شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

عشق به آزادي، نفرت از رژيم
حملهء نظامي بيگانگان به ايران – نه!
سازش با رژيم جمهوري اسلامي – نه!
سرنگوني رژيم جمهوري اسلامي – آري!

علی ناظر

مي گويند نبايد نفرت داشت. مي گويند که بايد دوست داشت؛ اما نمي گويند که «بايد دوست بداريم ياران را» و نه دشمن را. از دشمن بايد متنفر بود و نفرت خود را بايد هرچه آشکارتر ابراز کرد و به آن باليد.

يکي از مشخصه هاي بارز کاربران ديدگاه عشق آنها به آزادي و نفرت شان از تماميت رژيم جمهوري اسلامي است.

در عرض 24 ساعت اخير و پس از انتشار فراخوان ديدگاه مبتني بر سه محور اصلي: محکوميت حملهء نظامي بيگانگان به ايران، محکوميت سازش و مدارا با رژيم جمهوري اسلامي، و خواست سرنگوني تماميت رژيم جمهوري اسلامي، که در وحلهء اول به امضاء 55 نفر از هنرمندان، فعالان سياسي، و مخالفين تبعيدي و دل نگران رسيده بود، ديدگاه با برخورد مثبت و فعال کاربران روبرو شد؛ که البته انتظار ديگري هم نمي رفت.


براي حمايت از فراخوان لطفا اينجا را فشار دهيدبا تشکر از حمايت شما عزيزان، و احترام به نفرتي که از رژيم جمهوري اسلامي داريد. مي دانيم که هم رژيم (که شديدا رفتار سرنگوني طلبانه ديدگاه را در زير ذره بين مونيتور مي کند) و هم شرکاء تجاري-سياسي رژيم، از درجهء نفرت شما و مردم ايران از اين رژيم آگاه اند. از آنجائي که هدف از انتشار اين فراخوان بيان يک پيام و اتخاذ موضع مشترک (ايرانيان از گويش هاي مختلف سياسي، و شهروندان خارجي) بود، از 19 اسفند، اسامي جديد که در حمايت از اين فراخوان ثبت شده اند، تا انتشار متن به زبان انگليسي، علني نخواهند شد. خواهش مي کنم به حمايت خود ادامه دهيد.
پس از ترجمه متن به انگليسي و مشخص شدن لينک اينترنتي آن، سايت ديدگاه (و البته خود شما) در جلب حمايت خارجيان (سياسي/فرهنگي/اجتماعي) سعي خواهد کرد و نتيجه براي اطلاع عموم گزارش خواهد شد.
با سپاس
علي ناظر – 18 اسفند 1384 - ديدگاه

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
علی ناظر:[تاریخ ارسال: 11 Mar 2006]  [ارسال‌کننده: لاله پیمان]  [ laleh.p@yahoo.com ]  
آقای شراگیم: راستی نفرمودید مکانیسم مبارزه بی وقفه و بی امان شما برای چیست یعنی اجازه میدهید بپرسم که شما چه میخواهید.؟ مثلاً کدام کشور از جهان نمونهً هدف و آرمان شماست ؟ و حداقل تا حدودی آن را طی کرده آیا عملاً خواستهً شما در کرهً زمین تححق پذیر هست!؟ آیا شما خودتان را قاطی موج میکنید یا موجها خود را قاطی شما میکنند؟
آیا میتوان از ایدهً های جهانی سازی صحبت کرد و اما دیگران را دشمن خود دانست؟ یعنی به بیان ساده آیا عیب از ایده ها ست یا از ملتها !؟
  

[تاریخ ارسال: 10 Mar 2006]  [ارسال‌کننده: شراگیم موحد]  [ sharagim_movahed@yahoo.com ]  
مکانیسم انتخابی نوع مبارزه از طرف اقای ناظر یک شکل گوشواره ای در منظر تاریخ دارد. بدین معنی که یک بار با محکوم کردن رژیم جنایتکار انرا و هدف هایش بر ملا می کند ولی از طرف دیگر بدون تاکید به وحدت مبارزه در عین کثرت اندیشه ها دچاv سهوی هر چند کوچک ولی تعیین کننده می شود. کمالی می گوید مکانیسم ما چیست؟ من می گویم مکانیسم مبارزه بی وقفه و بی امان است. تنها و تنها در این صورت است که در یک دوره تاریخی نه چندان درازمدت می توان توده ها را بر سر شعار نابودی جمهوری اسلامی متحدکرد. اتهام شما مبنی بر سازش سایت دیدگاه با رژیم همانقدر مسخره است که ادعای مبارز بودن ان بخش از جنبش سازشکارانه و مسالمت امیز. با تشکر. شراگیم موحد -زاربروکن   

[تاریخ ارسال: 09 Mar 2006]  [ارسال‌کننده: مهرداد کمالی]  [ azadi120@yahoo.com ]  
با سلام

حمله نظامی بیگانگان به ایران محکوم است و
سازش با رژیم جمهوری اسلامی نه و
سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی آری.
اما سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی با چه مکانیزمی ؟
این جنگ دو جبهه دارد. جنگ ، جنگ گرگ هاست!!!!

درصورت فقدان مکانیزم عملی،و جبهه عمل، عملا در صف سازش با رژیم جمهوری اسلامی قرار میگیرید. در این صورت براستی چه پاسخی خواهید داشت ؟؟؟
  

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.