شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ -  ۱ اکتبر ۲۰۲۰سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

پیام نوروزی سخنگوی سازمان چریکهای فدایی خلق ایران

مهدي سامع

هم وطنانم
عید نوروز و آغاز سال 1385 را از جانب خودم و رفقایم در سازمان چریكهای فدایی خلق ایران به همه ی شما تبریك و شادباش می گویم. هر روزتان نوروز و نورزتان پیروزباد.
برایتان سلامتی، سرسبزی، سرافرازی، عشق، دوستی و صلح و آزادی آرزو می كنم.
جشن بهار جشن بیداری و شکوفایی طبیعت و عید نوروز که برای ما ایرانیان کهنترین، پایدارترین و مهیجترین جشن ملی است همواره به وسیله شب پرستان و مرتجعان به سخره گرفته شده است. اما ایرانیان همیشه از این جشن پر سرور پاسداری کرده اند و ما اکنون و در حالی كه نسیم بهاری ، مژده ی به سرآمدن زمستان و دگرگونی و زایش طبیعت را می دهد، اكنون كه طبیعت در حال دگرگونی با هزاران رمز و رازش نوید بهاری دیگر را می دهد، آرزو می كنیم كه همه ی شیفتگان صلح، دوستی، آزادی و عدالت بتوانند در سال جدید گامهای بزرگ برای دگرگونیهای اجتماعی و برای جهانی دیگر ، جهانی سرشار از عشق و دوستی و خالی از هر نوع ستم و تبعیض بردارند.
هم وطنانم
اکنون که سال جدید را آغاز می کنیم بسیاری از زنان و مردان ، بسیاری از کارگران و مزدبگیران و زنان و دانشجویان دلیر کشورمان، به جرم آزادیخواهی و دفاع از حقوق برحقشان در زندانهای نظام جهل و جنایت حاکم بر ایران هستند. با ستایش از مقاومت زندانیان سیاسی و عقیدتی كه تحت شدیدترین شكنجه ها و رفتارهای ضد انسانی قرار دارند، به یاری خانواده های آنان و خانواده های کسانی که در راه آزادی جان باخته اند بشتابیم.
به جوانان کشورمان و کودکان بی سرپرست و به بی خانمانان و کارتون خوابها که به علت سیاستهای ضد مردمی نظام حاکم به کمک نیاز دارند مدد رسانیم.
مردم مقاوم ایران زمین
در سال گذشته سرکردگان جمهوری اسلامی برای حفظ قدرت ننگینشان علاوه بر سرکوب مردم ایران به ماجراجوییهای خود در صحنه بین المللی و منطقه ای ادامه دادند. مسئولان حکومت ایران می خواهند بار هزینه ماجراجوییهای خود را بر دوش ما مردم ایران بگدارند. اما مردم ایران با تمام وجود از ماجراجوئیهای استبدادی مذهبی حاکم بر ایران نفرت و انزجار داشته و در مقابل جنگ و یا کمک به بقای نظام ولایت فقیه خواستار تغیر رژیم ایران به یک جمهوری دمکراتیک و غیر دینی هستند.
زنان و مردان ایران زمین، پدران و مادرانم، خواهران، برادران و فرزندانم، دوستان، رفقایم، دستتان را می فشارم، شما را در آعوش می گیرم و آرزو می كنم كه سال 1385، سال آزادی مردم ایران از چنگال اهریمنان و مرتجعان حاکم بر ایران زمین باشد. امید آن که سال جدید سال برچیده شدن بساط ننگین استبداد مذهبی ولایت فقیه و فرا رسیدن بهار آزادی و عدالت باشد. شاد و سرفراز باشید
مهدی سامع
دوشنبه 29 اسفند 1384

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مهدي سامع:[تاریخ ارسال: 24 Mar 2006]  [ارسال‌کننده: هومن دبيري]  [ human_dabiri@yahoo.se ]  
رفيق گرامي ، قديمي و ثابت قدم سال نو بر تو و تمام ياران فدائي و آزاديخواهان ايران زمين مبارك !

در اين خجسته ايام بهاري فرصت را مغتنم ميشمارم و به احترام تمام بنيان گزاران جنبش مسلحانه دهه 50 اعم از فدائي و مجاهد سر تعظيم فرود مياورم و هنوز آن ايام مبارزه آفرين را در تمام وجود خود احساس مي كنم و آن نيروئي كه در تمام ايام زندان از موانست و مقاومت با مردان راستين زمان از شكري ها و كلانتري ها گرفته تا محمد ضابطي و يارانش الهام بحش من بو د هنوز با منست ! اما مهدي عزيز قبلا هم برايت كامنت گذاشتم كه چرا هنوز با سازمان پر افتخار چريكها ي فدائي خلق امضا مي كني ؟ اگر بيژن و مسعود و امير پرويز و سعيد و..و.. به شهادت نمي رسيدند فكر مي كني مانند همان سالها فكر مي كردند ؟ همين ديروز مبارزان باسك هم از مبارزه ي مسلحانه فاصله گرفتند. از تو انتظار ميرود كه در اين باره با ساير ياران فدائي براي اعتلاي اين جنبش تاريخي به تحليلي جديد براي دفاع از مشي چريكي يا تبديل آن به مشي سياسي اقدام نمائيد با آرزوي گسترش جنبش آزادي بحش مردم ايران موفق باشي
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.