و باطن همدستی با اسرائیل در داخل نظام بودند با فرسودگی و شکست مواجه شدند و به نوعی کنار زده شده اند.
...
این به هم ریختن معادله ی قدرت در ساختار سیاسی و اقتصادی ایران سبب شده است که امید به یافتن نیرویی که در درون نظام بتواند با مهار سپاهیان به تعامل با غرب و اسرائیل بپردازد از بین رفته است. نمود بارز این موقعیت جدید پرونده ی اتمی ایران است. باید دانست که با وجود آنکه رژیم ایران بارها اعلام کرده است که برنامه ی اتمی اش صلح آمیز و صنعتی است، اما از همان ابتدا مدیریت این برنامه در اختیار یک نهاد نظامی، یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بوده است. چیزی که اهمیت استراتژیک این فعالیت را برای سپاه بیان می کند.

ترکیب این دو پدیده : خصلت ضد اسرائیلی لایه هایی از سپاه پاسداران و خطرآفرینی بالقوه فن آوری هسته ای برای اسرائیل سبب شده است که برای رژیم یهودی کمترین شکی برای ضرورت برخورد با جمهوری اسلامی باقی نماند. سپاه از این نکته آگاهست و به همین دلیل نیز هم زمان با پیشرفت برنامه ی اتمی و رسیدن به مراحل حساس آن، که دستیابی به سلاح اتمی را ممکن می سازد، ضروری دید که از برخی پاسداران بخواهد لباس های سپاه را مدتی کنار بگذارند و با کت و شلوار بروند و مقام های رئیس جمهوری، وزارتخانه ها، مجلس و مدیریت نهادهای دولتی و ریاست دانشگاه ها وغیره را بر عهده گیرند تا کشور تحت یک مدیریت نظامی کامل وارد دوره ی رویارویی با غرب و به طور احتمال جنگ شود. "

آیا آشکارتر از این هم می شود به پشتیبانی از دستگاه سرکوبگری پرداخت که کاملا ساخته و پرداخته ی صهیونیسم و فراماسونری بوده و گردانندگان آن بدون استثنا یهودی و فراماسون وقاتلین بهترین و پاکبازترین فرزندان ایرن زمین بوده و می باشند؟
و چنانچه این برخورد آقای کوروش عرفانی را در پشتیبانی سوال برانگیز از سایت بازتاب و سپاه پاسداران رژیم توهم پراکنی به بهانه ی مبارزه با صهیونیسم ننامیم، آنگاه چه نام دیگری بر آن می توان نهاد؟!

آقای امید صفایی!
از دو حال خارج نیست: یا شما نوشته های آقای کوروش عرفانی را با دقت نخوانده اید، که در این صورت به شما توصیه می کنم آنها را با دقت بخوانید.

و یا اینکه نوشته های ایشان را خوانده اید، اما بدلایلی عزم جزم دارید که از ایشان پشتیبانی کنید که این خود حکایتی دیگر و "خوشمزه" است...

  

[تاریخ ارسال: 05 Mar 2007]  [ارسال‌کننده: امید صفائی]  [  ]  
هموطن عزیز امید پوینده، با بیشتر نوشته های شما موافقم که زیر بنا و گردانندگان رژیم منحوس آخوندی ایران از فراماسیون ها و آنوسی ها و من اضافه میکنم آخوندهای متحجر و سیاه اندیشه هستند و کدام عقل سالمی است که آثار بغایت ضد ایرانی این مجموعه تبه کار و ضد بشری و دشمن مردم ایران را نبیند ، ولی دوست عزیز شما هم بلا نسبت احمدی نژاد سوار قطاری شده ای که نه ترمز دارد و نه دنده عقب و پا را گذاشته ای روی پدال گاز و ده برو ... یه دنده عقب کافی است که سری به مقالات آقای عرفانی بزنی و یک نمونه بدهی که در این مقالات از این پاسدارها و کل این رژیم در جائی کوچکترین حمایتی و یا عوام فریبی شده است ، بفرمائید کدامیک از مخالفین رژیم تا بحال با این جسارت و شهامت پته رژیم آخوندی- صهیونیستی حاکم بر ایران را در مقالاتش روی اب ریخته خود شما یا من نوعی چه اندازه در این مورد کار کرده ایم به جز اینکه گاهی نظری و یا حرفی کوتاه نوشته ایم اگر شما در این مورد بیشتر قدم بر داشته اید دم شما گرم و قدم و قلمتان محکم و برنده باد.
در جائی که میخوانیم اپوزیسیون ایران جا به جا با موساد و سیا همکاری و ارتباط دارد ، برادر من این تیغ کشی بر یک ایرانی آگاه وشجاعتر از بیشتر مصلحت اندیشان که به بهانه جنگ ما با رژیم است و سایر مسائل را حاشیه ای قلمداد میکنند از یک فرد آگاه بعید و نا امید کننده است .
  

[تاریخ ارسال: 05 Mar 2007]  [ارسال‌کننده: امید پوینده]  [ omid_puyandeh@yahoo.de ]  
آقای کوروش عرفانی!

پوریم، جشن تلمودیستی و ضد ایرانی یهودیان هرازان سال است که در میهن اشغال شده و رنح دیده ی ماادامه دارد. برپایی رژیم یهودی-ماسونیک جمهوری اسلامی ادامه ی تاریخی-تراژیک این جشن اهریمنی و ضد انسانی بود.
سران جنایتکار رژیم سرمایه داری جمهوری اسلامی که دستان یکایکشان بخون ما ایرانیان آغشته است، همگی و بدون استثنا یهودیان انوسی و اعضای لژهای فراماسونری می باشند.سایت کثیف بازتاب نیز که شما به بهانه ی افشای جشن ضد ایرانی پوریم عملا به پشتیبانی از آن و گرداننده ی خونخوار آن،یهودی-فراماسون پلید، پاسدار محسن رضایی برخاسته اید،تنها و تنها در راستای فریب دادن ایرانیان و یاری رسانیدن به تداوم فرمانروایی رژیم خونریز و دست نشانده ی جمهوری اسلامی راه اندازی شده است و ژستهای رسوای ضد یهودی و ضد صهیونیستی آن تنها ساده دلان و ساده اندیشان را می تواند بفریبد.

شما از باصطلاح نفوذیهای صهیونیسم در رژیم ضد مردمی و یهودی زده ی جمهوری اسلامی دم می زنید و از این راه این توهم را ایجاد می کنید که گویا شماری از سران و کادرهای گرداننده ی جمهوری اسلامی، دشمن صهیونیسم!!! می باشند. این در حالی است که یکایک گردانندگان رژیم جمهوری اسلامی هم یهودی و هم فراماسون می باشند. گردانندگان جنایتکار و سرکوبگر سپاه پاسداران رژیم که شما در نوشته های پیشترتان کمابیش آشکارا بدفاع از آنان برخاسته اید،نیز از این قماش اند.

آقای کوروش عرفانی!
برخلاف ادعای شما،رژیم جمهوری اسلامی "نفوذی صهیونیست" ندارد: این رژیم اساسا ساخته و پرداخته ی صهیونیسم جهانی و فراماسونری می باشد.
یگانه راه بهروزی و سربلندی مردم و میهن ستمدیده ما سرنگون ساختن این رژیم ضد ایرانی و ضد مردمی با تمامی گردانندگان جتایتکار و باندهای حکومتی آن می باشد.

  

[تاریخ ارسال: 05 Mar 2007]  [ارسال‌کننده: کیانوش رشیدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  
تصحیح:

در یادداشت کوتاه قبلی؛ اسراییل حهانی به اشتباه اسراییل جانی آمده است.
  

[تاریخ ارسال: 04 Mar 2007]  [ارسال‌کننده: کیانوش رشیدی]  [ kia_rashidi44@yahoo.de ]  
امروز 4 مارس؛یهودیان در سراسر جهان؛ پوریم، که جشنی یهودی است و با کشتار ایرانیان در دوران خشایار شاه دوم هخامنشی؛ بدست هدسا(زن یهودی خشایار شاه که بر خود نام استرگذاشته بود) و مردخای رییس کودتا در دربار هخامشنیان بر علیه هامان؛نخست وزیر دانشمند ایرانیان؛در ارتباط است؛ را برگزار کردند.

آقای عرفانی! فراموش نکنید سایت بازتاب از آن محسن رضایی؛ یکی از شاگردان مکارم شیرازی می باشد.
محسن رضایی در دوران وجود نحس جمهوری اسلامی در ادامه کشتار پوریم؛ هزاران ایرانی را در پیشگاه رهبران اسراییل جانی به قتل رسانده است.

در باره پوریم می توان از جمله نوشته "جشن تلمودیستی پوریم؛تراژدی ملی ایرانیان" را

را در "گوگل" به فارسی جستجو کرد.

  

[تاریخ ارسال: 04 Mar 2007]  [ارسال‌کننده: زنگی زنگ]  [  ]  
کار، کار اسرائیل است!
این مطلب نشان می دهد، که آقای عرفانی آخوندهای حاکم بر ایران را بسیار احمق حساب می کند و انها را دست کم می گیرد. انگار که خامنه ای مغز خر خورده باشد و رفسنجانی و خاتمی و ... به جنون گاوی دچار شده باشند. از طرف دیگر سایت رژیمی بازتاب می شود افشارگر صهیونیست ها و آنوسی ها و دشمن اسرائیل! در حالی که خود آقای عرفانی در همین مقاله شان به درستی اذعان دارند، که رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی بزرگترین خدمات را در حق اسرائیل انجام داده است. فرمول های تک مجهولی عوام پسند آقای عرفانی از نوع دائی جان ناپلئونی هستند و هیچ نشانی از یک تحلیل سیاسی کارشناسانه در آنها نمی توان یافت.
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.