شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱ آوریل ۲۰۱۹سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

کانونهای شورشی مقاومت

همبستگی ملی

حسین عابدینی: هراس خامنه ای از نتیجه نمایش انتخابات
 تاریخ ایجاد در 27 ارديبهشت 1396
 
 
 
 شعبده انتخابات که قرار بود نمایش اقتدار رژیم باشد اکنون به صحنه جنگ گرگهایی تبدیل شده که به خاطر اختلاف بر سر راههای نجات رژیم از سرنگونی محتوم و برای دستیابی به سهم بیشتری از قدرت و چپاول اموال مردم هر روز یکدیگر را میدرند. مناظره های مضحک کاندیداهای رژیم آخوندی تبدیل به صحنه بر ملا کردن رسواییها و دزدیهای نجومی توسط بازیگران این نمایش و سیرک تهوع آور تبدیل گردید. مهره های خونخواری که چند دهه است تسمه از گرده مردم ایران کشیده اند و دستاوردی جز اعدام ده ها هزار تن از بهترین جوانان مجاهد و مبارز این میهن و شکنجه های ضد بشری و فقر و فساد و اعتیاد و دزدی و چپاول نداشته اند. ولی در این میانه از همه دیدنی تر وحشت و هراس بی حد و حصر ولی فقیه طلسم شکسته رژیم آخوندی از انفجار بشکه باروت خشم خلق به جان آمده است. خامنه ای پریشان حال و مضطرب طی سخنانی در مقابل پاسداران گفت: «اگر کسی بخواهد در انتخابات بر خلاف امنیت کشور اقدامی انجام دهد، قطعاً با واکنش و سیلی سختی مواجه خواهد شد». وی افزود «یکی از مهمترین اهداف یا شاید مهمترین هدف کوتاه مدت دشمن، این است که بتوانند امنیت را از کشور سلب کنند... هدف بلند‌ مدت هم اصل نظام اسلامی است». خامنه ای که منظورش از دشمن چیزی جز مردم به جان آمده نیست، به تیغ کشی علیه باند رقیب پرداخت و خطاب به کاندیداهای انتخابات فرمایشی ریاست جمهوری نظام هشدار داد که «کاری را که دشمن نیمه‌کاره انجام داده و نتوانسته پیش ببرد، به نفع دشمن این را تعقیب نکنند».

زوزه های خامنه ای بی دلیل نیست. چرا که جنبش تحریم انتخابات پوشالی رژیم به سرعت تمامی ایران را در بر می گیرد. بدنبال تجمع های اعتراضی در شهرهای سراسر میهن و اعتراضات مردم به جان آمده علیه ستم و چپاول رژیم و پاره کردن و آتش زدن بنرهای تبلیغاتی آخوند شیاد روحانی و آخوند جلاد رئیسی و بخصوص بدنبال کارزار گسترده تحریم نمایش انتخابات آخوندی در شهرهای میهن منجمله توسط کانونهای شورشی مقاومت با شعار «رأی من سرنگونی است»، «زنده باد ارتش آزادیبخش ملی»، مقامات و رسانه های رژیم بشدت سراسیمه شده و ضمن چاپ عکس رئیس جمهور مقاومت در زیر پل ستارخان از فتنه بزرگی که در راه است صحبت می کنند. روزنامه جوان وابسته به بسیج ضد مردمی در روز ۱۹ اردیبهشت به نقل از یک عامل باند خامنه ای مقامات رژیم را از برملا کردن رسواییهای یکدیگر برحذر داشت و هشدار داد: «شما روی بشکه باروت نشسته‌اید که مدتی‌است روشن شده. شما را از لشکرهای مملو از خشم و عقده در پشت دروازه‌های شهرهایتان... از میلیونها پیر و جوان و کودک ورشکسته و آسیب‌دیده می‌ترسانم. بدانید زمانی که توفان آید فرصت فرار ندارید. همه راهها بسته خواهد بود... حتی مانند شاه به پلکان هواپیما هم نمی‌رسید...تهدید واقعی آشوب کور و سوزنده داخلی‌ است».
خبرگزاری تسنیم وابسته به  نیروی تروریستی قدس در روز ۲۱ اردیبهشت به نقل از پاسدار-سرتیپ اسکندر مؤمنی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی رژیم نوشت که «منافقین و دشمنان نظام، دندان تیز کرده‌ اند که ناآرامی، فتنه و شورش را در کشور راه‌ اندازی کنند. در فتنه ۸۸ شاهد آن بودیم لذا نیاز است در این عرصه نهایت مراقبت را داشته باشیم که این موج در جامعه ایجاد نشود». وی نیروی سرکوبگر یگان ویژه را با کلماتی چون «حرفه‌ ای ترین، سریع‌ ترین و کارآمدترین واحد در سطح نیروی انتظامی» توصیف کرد و آن را «مشت آخر نیروی انتظامی» خواند.
کاندیداهای نمایش انتخابات به هر کجا که می روند با خشم مردم به جان آمده از ستم و سرکوب آخوندها مواجه می شوند. وقتی که آخوند روحانی در یک اقدام نمایشی ۵ روز بعد از فاجعه انفجار در معدن زغال سنگ آزاد شهر که به کشته شدن دهها تن از معدنچیان محروم و شریف منجر شد، به محل فاجعه در استان گلستان رفته بود، با حمله خانواده های معدنچیان کشته شده مواجه شد. آنها با پرتاب سنگ و کوبیدن مشت و چوب بر خودروی او، خشم و انزجار خود را نسبت به سران جنایتکار رژیم که کمترین توجهی به درد و رنجهای بیشمار کارگران ندارند، به نمایش گذاشتند. روحانی در حالی که خودرویش آسیب دیده بود، مجبور شد به سرعت صحنه را ترک کند. خانواده یکی از قربانیان فریاد می زد: «چند روز پیش او کجا بود؟ آمده است رأی جمع کند؟ من برادرم را می خواهم، چند روز قبل او کجا بود؟». آخوند رئیسی جلاد نیز در زیر ضربات مستمر جنبش دادخواهی قتل عام ۳۰ هزار گل سرخ در تابستان ۶۷ و هزاران حکم اعدام دیگری که این دژخیم صادر کرده است، قرار دارد.
نیروی سرکوبگر انتظامی رژیم هفته پیش اعلام کرد که بیش از ۲۶۰ هزار نفر به طور مستقیم کار تأمین امنیت انتخابات را به عهده دارند و البته تعداد بسیار زیادی از نیروهای نظامی، اطلاعاتی هم از نقطه صفر مرزی مناطق مختلف کشور مسیرهای مواصلاتی، گشت و تأمین، ایست بازرسی و پست های اطلاعاتی مشغول فعالیت هستند و قطعا در هفته آینده این موضوع تشدید خواهد شد.

معاون نیروی انتظامی رژیم هر گونه تجمع و راهپیمایی در خیابانها، پارکها و میادین مختلف را ممنوع و مشمول مجازات اعلام کرد.
کارزار تحریم انتخابات قلابی رژیم آخوندی بطور گسترده و بی سابقه ای در جریان است و صحنه سیاسی ایران به یک رویارویی تمام عیار بین باندهای جنایتکار رژیم غرقه در بحران و نیروهای مقاومت و جوانان خواهان سرنگونی آن تبدیل شده است. نتیجه این انتخابات هر چه باشد همانگونه که مقاومت ایران نیز پیش از این اعلام کرده است تضعیف تمامیت رژیم و تشدید بحران های داخلی و خارجی آن را در پیش خواهد داشت.

منبع: همبستگی ملی، 27 اردیبهشت 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
همبستگی ملی:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

 از این پس این ستون، چند روز در ماه به نشر دیدگاه «احزاب و سازمانها» اختصاص داده می شود. در این روز ها سعی خواهد شد که نقطه نظرات «رسمی» و مشخص یک سازمان/نهاد و یا تشکل سیاسی/حقوق بشری، در دیدگاه هم منتشر شود. شایان توجه اینکه منظور پخش اطلاعیه و یا گزارش کنگره ها نیست. ناگفته روشن است که «هدف» آگاهی رسانی، انتشار باور دگر اندیشان، و دیدگاه «رسمی» نهادهای سیاسی و فعال است. تاکنون چندی از نهادها به دعوتنامه دیدگاه پاسخ مثبت داده اند، و در انتظار پاسخ دیگر نهادها، احزاب و سازمانها خواهیم بود.
دیدگاه 3 مهر 1389با درود به ملت شریف ایران

باید یکی شویم


باید یکی شویم
دیدگاه احزاب

ادامه فهرست خبرها...

   [www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.