شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۹

سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

قرآن سوزی در بلاد کفر و آدم سوزی در وادی اسلام!

مسعود ابراهيم نژاد

چندی است که حرفهای یک کشیش خشک مغز د ر آمریکا که نامبرده از لحاظ  خصوصیات فکری و تکاملی دارای قرابتهای چشمگیری با گونه ای از جانوران  رو به انقراض که جایگاه زیستی آنها نیز بر حسب تصادف و یا جبر تاریخ در ایران کنونی میباشد  هست، موجبات آزردگی خاطر همان "گونه" مشابه مسلمانش یعنی " آخوند های ایرانی" را فراهم آورده است. 

طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گذشته تعدادی از بسیجیان و جمعیت حقوق و مواجب بگیر اسلامی که جملگی یا از سرداران بسیج میباشند و یا از جامعه علافان آخوند ساخته ، جهت کسب درامدی ناچیز جهت اجرای فریضه دینیشان به مقابل دفتر حفاضت از منافع آمریکای جهانخوار و سفارت انگلیس مکار انتقال داده شده اند تا داد مسلمین را از کافران بستانند و چشم جهانیان را بروی این جنایت هولناک!!! وحشیانه!!! و بغایت ضد انسانی!!! باز نمایند تا جامعه جهانی در همصدایی و همدلی با حکومت بغایت انساندوست جمهوری اسلامی مانع از به انجام رسیدن این حرکت شنیع گردند. به عکسهای زیر این صفحه  بد نیست نگاهی بیندازید.

 و اما در وادی اسلام...

به گذشته های دور بر نمیگردیم. حرف امروز را میزنیم و بدنبال نجات انسانهای در انتظار  سنگسار و مرگ  میرویم. اینجا انسانها را زنده زنده در آتش جهل و خرافات زائیده دین میسوزانند. دراینجا همین امروزو فرادست که باز هم زنی بیگناه در آتش کین و انتقام اسلامگرایان  سوزانده و قطعه قطعه گردد.

سرگذشت دردناک سکینه آشتیانی دیگر تقریبا به اقصی نقاط جهان رسیده است و کمتر کسی است که از ماجرای اتهامات ساختگی این زن نگون بخت در بیدادگاههای اسلامی بی خبر باشد.  مورد این زن محکوم به سنگسار شاید یکی از موارد استثنایی باشد که حاکمان اسلامی ایران حتی به بدیهی ترین موازین حقوقی انسانی پشت پا زده اند و این زندانی را بزور شکنجه و ارعاب و تهدید به اعتراف تلویزیونی واداشته اند. ترفندی که تا به امروز در مورد زندانیان سیاسی و امنیتی رژِیم اسلامی بکار برده میشد ولی امروز رژیِم در آنچنان استیصالی گرفتار شده است که از این ترفند کثیف حتی در مورد یک زن متهم به قتل و داشتن رابطه خارج از ازدواج نیز استفاده میکند.

محبت محمودی زن  دیگری که بخاطر  قتل مردی که قصد تجاوز به وی را داشته است محکوم به اعدام شده است.  وی بمدت 9 سال است که در زندان بسر میبرد.این هم نمونه ای دیگر بر گرفته از دین مرد سالار اسلام که در آن زن حتی حق دفاع از ناموس و حیثیت خود در برابر تجاوز یک مرد را ندارد و اگر زنی به اینکار مبادرت کند بر طبق قوانین همان قرآنی که  برای سوزاندن ورقهای آن چنین هیاهویی از سوی اسلامگرایان براه افتاده است باید زن را گردن زد، سوزاند، سنگسارش نمود یا بدار آویخت.

اینها همه از قرآنی است که مخالفت با متونش به مثابه محاربه میباشد و مجازات محارب نیز بدار آویخته شدن است. چه بسا جوانان ، زنان و مردانی که بخاطر ورقهای این کتاب که در آتش سوزانده شدند یا بدار آویخته گشتند و یا بدنشان مثله گردید.

 حبیب الله گلپری پور دیگر زندانی سیاسی است که با تایید حکم اعدام او در دیوان عالی کشور در خطر اعدام قرار گرفته است.

این زندانی سیاسی کرد از یکسال پیش در زندان به سر می برد. آقای گلپری پور پدر حبیبالله با رد اتهام محاربه فرزندش می افزاید: "این اتهامات به پسر من نمی چسبد. او یک جوان 25 ساله است که فقط کار فرهنگی میکرده و وقتی او را بازداشت کرده اند چند کتاب با خود داشته که کتاب ها را ضبط کرده اند. اسلحه ای نبوده و کار مسلحانه ای نکرده؛ جرم پسر من تنها داشتن چند کتاب بوده است و نمیدانم بر اساس چه قانونی به پسرکم چنین اتهامی زدند و بعد حکم اعدام دادند. وی می افزاید: "حبیب امانت خدا بود و من او را به خدا سپرده ام. یکسال است گرفتارمان کرده اند. باور کنید فقط برای خودم و بچه ام نمی گویم بلکه از خدا میخواهم چنین گرفتاری برای هیچ انسانی پیش نیاید و من آخرین پدری باشم که چنین گرفتاری دارم. از تمام انسان های خدا پرست و وجدان های بیدار و سازمان های حقوق بشری و سازمان بین الملل و کسانی که کار خیر میکنند هم میخواهم کمک کنند و اجازه ندهند این حکم اجرا شود.

ببینیم که امروز پدری با دلی دردمند از همان خدایی که اسلامگرایان مدعی هستند قرآن را وی نوشته است عاجزانه میخواهد که دیگر بس است، دیگر خونریزی بنام دینت را پایان بده و به مردمت بفهمان که بر سر ورقهای یک کتاب ساخته و پرداخته  دست مرتجعین و سودجویان، اینقدر خون بیگناهان را بر زمین نریز.

آری امروز کشیشی خشک مغز از آمریکا دست در دست آخوندهای بر آمده از غارهای تاریخ به کمک یکدیگر شتافتند تا با ایجاد سر و صدای کاذب و دعوا بر سر لحاف ملا ، اذهان عمومی جهانیان را منحرف کنند تا حاکمان اسلامی براحتی امثال سکینه آشتیانی های نگون بخت و حبیب الله گلپری های بیگناه را بمانند هزاران هزار بیگناه دیگر در طول تاریخ و در پرتو هیاهو ی  دین و مذهب  به سلاخ خانه های اسلامی و مسیحی و... بفرستند.

رسانه حکومتی عصر ایران نوشت:  اعتراض ها نسبت به توهین عوامل صهیونیستی دولت آمریکا به قرآن کریم توسط مسلمانان افزایش یافته است.

مردم ایران پیش‌قراول این اعتراض‌ها هستند به طوری که بیشترین تجمع های اعتراضی در ایران علیه جسارت صهیونیست ها به قرآن صورت گرفته است.منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.


   
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از مسعود ابراهيم نژاد:
در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.