شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

1737
آمريکا: قطعنامه اولين گام است

علی ناظر

گزارش (پيش از تصويب)
امروز بالاخره شوراي امنيت تشکيل جلسه داد و آنطور که از موضعگيري روسيه و آمريکا و قطر، ... مشخص مي شود، قطعنامه اي عليه ايران [رژيم] تصويب خواهد کرد (1737).
با وجود اينکه تحريم کنندگان دندان و چنگ و ناخن نشان مي دهند، اما همانطور که انتظار مي رفت «دندان» پنبه اي بوده و «گاز»ي که گرفته شده است، بيشتر در راستاي خريدن زمان بيشتر براي رژيم خواهد بود.
آمريکا هشدار مي دهد که اگر [رژيم] ايران به مفاد اين قطعنامه (جلب اعتماد آژانس) تن ندهد، در نشست هاي بعدي با قطعنامه هاي شديدالحن تري روبرو خواهد شد – مشخصا منظور آمريکا استفاده از قواي نظامي است. روسيه با استفادهء قواي نظامي مخالفت کرده است.
بنا به اين قطعنامه اعضا موظف شده اند که از هرگونه مراودات اقتصادي و تکنولوژي در ارتباط مستقيم با «فن آوري هسته اي» خودداري کنند.
علي ناظر – 2 دي 1385

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 25 Dec 2006]  [ارسال‌کننده: آريا مهربان]  [  ]  
اين يادداشت مربوطه به نوشته شما نيست ولي چون براي مطالب درج شده از كار بران جاي اظهار نظر پيش بيني نشده، جهت اطلاع در زير مطلب شما مي نويسم مطلب آقاي حسين زاده، با تيتر قورباغه روي ميز است در ادوار نيوز وابسته به رژيم درج شده است
http://www.advarnews.us/article/3579.aspx
ديگر اين مطلبي كه ايشان در ابتداي مطلب در مورد استراتژي قورباغه و اين حرفها زده از يك سخنراني آقاي حسن عباسي كه براي خودش يك مركز تحقيقاتي با اسم دهن پر كن «دكترينال امنيت بدون مرز» كه اگر اشتباه نكنم در مشهد قرار دارد برپا كرده است، گرفته شده است و من شما جناب ناظر كه سالهاست در خارج اقامت داريد مي پرسم هيچ اين نوع طبخ قورباغه كه اين آقا و آن آقا گفته شنيده ايد. مگر نه اين است كه در اين ديار كفر تنها ران قورباغه است كه بصورت يخ زده و پوست كنده در سوپر ماركتها به فروش مي رسد و ما هم كه سالها در ديار كفر به سر مي بريم و از تناول گوشت خوك و خون رز(شراب) پروايي نداريم، نديده ايم كه جايي قورباغه را درسته و زنده بفروشند(اگر چه قورباغه خوار نشده ايم هنوز) در بحر العلوم بودن آقاي عباسي هم شايد همين بس باشد كه ايشان در يكي از سخنرانيها هخامنشيان را هم حزب اللهي دانسته بود چون لباسهاشان تا مچ پايشان را مي پوشانده و گمان اين را در مقايسه با لباسهاي بالاي زانوي روميان مورد استناد قرار داده بود. موفق باشيد.
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.